Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Diablo II LOD v1.10 Multiplayer

arcane

Öne çıkan mesajlar

iyi oldu, ben de arka arkaya iki mesaj atıp post arttırıyormuş gibi görünmeden nasıl aynını söyleyeceğimi düşünüyordum.. :)

kimse yok muuu? (tam snn d2 forumlarındaki gibi oldu ığk)[hline]Sam'i bu Gatling Gun'a çıkardığınızda katliam yapabileceksiniz.
Level, Ağustos 2001
Sosyal ağlarda paylaş

kapadım
lvl 18 oldum
dralnu da lvl 18 oldu

unique çıktı bi tane
bardiche

istersen lvl x ol benim yüksek level karakterim mevcut sorun olmaz
buildlerim de gayet iyi necrom dışında
ki o da bu son ayarlamalarla oynanabilir duruma gelmiş[hline]
We have eternity to know your flesh!
Sosyal ağlarda paylaş

jade'in sunucusuna bir budaklama kişi geldi sandwaves'ten, bütün oyunu batırdı. negzel tam nihlathak'ı kestiydik. sunucu açık halen, bekleriz..

delucian gel sen gene biz oynayalım..[hline]Sam'i bu Gatling Gun'a çıkardığınızda katliam yapabileceksiniz.
Level, Ağustos 2001
Sosyal ağlarda paylaş

ehe kabul ediyorum adamı ben körükledim ama napıyım lvl 83 dupelerde dolu charı getirip daha halls of anguish in yerini bilmeyen biri gelince, sonra bize "sizi kesicem" diyip hostile yapınca, napıyım sinir oluyorum. adam "nerdesiniz kesicem sizi" diyince tabii çok hoş bir cevap verdim :P lol. banane haketti :)[hline]All characters in this forum are fictitious. Any resemblance to actual persons, living or dead, is purely coincidental.

All paticik characters, character names, and the distinctive likenesses thereof are trademarks owned by Paticik Inc.
Sosyal ağlarda paylaş

ben dedim sam merak etme :P lol
valla ben yeni char yapıcam yarınımı ona harcıcam
bi fighter char açıcam çünkü anladımki caster sux.
ne açayım?[hline]All characters in this forum are fictitious. Any resemblance to actual persons, living or dead, is purely coincidental.

All paticik characters, character names, and the distinctive likenesses thereof are trademarks owned by Paticik Inc.

[Bu mesaj Jadelith tarafından 10 July 2003 02:55 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

yok be fighter'lar da iyi değil, hell'de PvP gibi giyiniyorum barbar ile pataklıyorlar gene de. caster en azından uzakta durabilir..

tavsiyede bulunamıyorum doğrusu, insanın ne hoşuna gidiyorsa onu yapması doğru. ama sen istediğini yazarsan biz yorum yaparız bilgimiz kadar.. :)[hline]Sam'i bu Gatling Gun'a çıkardığınızda katliam yapabileceksiniz.
Level, Ağustos 2001
Sosyal ağlarda paylaş

lol casterlar normalde bile iyi değil :)
wolf açabilirim. bakıcam...[hline]All characters in this forum are fictitious. Any resemblance to actual persons, living or dead, is purely coincidental.

Sosyal ağlarda paylaş

ok caster de oynadım ama bu arap atı lvl 99 dan önce açılmıcak gibi geliyo :) yani saçmasapan büyüleri var :P daha dorusu benim druid başta çok rahattı andarieli 5 büyüde öldürdü ama sora... böhü :P[hline]All characters in this forum are fictitious. Any resemblance to actual persons, living or dead, is purely coincidental.

Sosyal ağlarda paylaş

ama dikkat edersen bugün gayet iyi dmg veriyordun lvl 30 altı olduğun halde, +skill'in de yoktur fazla. +skill'leri hesapla ekleyip tasarlamak gerek caster'ları..[hline]Sam'i bu Gatling Gun'a çıkardığınızda katliam yapabileceksiniz.
Level, Ağustos 2001
Sosyal ağlarda paylaş

tamam ama iyi bir 30lvl skillim yok. yani o skillerle kalakaldım ben :) hurricane için synergy yok, armageddona da herkes kötü diyo (forumlarda da)[hline]All characters in this forum are fictitious. Any resemblance to actual persons, living or dead, is purely coincidental.

Sosyal ağlarda paylaş

arkadaşlar ben bu gece gene 12 gibi gelebilirim sanırım oynamak isterseniz, ancient'ları yaptım ama gene yaparım farketmez. lvl 42 olup bazı eşya transferleri yapmayı düşünüyorum ama gelmeden önce.. :)[hline]Sam'i bu Gatling Gun'a çıkardığınızda katliam yapabileceksiniz.
Level, Ağustos 2001
Sosyal ağlarda paylaş

jade bugün sunucu açamayacakmış galiba bir sorun varmış..

hell çok kastırıyor ve zaten baydık hell'den hel hel hel kalsın şimdilik..

ben lethe'ye bir bakayım yardım isterse biraz ederim ama nm act 1'e başlayacak kimse varsa o oyunu tercih ederim..[hline]Sam'i bu Gatling Gun'a çıkardığınızda katliam yapabileceksiniz.
Level, Ağustos 2001
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sam, 10 July 2003 23:27 tarihinde demiş ki:
zaten baydık hell'den

bohuhuhu kimse beni sewmio

battlenet forumlarina gore hell sorceresslara falan cehennem olmus direk... insanlar agliyodu cross-tree synergy isteriz bohuhuh diye, sizin durum ne merak ettim hehe?[hline]Day after day we will gratefully suffer for more
Predestined's our part
So we bleed in the name of god

Blind Guardian - Age of False Innocence
---
So please, a little respect. For I am Costanza. Lord of the Idiots! - George "Gammy" Costanza (Cantstandya)
to pull a homer: to succeed despite idiocy
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...