Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Jedi Academy

Micheal_

Öne çıkan mesajlar

Server varsa be nde oynarım cektim sonunda academy'i de =)[signature][hline]Delanoresse, 08 Kasım 2004 20:08 tarihinde demiş ki:
hmm o zaman gorillere epilasyon yaparsak dunyayi domine edebiliriz

fizban, 08 Kasım 2004 20:52 tarihinde demiş ki:
ideal kız arkadaş ideal gaz gibin bişeydir. Z = 1 dir ideal kız arkadaş için. 1 atm de oda sıcaklığında muhteşem bir insandır o kız arkadaş.

Eskinin Saendulu oldu patinin Venatoru
Sosyal ağlarda paylaş

ya biz genelde(slayerldm ile ben daha dogrusu) ffa da belli bir serverda takılıyoruz

server adı: ............j
harita : ffa3
oyuncu sayısı: ?/32

daima ff3 olduğu için bulmamanız biraz zor, ben zaugnakhaldun olarak, slayer da leader olarak oynuyor.[signature][hline]Bugün açiliyoruz! Veritabani senkronizasyonumuzu yaptiktan sonra gorusmek uzere..
Sosyal ağlarda paylaş

ben single ı acarken ekran kararıyor sesler geliyor ama goruntu yok monitordeki switch on tusu haric hertus yanıp sonmeye başlıyor (bendeki monitor eski bişey bi tane functionı dugmesi var yanında 10 tane ışık functiona basıp ileri gidebiliyoruz monitorde menu cıkmıyor yani). ne yapıcagımı sasırdım bi heyecan yeniden kurmustum.[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

ben gelecem kesin o zaman benim nick EviL oluyor genellikle ...yanliz ip versen daha iyi olurdu...[signature][hline]"I can give anything you want,but don't want something that i don't want to give"
"Deneyim zor bir ögretmendir çünkü sınavı önce,dersi sonra verir"

uA.com

[Bu mesaj CusTodeM tarafından 05 Haziran 2005 13:00 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

outcast kurun ya ne academysı pöfffff[signature][hline]ExhaulteD, 31 Mayıs 2005 14:01 tarihinde demiş ki:
Kemalizm bir din ,Ataturk bir peygamber ,Anitkabir ise kabe degildir.
Delanoresse, 31 Mayıs 2005 14:03 tarihinde demiş ki:
ex, o yuzden Ataturk'u ve dusuncelerini seviyoruz
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...