Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Diablo II LOD v1.10 Multiplayer

arcane

Öne çıkan mesajlar

dralnu'yu da act 2'den alıp act 5'e uçurduk, dhl gibi oldum 3 gündür mübarek.. :)

dralnu ve doggy'ye yoldaşlıkları içinçok teşekkürler, yarın devam ederiz isterseniz..

bir de dupe'cü 'ayu' kardeş gene geldi, tam başka karakterine iki ton dupe bıraktiktan sonra yere onlari alamadan sunucuyu kapadık, çok güzel patladı arkadaş.. :lol:[hline]Sam'i bu Gatling Gun'a çıkardığınızda katliam yapabileceksiniz.
Level, Ağustos 2001
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sam, 12 July 2003 04:44 tarihinde demiş ki:
dralnu'yu da act 2'den alıp act 5'e uçurduk, dhl gibi oldum 3 gündür mübarek.. :)

dralnu ve doggy'ye yoldaşlıkları içinçok teşekkürler, yarın devam ederiz isterseniz..

bir de dupe'cü 'ayu' kardeş gene geldi, tam başka karakterine iki ton dupe bıraktiktan sonra yere onlari alamadan sunucuyu kapadık, çok güzel patladı arkadaş..
bende vardım beni ignore etmiş lol.tabii ben yattığımdan çıktım[hline]Emaleth, 11 July 2003 15:44 tarihinde demiş ki:
gerek var mı sizce harfleri böyle harcamaya?
Sosyal ağlarda paylaş

seni ignore ederim tabii, skull istedin verdik hemen kayboldun gittin bir hoşçakal demeden. (her ne kadar düşmüş olsan da bir bağlanıp iyi geceler diyebilirdin) nekrofili seni.. :)[hline]Sam'i bu Gatling Gun'a çıkardığınızda katliam yapabileceksiniz.
Level, Ağustos 2001
Sosyal ağlarda paylaş

beyler normal act 2 oynayacak newcomer var mı? ben geride kaldım lol[hline]All characters in this forum are fictitious. Any resemblance to actual persons, living or dead, is purely coincidental.

All paticik characters, character names, and the distinctive likenesses thereof are trademarks owned by Paticik Inc.
Sosyal ağlarda paylaş

tamam
act 2 sewer bitti ama shapeshifter wolf için o elektrikli hayvanlar çok zorlayıcı...
hazır olunca icq dan at :-P isteyen varsa da gelsin[hline]All characters in this forum are fictitious. Any resemblance to actual persons, living or dead, is purely coincidental.

All paticik characters, character names, and the distinctive likenesses thereof are trademarks owned by Paticik Inc.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...