Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

diablo 2 lod

arcane

Öne çıkan mesajlar

sarevokla diablo oynadık.
herşey güzeldi ama players 8 de oynamamıza rağmen minions of destruction çok kolaydı.
baal tam bir rezaletti 4 saniye civarı bir sürede öldü hatta baal ı gördüm desem yalan olur.:)
bittimi ? hayır bitmedi.
mal-angel tyrael portalı öyle bir yerde açtıki portal köprünün dışında kaldı ve içine giremedim save and exit yapmak zorunda kaldım :)[hline]"All who would oppose me...beware!"
Sosyal ağlarda paylaş

baal ın öyle çabuk ölmesinin guided arrowun buglarıyla bi alakası yok.
ben blizzard salladım adam zaten hep aynı yerde durdu deli damage aldı ondan bide frozen orb + guided arrow bombardımanı yaptık hemen geberdi.

asıl mal olan tyrael . sarevok gördünmü sen o mal ın portalı açtığı yeri.[hline]"All who would oppose me...beware!"
Sosyal ağlarda paylaş

arcane frozen orb+blizzard dmg'si ile buriza'nın guided dmg'si arasındaki farkı düşünürsek buriza guided'ı kat kat basar. ayrıca düzeltileceğini blizzard'ın kendisi söyledi, burizon olmayan herkes şikayetçi olduğundan (benim burizon'um var gene de şikayetçiyim) değiştirmemeleri kendileri için iyi olmaz zaten. :)[hline]...daha önce de pekçok dünyayı ziyaret etmiş, kralların sözü ve kılıcı olmuştu...
Sosyal ağlarda paylaş

bir de assassin'le dragon claw var, baal'ın üzerine getirip barnaanı bastırıveriyon gayri, şıp deyip ölveriyo da hemencecik

skill mi yarıştırıyoruz şimdi anlamadım :)

madem bu kadar oynayan adam adam var, parti yapalım, duel yapalım, turşu yapalım :p değil mi?[hline]...daha önce de pekçok dünyayı ziyaret etmiş, kralların sözü ve kılıcı olmuştu...
Sosyal ağlarda paylaş

shael mi taktın??!!! inanmıyorum yani hem buriza hem soket hakkın çöpe gitmiş, çünkü buriza'yı 1 fps hızlandırmak için acayip ias gerekir, shael+cat's eye+%20 ias eldivenle ancak 1 fps artar, ki bu da fiyat/performans olarak sıfır. :)

iyi lvl 80'le gelmeyelim de neyle gelelim o zaman sen söyle, bakarız bişiler. ;) burizon lvl 99 charları bile yener ama çekinceniz olmasın o açıdan. :p[hline]...daha önce de pekçok dünyayı ziyaret etmiş, kralların sözü ve kılıcı olmuştu...
Sosyal ağlarda paylaş

size bi party taktigi söyliyim bi necro bi pala ve bi druid party kurar necro iron golem basar pala attacker takes damage aurasını açar bide druid attacker takes damage hayvanından yaratır iron goleme vuran aşagı atlar istisna olarak iron maidenda atılabilir garanti olması için :):):)[hline]

Sosyal ağlarda paylaş

shael takmadan da very fast attack speed ona bakarsan. :)

speed olayı çok karışık, bunun girdisini çıktısını anlatan bir link vardı ama şu anda bulamadım, sonra yazmaya çalışırım.[hline]...daha önce de pekçok dünyayı ziyaret etmiş, kralların sözü ve kılıcı olmuştu...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Granader, 18 Şubat 2002 00:56 tarihinde demiş ki:
size bi party taktigi söyliyim bi necro bi pala ve bi druid party kurar necro iron golem basar pala attacker takes damage aurasını açar bide druid attacker takes damage hayvanından yaratır iron goleme vuran aşagı atlar istisna olarak iron maidenda atılabilir garanti olması için :):):)
said:
ben sana daha güzel bi party söyliim hemde daha çok experience alırsın.lvl 30 sorc. ama skill puanını frozen orb a vermiş olacak.taktik şu : mouse un sağ tuşuna basılı tutuosun saydırıo frozen orbları.[hline]"All who would oppose me...beware!"
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 yıl sonra ...

mezarın üstündeki resime bakın :)
hellraiser'daki lament configuration box...

bi de:
Diablo 2: Hellraiser Expansion Pack
[hline]
Little pigs, little pigs, let me come in! Not by the hair on your chinny chin chin? Then I'll huff, and I'll puff, and I'll blow your house in!
Wendy, darling, light of my life, I'm not going to hurt ya. You didn't let me finish my sentence, I said I'm not going to hurt ya, I'm just going to bash your brains in
J.P. "JESUS CHRIST!"
Pinhead "Not quite."
Sosyal ağlarda paylaş

resime sağ tuşla tıklayıp özelliklere girip oradaki adresi adres çubuğuna yapıştırırsan gözükür

çok uzunmuş gibi gözüktü ancak 2 saniyelik bi işlem :)[hline]Tıklayın ve Sam ile benim mesajım arasında 5 mesaj olduğu ve Sam in mesajının yüzde 90 ının kırpıldığını görün
Bu şekilde imza yapmak delikanlıyı(?) bozar
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...