Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yeniçeri Yürüyüşünün Temel Sebebi

Mandoo

Öne çıkan mesajlar

said:
forgiver, 24 Haziran 2005 15:52 tarihinde demiş ki:
oda bişey mi padişahın kuzenini fatih ürekle basmışlar.

Ya biraz ciddi olun atalarınız dedeleriniz..
Sizin gibi nesil...
Yuhh sadece yuhhh!
ayıp ya post olsun diye!
konuşmucam diyorum ama yinede konuşturuyosun yani zorla![signature][hline]"..Ben her sabah gözlerim yaşlı yaşlı uyanıyorum. Çaresiz savaşıyorum anılarımla sorularla, Dostlarım içimde sanki kurt misali beni yiyorlar ; Yavaş-yavaş,parça-parça görüyorum ki ölüyorum.."
Kim Ne Olmuş Bilelim!
Sosyal ağlarda paylaş

Osmanlı hanedanının hıcbırı bızım atamız veya dedemız degıl 8-9 ırkın bırbırıne karıstıgı cok farklı yerden calan uflemelı calgı korosu gıbı bır hanedan işte Osmanlı turk devleti degilki eheh
yıldırım byeazıttan sonra yuzde 80 ının oglancı oldugunuda cok ıyı bılıyoruz orhan bey den sonra hıcbırının karısı turk degıl ben neyıne sahıp cıkıyım bu hanedanın benle bır ılgısı yokkı yıllarca anadolu halkını somurmüşlersızın gıbıler ıse ooo atamız padişahımız sen ıste canımızı verelım seklınde somurmelerıne yardımcı olmuslar olay o kadar yani[signature][hline]God's In His Heaven, All's Right With The World.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Narstil, 25 Haziran 2005 22:33 tarihinde demiş ki:
fazla sinir yapma adam az bi geyig yapmıs

Amannda aman ...
Geyik yapacak başka bişey bulamadınızmı?
Gidin garbıçda geyik sonsuz.

Tarihimizle geyik yapmaya kimsenin hakkı yok ![signature][hline]"..Ben her sabah gözlerim yaşlı yaşlı uyanıyorum. Çaresiz savaşıyorum anılarımla sorularla, Dostlarım içimde sanki kurt misali beni yiyorlar ; Yavaş-yavaş,parça-parça görüyorum ki ölüyorum.."
Kim Ne Olmuş Bilelim!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Viktor, 26 Haziran 2005 06:51 tarihinde demiş ki:
Osmanlı hanedanının hıcbırı bızım atamız veya dedemız degıl 8-9 ırkın bırbırıne karıstıgı cok farklı yerden calan uflemelı calgı korosu gıbı bır hanedan işte Osmanlı turk devleti degilki eheh
yıldırım byeazıttan sonra yuzde 80 ının oglancı oldugunuda cok ıyı bılıyoruz orhan bey den sonra hıcbırının karısı turk degıl ben neyıne sahıp cıkıyım bu hanedanın benle bır ılgısı yokkı yıllarca anadolu halkını somurmüşlersızın gıbıler ıse ooo atamız padişahımız sen ıste canımızı verelım seklınde somurmelerıne yardımcı olmuslar olay o kadar yani

kimse padişahın kuzeniyim, yigeniyim demiyor zaten.

türkiye, osmanlı devletinin enkazından kurulmuştur.

osmanlı devletiyle gurur duyuyorum, gaza geliyorum, türklüğümle gurur duyuyorum.

şahsen osmanlının gay olduğunu düşünmüyorum. böyle saçmalıktan yola çıkarak oluşturulan yorumlardan da hoşlanmıyorum.

bu milleti, bu kadar üstün kılan veya bizim diğer milletlerden üstün olduğumuzu düşünmemizi sağlayan bir şey varsa oda tarihimizdir; osmanlıdır.[signature][hline]be the vanquisher, to forgive
Sosyal ağlarda paylaş

• 8 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...