Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Adsl Hız Artışı Haberi Hakkında

Seperate

Öne çıkan mesajlar

Dün gece haberin yalan olduğu ortaya çıkınca,herkes gibi bende sinirlendim ve medya 24'e mail attım ama biraz sert bir maildi,asparagas haber yapmayın artık tarzında cümleler kurdum.
Bana gelen cevabı aynen c/p yapıyorum buraya,yorum sizin ama diğer türk telekom topiclerine dönmesin lütfen..
Hakaret,küfür etmek isteyen diğer topice buyursun ltfn.
Gelen Mail Şöyle :

ADSL haberi Ulaştırma bakanlığı yetkilileriyle yapılan röportaj sonucunda
yayınlanmıştır...

Temmuz ayı içerisinde 512 hıza geçileceğini duyurmuştuk. Bugün daha ayın
biri... Varsayalım ki Telekom 512'ye geçmedi, bunda bizim suçumuzun olduğunu
sanmıyoruz...

Siyasiler meydanlarda söz verip, yapmadıklarında onu söyleyenler mi suçlu,
yoksa yayınlayan biz gazeteciler mi

Sizce hangisi?

NOT : Konunun takipçiyiz merak etmeyin...

MEDYA24

Benim yorumum,adamlar biraz çelişmişler gibi.Önce temmuzun biri daha durun demişler,biz arkadasındayız araştırıyoruz demişler,bir yandan da kendilerini aklama davasındalar,işte siyasetçiler söz verip zaten yapmıyorlar cümlesiyle..[signature][hline]Düşündüğünü hemen yap; yoksa karar vermek zorunda kalırsın!...
Sosyal ağlarda paylaş

neyleriyle çelişicekler abi, adamlar ropörtaj yapmış, yaptıkları adam da bakan, telekomun memuru değil.

sen çıkıp adsl artışı olmadı diye onlara bağırıp çağırmışsın, adamlar da gayet güzel ayar vermiş anlayana.

takipçiyiz = haberciyiz, haberci adam da bir şeyleri takip eder ki haber yapsın. gider sorarlar ne oldu bu hız artışı diye..

telekoma böyle bi mail atsaydın tamam da haberciye böyle ağır ithamlarda bulunan bi mail yollaman saçma olmuş[signature][hline]not sleeping okay/drinking too much.trapped in hyperspace.?.the girl disappeared, smiling and blowing kisses. A white light flooded the room/this was the moment of awakening: the audience were relieved to find themselves in their own company...someo (text unclear) did not awaken, this was a white nightmare: faces aglow with laughing, limp complacency/apparently uninhibited...

**no more dinosaurs @montezaus
*** montezaus.deviantart.com
Sosyal ağlarda paylaş

said:
montezaus, 01 Temmuz 2005 14:33 tarihinde demiş ki:
telekoma böyle bi mail atsaydın tamam da haberciye böyle ağır ithamlarda bulunan bi mail yollaman saçma olmuş

+1[signature][hline][/b]Msn adresim
Artık bende bloggerım okuyun okutturun bende gaza gelip yazayım
karakedi demiş ki:
uno seni banlıcam da suan cok işim var, sen banlanmış RPsi yapsana şimdilik.
BabacumMostors, 28 Haziran 2005 15:02 tarihinde demiş ki:
monitörün kulağı vardır
Sosyal ağlarda paylaş

dün gece saat 2ye doğru falan router'a reset attım. Sonra baktım bağlanmıyor. Sevindim birden heralde 512'ye geçiriyolar bizi ondan böyle falan diye düşündüm. Saat 3e kadar bağlanmaya uğraştım. Baktım olmuyor mutlu mutlu yattım dedim 512'den girecem yarın nete oh oh. Sabah kalkar kalkmaz yataktan saldırdım router'a bağlandı bağlanmasına ama hız aynı hala. Feci içimde patladı :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...