Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Diablo II LOD v1.10 Multiplayer

arcane

Öne çıkan mesajlar

"duriel'i keselim" diye tutturdu ben nek adar vazgeçirmeye çalışsam da, ama kendi düşmeyen anlamazmış misali ghoul lord'lar iki kere öldürünce caydı fikrinden.. :)

şimdi nm filan deneyeceğiz, lvl 50 civarı arkadaşları bekleriz..[hline]Sam'i bu Gatling Gun'a çıkardığınızda katliam yapabileceksiniz.
Level, Ağustos 2001
Sosyal ağlarda paylaş

lvl 72 sorc'un öldürüldü ya hell'de arka arkaya ghoul lord tarafından..

arcane'i pvp'de de biraz tokatladım, act 2'de biraz quest2lerini yaptık filan hoş oldu. jade de katıldı. sonra "hadi d2 oynayalıııııımmmm" diye feryat figan eden arcane bey baydı birden nedense ve kapadı.. :-p[hline]Sam'i bu Gatling Gun'a çıkardığınızda katliam yapabileceksiniz.
Level, Ağustos 2001
Sosyal ağlarda paylaş

arcane icq var mı
yani bi daha oynayacaksak söyleyin de bileyim :P[hline]All characters in this forum are fictitious. Any resemblance to actual persons, living or dead, is purely coincidental.

All paticik characters, character names, and the distinctive likenesses thereof are trademarks owned by Paticik Inc.
Sosyal ağlarda paylaş

hayır ghoul lord, ben ne gördüğümü biliyorum. zaten orada goul'lar yoktu ghoul lord'lar vardı. ghoul ne ghoul lord ne tarif edebilecek misin sen hele? renklerini bile hatırlamazsın sen.. :)[hline]Sam'i bu Gatling Gun'a çıkardığınızda katliam yapabileceksiniz.
Level, Ağustos 2001
Sosyal ağlarda paylaş

kabahat bende tabii, ettin axe ve holy water sprinkler'dan bihaber adam ghoul ile ghoul lord arasındaki farkı nasıl bilecek.. :)

diyalog balonu yaptığımda senin ağzının açık kaldığı günleri unuttun galiba çekirge.. :-p

bugün oynayacak mısınız gene? cevap hayırsa ben yastığa vuracağım başımı sanırım, 5:00'dan önce reşarj olmam..[hline]Sam'i bu Gatling Gun'a çıkardığınızda katliam yapabileceksiniz.
Level, Ağustos 2001
Sosyal ağlarda paylaş

arcane sen ne kadar oynadın single'da hell'i bu yamada? act 5'e filan git hele baal taraflarına bak bakalım isteyecek misin multi'de bir de lag eklenmiş halini oynamayı.. :)

ben biraz daha singlle'da deneme yapmadan multi hell düşünmüorum çünkü her an ölmenin eşiğinde gezmek keyifli gelmiyor bana..[hline]Sam'i bu Gatling Gun'a çıkardığınızda katliam yapabileceksiniz.
Level, Ağustos 2001
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaşlar multi multi diyorsunuz iyi güzel de, önce single'da oynamadan multi denemeyin aman. bir görün single'da ne kadar zorlaştığını, anlamadan ölüverirsiniz arka arkaya multi'de. neyle karşılaşacağınız hakkında bir fikriniz olsun, sinir krizi geçirirsiniz mazallah.. :)[hline]Sam'i bu Gatling Gun'a çıkardığınızda katliam yapabileceksiniz.
Level, Ağustos 2001
Sosyal ağlarda paylaş

laaan
players 8 in experiencesi ile players 1 inki aynı??!!?
bişi anladıysam arap olayım. denemek için aynı yeri hem players 1 ile hem 8 ile kestim fakat experience sonuçları aynı çıktı?? bende mi bi hata var?
ayrıca stamina potionları staminanızı bir süre fullde fortify ediyo, o güzel :)
sora oyun genel olarak zorlaşmış,, lvl 49 paladin ile baalı rahat rahat kesmişken (yani bi kere öldüm o da yanlışlıkla :P) şimdi multide act 2 de zorlandım. bi de monsterların yerleri acayip değişmiş............[hline]All characters in this forum are fictitious. Any resemblance to actual persons, living or dead, is purely coincidental.

All paticik characters, character names, and the distinctive likenesses thereof are trademarks owned by Paticik Inc.
Sosyal ağlarda paylaş

bu arada betada yeni char açmayın yeni charlar gerçek 1.10 da çalışmıyo olabilir diyo...[hline]All characters in this forum are fictitious. Any resemblance to actual persons, living or dead, is purely coincidental.

Sosyal ağlarda paylaş

sam sanane yahu multiden başlarsak ne olacak
blizzard sana bize single kastırmak için para mı ödedi

abarttığın kadar da zorlaşmadı oyun

sadece senin buildlerin patladığından sana daha zor geliyor[hline]they say...                                         
when you hunt the engineer-
the engineer also hunts you!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...