Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sınırlı Adsl ?

Hollow-Man

Öne çıkan mesajlar

Ya bu sınırı bi ben aşamadım sanırım türkiyede =) o kadar dl o kadar surf, o kadar radyo yayını of of.. yok aşamadım..[signature][hline]Hep arkada oturduk, hep yalnızken mutluyduk biz, sonra biraz da gurur vardı, yaklaşmazdık, konuşmazdık, hep ayrı bir dünyadaydık, hep ordayken mutluyduk biz, sonra biraz da gurur vardı;yaklaşmazdık, konuşmazdık ve şimdi bir duvar örülü, hiç yıkılmaz aramızda. yaklaşmak zor istesen de, biz yarattık acıları... kaderimizi biz yazdıkça;
Renklerle bir siyah yaptık! Renklerle bir siyah yaptık!

[code=php] i died for you !
[/code]
Sosyal ağlarda paylaş

kotasız geldim kotasız gidiyorum sorun yok..[signature][hline]Cmabridge Üinversitesi
Cmabridge Üinversitesinde yaıpaln bir arşaıtrmaya gröe, bir kleimedkei hafrlrein hnagi sıarda didizlikleri dğeil, ilk ve son hafrlrein dğoru yedre olamalrı öenm tşamıatkadır. Geirsi taammen kamradaşır ve ynie de surosnuz olraak okubanilir. Buunn sbeebi isnan benyinin her hafri tek tek dieğl kemileelri bir btüün oralak omukadısır.
Sosyal ağlarda paylaş

Sınırlımı alsam sınırsızmı diye düşündüm.

Aslında niye düşünmüşüm anlamıyorum...

uLan 20 kağıt daha fazla veririm yediğim önde yemediğim arkadamda olur

her ay 10gb çok rahat geçiyorum.
Netten direk sinemadaki filmleri indiriyorum altyazılarını ekliyorum cd ye çekip dvd de izliyorum.

Sinemaya gitmeye gerek bile duymuyorum tüm arkadaşları topluyorum onlar cipis mipis alıyorlar.
sinema zaten 8 milyon
ayda 10-20 film izliyorum benim gibi bi film canavarıysanız =)
sınırsız kullanırım derim ben.

Ayrıca galiba her 1 mb da 10 milyonmu ne alıyorlarmış sınırı geçince ?[signature][hline]tuana...
DC++ Paticik Unofficial Hub:paticik.no-ip.org:411
Sosyal ağlarda paylaş

No kota no cry[signature][hline]Cmabridge Üinversitesi
Cmabridge Üinversitesinde yaıpaln bir arşaıtrmaya gröe, bir kleimedkei hafrlrein hnagi sıarda didizlikleri dğeil, ilk ve son hafrlrein dğoru yedre olamalrı öenm tşamıatkadır. Geirsi taammen kamradaşır ve ynie de surosnuz olraak okubanilir. Buunn sbeebi isnan benyinin her hafri tek tek dieğl kemileelri bir btüün oralak omukadısır.
Sosyal ağlarda paylaş

valla bende kotalı kullanıyorum bence imkanınız varsa kotalı almayın çünkü adsl sitesine girmeklten canım çıktı acaba ne kadar kaldı geçer miyim falan cidden sinirimi bozuyor ya bende inşallah temmuzdan sonra sınırsıza geçerim herhalde[signature][hline]Para kazanmak mı o benim işim...:D
Sosyal ağlarda paylaş

said:
huntercik, 24 Haziran 2005 14:53 tarihinde demiş ki:
Kotalıda 5gb 49 ytl, kotasızda sınırsız 49 ytl fark burda.

5 gb ama 512 kotasız alırım 256 daha ii aynı para sonucta..[signature][hline]*Bu yaziyi farkedersen, ki farkedeceksin, bu yaziyi farketmen ya da farketmemen hiç fark etmez.Sen en iyisi bu yaziyi hiç fark etme...*
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Loli-pop, 24 Haziran 2005 15:38 tarihinde demiş ki:
said:
huntercik, 24 Haziran 2005 14:53 tarihinde demiş ki:
Kotalıda 5gb 49 ytl, kotasızda sınırsız 49 ytl fark burda.

5 gb ama 512 kotasız alırım 256 daha ii aynı para sonucta..

256'dan bahsediyorum 1gp 10 ytl. Kotalı 256 limitli (limit 3gb). 5gb = (3gb)29 + 20 ytl

Bana kalırsa her zaman belirttiğim gibi kotasız alırım aylık en düşük 40gb dosya transferim mevcut, oda minumum : )[signature][hline]swift,silent,deadly
mercenary
Sosyal ağlarda paylaş

said:
huntercik, 24 Haziran 2005 16:20 tarihinde demiş ki:
aylık en düşük 40gb dosya transferim mevcut, oda minumum : )

ohaaaa insaf be güzel kardeşim zaten 7 gün 24 saat download yapsan ( ki sürekli tam kapasite kullandığın durumda ) 60gb olabiliyor eğer sen 40 gb kullanıyosan harbiden verdiğin parayı son kuruşuna kadar kullanmış oluyorsun demekki, benim 2gb geçen ayım olmadı daha :D[signature][hline]Albert Einstain demişki
" 3. Dünya savaşında hangi silahlar kullanılacak bilmiyorum ama 4. sünde insanlar taş ve sopalarla savaşmak zorunda kalacaktır."
Sosyal ağlarda paylaş

64k bağlantıya 40ytl veriyom ben hala :( kafam girsin kablonete. 2 defa girsin hatta.
128 yaptık hödö hödö diyorlar. bok 128. 10kb ye zor çıkıyor downloadlar.[signature][hline]Eski nickim Chemical idi. Şimdi ise Chemical. tamam yok bişi. bakma...
MAY EXPLODE IF DAMAGED OR DISPOSED OF IN FIRE.
DO NOT SHORT-CIRCUIT.
KEEP UNDER -30°C
bakmasana lan
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Chemical, 24 Haziran 2005 17:24 tarihinde demiş ki:
64k bağlantıya 40ytl veriyom ben hala :( kafam girsin kablonete. 2 defa girsin hatta.
128 yaptık hödö hödö diyorlar. bok 128. 10kb ye zor çıkıyor downloadlar.

sonarada gelir adsl ye kaka derler alın görün işte kablonuzu :)[signature][hline]be the vanquisher, to forgive
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...