Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Diablo II LOD v1.10 Multiplayer

arcane

Öne çıkan mesajlar

e arcane baydıysan gelseydin lethe'nin oyununa, delu ile lethe'yi act 1'den act 5'e uçurduk.. :)

hell her karakteri kastırıyor şu an, siz sorc filan diyorsunuz da ben 1.09 PvP barb'ı gibi giyiniyorum players 1 bile ilerlenmiyor. ancak mephisto'ya gidiyorum, contess bile kastırıyor. (kendi değil de fanatism auralı ghost'lar filan çıkıyor, bir vuruşta 400 mana alıyorlar) hell için ancak yeni build'ler ve yeni eşyalar gerekli 1.10'la gelen, hele multiplayer düşünemiyorum nasıl oynanır şu şekilde..

sorc'lara cross tree synergy gelirse zaten sorc'lar en abarrtı karakter olur şu haliyle, tonlarca dmg veriyorlar zaten synergy'lerle immune olmayan herşeye. bir de şimdi +elemental skill dmg ve -enemy resistance eşyaları jewelları filan çıktı daha da abaracaklar..[hline]Sam'i bu Gatling Gun'a çıkardığınızda katliam yapabileceksiniz.
Level, Ağustos 2001
Sosyal ağlarda paylaş

jadelith değil o, dün akşam jadelith'in sunucusuna gelip abuk sabuk konuşan, jadelith küfürü yapıştırınca da (hakettiğini söyleyemem gerçi) sinirinden ne yapacağını şaşıran bir 'budaklama' arkadaşımız. iddialarını kaale almayınız..

arcane draven'ın minigun video'sunu indireyim sonra bakarız ama hell için yokum onu söyleyeyim.. :) nm act 1'e yeni geçecek lvl 44 assassin'im var..[hline]Sam'i bu Gatling Gun'a çıkardığınızda katliam yapabileceksiniz.
Level, Ağustos 2001
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaşlar lütfen sunucuyu kapadığınızda belirtin ki insanlar uğraşmasın boş yere.. ("kendimi değil başkasını düşünüyorum" imasının en ivraanç şekli) :)

geç olmuş ya, neyse ben single'a bakayım, yarın görüşürüz gene. mephisto bakalım neler verecek..[hline]Sam'i bu Gatling Gun'a çıkardığınızda katliam yapabileceksiniz.
Level, Ağustos 2001
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sam, 11 July 2003 03:55 tarihinde demiş ki:
(hakettiğini söyleyemem gerçi)

:( ama niye :(
adam gelicem kesicem sizi nerdesiniz diyince dayanamadım :([hline]All characters in this forum are fictitious. Any resemblance to actual persons, living or dead, is purely coincidental.

All paticik characters, character names, and the distinctive likenesses thereof are trademarks owned by Paticik Inc.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Jadelith, 11 July 2003 12:23 tarihinde demiş ki:
said:
Sam, 11 July 2003 03:55 tarihinde demiş ki:
(hakettiğini söyleyemem gerçi)

:( ama niye :(
adam gelicem kesicem sizi nerdesiniz diyince dayanamadım :([hline]All characters in this forum are fictitious. Any resemblance to actual persons, living or dead, is purely coincidental.

All paticik characters, character names, and the distinctive likenesses thereof are trademarks owned by Paticik Inc.

sen biraz bekleseydin ben tatlı dille yılanı deliğinden çıkaracaktım.. :) biliyorum çünkü böyle salakların işi yoktur dadanır, rahat bırakmaz. anladım ki onların dlinden konuşunca kurtulamıyorsun.. :-p[hline]Sam'i bu Gatling Gun'a çıkardığınızda katliam yapabileceksiniz.
Level, Ağustos 2001
Sosyal ağlarda paylaş

hm
yeni açan var mı? druid wolf açtım şimdi. gothic iki aldım ama inanılmaz bayık bi oyun 4 saat oynayıp baydım. insan story koyar di mi. morrowind klonu. morrowinddende nefret etmiştim zaten. konuşma olmayan rpg. hıh. rpgymiş...

nese. bu akşam lvl 20ye yaklaşırım hep players 8 de oynuyorum zaten. fazla canım olduğundan players farketmiyo. isteyen varsa sülesin :) casterler sux :P[hline]All characters in this forum are fictitious. Any resemblance to actual persons, living or dead, is purely coincidental.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...