Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Jedi Academy serverları tekrar online...

CusTodeM

Öne çıkan mesajlar

Selam arkadaslar,

Burda server olmadıgından sikayet ediliyordu ama artık var.

Eskiden Avaturk'un serverları olan 3 tane jedi serverı (Ffa, Duel 1/2) artık Oynasana'nın himayesi altına girmis bulunmakta ve free oldugunuda belirtirim artık isteyen orda oynayabilir.

Tek yapmanız gereken Oynasana'ya uye olmanız ondan sonra burdan jedi sunucularına baglanabilirsiniz.

Serverdaki nickim EviL'dır.

Serverda görüşmek üzere :P[signature][hline]"I can give anything you want,but don't want something that i don't want to give"
"Deneyim zor bir ögretmendir çünkü sınavı önce,dersi sonra verir"

uA.com|MSN|Blogs of my life
Sosyal ağlarda paylaş

Hayır sıfır lag ben kabloyla baglanıyorum pingim 10 :D[signature][hline]"I can give anything you want,but don't want something that i don't want to give"
"Deneyim zor bir ögretmendir çünkü sınavı önce,dersi sonra verir"

uA.com|MSN|Blogs of my life

[Bu mesaj CusTodeM tarafından 12 Haziran 2005 23:27 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ya bu oynasana.com da giriyorum jedi sunucularına ama servera girmek için gerekli yüklemeler yapılamıyor orda denilenleri yapıyorum ama hala olmuyor[signature][hline]Yeah yo yo yo bana bak fıçı kafalı Bellow ben kel değilim tamam mı şişko desen senden zayıfım beni tüm cemaat bilir ama seni bilmez come on yeah man dönde aynaya bak sırık al kendine bir bıyık
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
said:
CusTodeM, 18 Haziran 2005 12:16 tarihinde demiş ki:
Gilean avada nick var mıydı cok ciddi konusmusunda ?

ava yenilerin mekanı=) nick aynıydı benim de ben avanın işlerine yardımcı oluyordum sonra ayrılınca siteyi de bıraktım.fakat ben ilk jk2cilerden olduğum için istediğin sabeerlı oyunu getir alırım aklınızı=)[signature][hline]Gilean's Blog - Life with Gilean
Maedhros, 20 Haziran 2005 01:01 tarihinde demiş ki:
kocakarı mocakarı dene ondan sonra gel konus hehe
nasıl emiyo bi bilsen
cidden arkadaslar deneyin diyorum baskada bişi demiyorum yani...

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...