Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

BuRiAL come back!!!!!

BuRiAL_TR

Öne çıkan mesajlar

Bu ss tam yukarıda yazıldığı post saatinde alındı anlamı BuRiAL geri döndü bu arada kına yakmış arkadaşlar için çok üzgünüm daha kurumadan geri geldim neyse söylicek söz çokta boşverin en azından herkesin gerçek yüzü görülmüş oldu zor anımda bana destek olan herkese teşekkürler........

[signature][hline]Nation :was EL Morad
Server :was Ares
NicK :was BuRiAL
CLaN :was TnT
LvL :was 62 Blade Master Warior
Anılar..... :/

Sosyal ağlarda paylaş

said:
HasMez, 09 Haziran 2005 09:27 tarihinde demiş ki:
npyi mi 0 lamışlar?

45 k np yi sıfırlamışlar halbu ki raptordan önce 35 k np m vardı benim herneyse raptorumuda sildiler haliyle ona dupe diyorlardı çünkü.Anlamadığım uniqlerimin neden silindiği hiç bir takım yok şu an talosdan düşen (nerden geldiğini biliyordum en azından alınmamıştı parayla,yada bir başkası vermemişti)iron belt bile yok.
Bunada şükür........
*!Neyse der estlanta boss bakmaya gider....*[signature][hline]Nation :EL Morad
Server :Ares
NicK :BuRiAL
CLaN :Yok
LvL :62 Blade Master Warior
Sosyal ağlarda paylaş

said:
oQo, 09 Haziran 2005 10:28 tarihinde demiş ki:
kim açtı :D

odin in msn ini buldum ekledim konşmaya başladık bana yardımcı olabilrmisn charım blocklu isim sordu charın adını söledim bir saniye dedi 2-3 dakika sonra geldi itemlerin kontrol edildi tüm dupe itemler silindi oyuna girebilrsin dedi.Denedim giremedim blocklu diyordu halen döndüm msn e odin efendi çoktan bocklamıştı beni.......
*!s.......m odine*[signature][hline]Nation :EL Morad
Server :Ares
NicK :BuRiAL
CLaN :Yok
LvL :62 Blade Master Warior
Sosyal ağlarda paylaş

Onur'um hayırlı uğurlu olsun...

Her türlü yardıma hazırım. İstemen yeter biliosun..[signature][hline]İnsanın fikri neyse, zikri de odur.

Nick : Lively (Leader) / Clan : The_Others / Allies : Academy & The_Hunos / BDüşman : CooLTanG / Server : Ares

ve tAnrI gIzI yArattI; eRKekLerDe gAdInI :pP (by CursetH)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...