Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

En sevdiginiz american film sahneleri..

Eternal

Öne çıkan mesajlar

Star Trek:

The Next Generation Serisinin 3. Sezonu

Yesterday's Enterprise

3 tane Klingon Bird of Pray, Galaksi sınıfı
USS Enterprise D'ye saldırıyorlar. Enterprise deli gibi savaşıyor. Amacı bir zaman vorteksinden istemeden geleceğe gelmiş olan USS Enterprise-C'yi vortekse geri girmeye çalışırken korumak. 3 gemiye karşı süper mücadele veren Enterprise bi tanesini patlatıyor ve gemi ağır yara alıyor. Köprüdeki tayfanın yarısı öldüğü halde ve yangınlar çıktığı halde kaptan konsola kendisi geçip savaşmaya devam ediyor.. ve Enterprise patlamaya yakınken Enterprise-C vortekse giriyor, zaman normal haline dönüyor.

Star Trek: First Contact

Filmin giriş sahnelerinde ihtişamlı USS Enterprise E'yi görüyrouz.. Federasyon'un en gelişmiş gemisi.. Sonra Borg kübünün Dünya'ya saldırırken Enterprise'ın olay mahaline gelmesi, bütün filonun kontrolünü alıp süper bir atakla kübü dağıtması.

Star Trek: Nemesis

Troi'un telepatik olarak görünmez gemiyi bulması ve Enterprise-E'nin quantum torpidolarını ateşlemesi.. ve ağır hasar vermesi..

Lotr 3:

Rohirrim'in saldırışı.. dillere destan

Lotr 2:

Yine Rohirrim'in yardıma gelmesi..

Pray (Av):

Arnold'un ünlü "If it bleeds, we can kill it" sahnesi

Stargate SG-1, 7. sezon, son bölüm:

Anubis'in Antartika'ya yolladığı 4 Alkesh'lik, 40 Death Glider'lık filosuna karşılık bizimkilere yardıma gelen Dünya'nın tek büyük uzay gemisi Prometheus ve yanında Death Glider teknolojisinden kendi geliştirdiğimiz F-302'lerin çarpışma anı.. Bizimkiler son hızda buzu delip aşağıdaki Ancient base'ine savunmasız bir scout shipte inmeye çalışırken, Anubis Dünya'yı istila etmeye gelmiş 30 gemilik filosundan bunu görür ve küçük fighter (Death Glider) ve mid range bomber (Alkesh) lerini gönderir. Bizimkiler tam sikildiklerini zannederken, bizimkilere yaklaşan Goa'uld (düşman filosu) filosundaki 2 alkesh'e füzeler çarpar ve o 2 alkesh düşürülür. NOluoruz derken 35 tane F-302 öbür taraftan büyük saldırıya geçmiştir. Arkadan hava savunma silahlarıyla battlecruiserımız Prometheus gelmektedir.[signature][hline]Nail "NaileR" Avunduk - Türkiye'nin yürüyen, koşan, zıplayan en büyük ve kapsamlı Star Trek ansiklopedisi
KoÇ '04 | CMU '09 | c4A | ST:O | Star Trek TR | MSN: [email protected] | Mail Me
Jean-Luc Picard: "..Let's make sure history never forgets.. the name.. Enterprise"
Sosyal ağlarda paylaş

taratinonun bütün filmleri + lost in translation'da filmin sonunda kalabalık caddede tek başına yürüyen scarlett johnson[signature][hline]"zamanı gelmiş bir düşünceyi durdurabilecek hiçbir ordu tanımıyorum"

[Bu mesaj helena tarafından 28 Haziran 2005 13:33 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

John-Hey dostum senin sorunun ne biliyo musun? o lanet beyaz kıçının kafandan büyük oluşu!
Adam-Git ve kendini becer dostum
John-Bak sen burda problem var ha? hadi dostum *vurur* ve arkadadan 10 tane zenci gelir
bayazda hepsini döver[signature][hline]I thought it would be nice to lie down and close my eyes
It never occurred to me that I am already asleep
Sosyal ağlarda paylaş

• 7 yıl sonra ...
  • Yeni Oluştur...