Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

beckham real'de

sabonis

Öne çıkan mesajlar

figo assolist triplerine girmişti sanırım bi ara.. beckham gelirse giderim ben durmam iki dakka gibi bi laf duymuştum.. ne derece doğrudur bilemem.
sonuçta real madridin transfer politikası "bizim takıma yarar sağlamayacak olsa bile rakiplerimizin önemli oyuncularını alalım" olduğu için (bi de para battığı için) kim oynayacak kim yedek kalacak kim gidecek pek sallamıyolar sanırım..[hline]"C" is for cookie / thats good enough for me
Halfmumi, 08 June 2003 06:13 tarihinde demiş ki:
açıkcası evlenince karım olursa o yöntemi uygulayacam.
Sosyal ağlarda paylaş

ya ulan okadar manchester forması aldık yeni, şimdik git real forması al

bu arada figo beckham'ı keser diyenler halt etmiş
figo beckham'ın anca yedeği olur bea, 22 yaşında ingilterenin en iyi genci ödülünü almış adam, o günden beri hep aynı formda oynayan bir adam, real madrid'de 15 dakikada 2 gol atıp takımını kazandıran bir adam mı figo'nun yedeği olucakmış ?

bok yesinler bea

beckham ownz big joo !

*!real forması almaya gider..*[hline]Erkek adamın çarşıyla, pazarla işi olmaz
Sosyal ağlarda paylaş

beckham büyük bi oyuncu olabilir ama kesinlikle çok şişiriliyor. adam uzun topları gününde olduğu zaman tam anlamıyla kusursuz atıyo, ve de duran topları çok iyi kullanıyo diye dünyanın en önde gelen futbolcularından olması saçma geliyo bana. ama dediğim gibi çok şişiriyorlar herifi

zidane
veron
figo
ballack
ortega
aimar
rivaldo

bunların hepsi beckhamdan iyi bence.
Sosyal ağlarda paylaş

orda bitane adam yok beckham'dan iyi

mevkiileri farklı diye adama kötü diyemezsiniz, beckham kanat oyuncusu, orda yazdıklarından nerdeyse tamamı forvet ile ortasahanın arasında oynayan oyuncular

beckham'ın sağ kanatta oynarken bu oyuncuların yaptıklarını yapmasını mı bekliyorsunuz ?

beckham gibi 60 metreden milimetrik pas atabilen, her mesafeden %95 çerçeveyi tutturan tehlikeli free-kick çekebilen, fiziği ile birlikte mücadele edebilmenin yanı sıra teknikte olan başka bir sağ kanat var mı ? yok geçtim sağ kanadı, başka kaç tane futbolcu var ?

birde bu adamın 6 senedir böyle olduğunu göz önüne alın

şişirilmesi gereken adam bu adamdır[hline]Erkek adamın çarşıyla, pazarla işi olmaz
Sosyal ağlarda paylaş

real verdiği parayı fazlasıyla çıkarır çıkarmasına da artık işin bok çıktı

uefanın işe el koyması lazım 5 yıl sonra yürülüğe girecek deyip her takım en fazla 4 tane x milyon doların üstünde adam barındırabilir diyip kısıtlicaklar başka yolu yok iyice boku çıkıo işin
Sosyal ağlarda paylaş

ben man utd'ın çok maçını izledim ve beckham kesinlikle abartılıyor. bunu maçları 90 dakika izlemeyen birisi bilemez. çünkü özetlere baktığınızda beckham'ın inanılmaz paslarını ve frikiklerini görebiliyrosunuz. halbuki maç içinde bir o kadar da top kaybediyor hatta zaman zaman kendi takımına kontra atak yedirtiyor

maçları 90 dakika izlemeyen birileri gelip lütfen beckham'ı savunmasın. ben zaten kötü demiyorum ama şişirildiği de %100
Sosyal ağlarda paylaş

Backham'ın enden bu kadar gundemde oldugunu herkes bılıyordur.Adamın asmıs bır yakısıklılıgı var ve yasam tarzı var. Futboldan cok adamın ozel hayatı konusuluyor.Adam gercekten ıyı bır futbolcu ama tabıkıde oyle fıgo,zidane da degıl.[hline]Simofle
-.-. --...--. .-.-.-.... ..-..-...-.-....-....-.-...-.... ---.-....--.-..--.-
Sosyal ağlarda paylaş

sabo ben manchester maçlarını 90 dakika izlerim vede orda yazdığın oyunculardan çok daha az top kaybettiriyor takımına

yani adamı yok yakışıklılığıymış, yok özel hayatıymış

bunlar bahane edilerek futboluna kötü denilmeye çalışıldı sittin kere ama adam ortada

real gibi bir takıma, mevkiisi forvet olmadığı halde 15 dakikada 2 gol atabiliyorsa, zaten kalitesi ortadadır[hline]Erkek adamın çarşıyla, pazarla işi olmaz
Sosyal ağlarda paylaş

Tabii o gollerden frikik olmasının ve baraja çarpıp girmesinin de payı de var ayrıca Real gibi bi takım diosun Realin savunması guclu degil ki Mallorcadan bile 5 yediler..Adamlar savunmayı takmıyo nası olsa gol atarız die.Savunmada tek basrılı isim Hierro zaten[hline]As a person who had discovered the reality of the life,he says:Blood never ends without the power of wisdom
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...