Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bilgisayarı kırıp atıcam artık!!!Nolur yardım!!!!

Farinal

Öne çıkan mesajlar

Internetten gelen reklamları nasıl engelleyebilirm??????????Ölücem ya!!!!![signature][hline]"Buraya geri geldim çünkü bir süre tek basima huzur bulmam lazim.Sen uyumalisin,hala bir yatakda yatma sansin varken.safakla seni Hükümdar Denethor'a götürecegim.Hayır,safakta degil çagirildigin da götürecegim.Karanlik basladi.Artik safak olmayacak."
Sosyal ağlarda paylaş

abi ne siosun ya mouse u kırdım sinirden.Oyundan zırt pırt zikio en önemli yerde gecenin 1 bucuunda artık sıkıldım ya![signature][hline]"Buraya geri geldim çünkü bir süre tek basima huzur bulmam lazim.Sen uyumalisin,hala bir yatakda yatma sansin varken.safakla seni Hükümdar Denethor'a götürecegim.Hayır,safakta degil çagirildigin da götürecegim.Karanlik basladi.Artik safak olmayacak."
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Nukem_Verite, 25 Haziran 2005 01:24 tarihinde demiş ki:
adaware ile falan güzelce bir taradıktan sonra
internet exploreri sil mozilla firefox yükle
sonsuza kadar kurtul

internet exploreri sil ?
şaka yaptın sanırım Nukem..

sakına öyle birşeye kalkışma!!![signature][hline]Jabba

Sıfatlar ve ünvanlar gelip geçici şeylerdir!..
Sosyal ağlarda paylaş

farinal bahsettiğin şey sanırım senin "microsoft messenger". spylarla felan alakalı değil o.
forumda onun çözümü yazılmıştı.
windows xp'nin bir hedesi o. kapatmak için birkaç ayar yapman gerekli.
yukarda "arama" butonu var ya. onun sayesinde messenger ile ilgili topicleri ara. şimdi kasamıycam ama msn messenger değil, microsoft messenger ile ilgili topiclere bak. gereken ayarları yap. bahsettiğin "pop-up" penceresini deaktife etmiş olucaksın.

onun dışında
browser olarak mozilla firefox kullan
bilgisayarını reklamlardan, spydan ve benzeri şeylerden korumak için "hijackthis, ad-aware, spybot S&D" programlarını kul kullan.
nasıl mı bulacaksın? www.google.com a gir yaz.
kendi official sitelerini bu vasıtayla bulabilirsin.
son sürümlerini indirebilirsin. hatta programlarla ilgili sorunların varsa, official sitelerinde yardım yazıları var onları okuyabilirsin.

umarım dediklerimi anlamışsındır ve yapabilirsin :)[signature][hline]Beş Hececiler
Sosyal ağlarda paylaş

bone senin adını "pam" den "spam" yaptım

super pati arama motoru

böyle daha güzel :D[signature][hline][/b]Msn adresim | Bi an bişi görcen okuyamadan kapancak
elvyn demiş ki:
Denizden balina penisi çıksa yerim
karakedi demiş ki:
uno seni banlıcam da suan cok işim var, sen banlanmış RPsi yapsana şimdilik.
Sosyal ağlarda paylaş

hatta işim bitti. sorunlarının çözümlerini yazayım.

1) microsoft messenger pop-up sorunu hakkında birkaç yöntem. seç beğen kullan:

said:
My Computer -> *sag click* -> Manage -> Services and Applications -> Services -> Messenger `i secin, Manual yapip Stop edin servisi

said:
Click Start->Control Panel
Click Performance and Maintenance
Click Administrative Tools
Double click Services
Scroll down and highlight "Messenger"
Right-click the highlighted line and choose Properties.
Click the STOP button
Select Disable in the Startup Type scroll bar
Click OK

said:
Denetim Masasına giriyoruz
Kategori Görünümdeyken "Performans ve Bakım" adlı ikona tıklıyoruz.
Ordan "Yönetimsel Araçlar" adlı ikona tıklıyoruz.
Burda "Hizmetler" var onada bi zahmet tıklayın.
Messengerı seçiyoruz ve "Hizmeti durdur" a tıklıyoruz.(Alttakilerden "Uzatılmış Seçili olcak yoksa durdur gözükmez)

2) internetten gelen reklamları, spyları, adware ve benzeri malware'leri engellemek için:
a) Ad-Aware
Sitesi: http://www.lavasoft.com
Download.com: http://www.download.com/Ad-Aware-SE-Personal-Edition/3000-8022_4-10399602.html

b)Spybot S&D
Sitesi: http://www.spybot.info
Download.com: http://www.download.com/Spybot-Search-Destroy/3000-8022_4-10401314.html

c)Hijackthis
Sitesi: http://www.hijackthis.de
Download.com: http://www.download.com/HijackThis/3000-8022_4-10227353.html[signature][hline]Beş Hececiler
Sosyal ağlarda paylaş

ad aware indirdim scan ettim geldi liste criticallar falan ama simdi onları napcam???[signature][hline]"Buraya geri geldim çünkü bir süre tek basima huzur bulmam lazim.Sen uyumalisin,hala bir yatakda yatma sansin varken.safakla seni Hükümdar Denethor'a götürecegim.Hayır,safakta degil çagirildigin da götürecegim.Karanlik basladi.Artik safak olmayacak."
Sosyal ağlarda paylaş

sp2 falan yalan
firefox hayat

ilk ısınmasanız bile zorla bi gün kullanın sonra ieyi silmek isteyeceksiniz.

bazı siteler problem çıkarıyor onun için ie duruyor yoksa ne yapıp edip silerdim ie'yi[signature][hline][/b]Msn adresim | Bi an bişi görcen okuyamadan kapancak
elvyn demiş ki:
Denizden balina penisi çıksa yerim
karakedi demiş ki:
uno seni banlıcam da suan cok işim var, sen banlanmış RPsi yapsana şimdilik.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Farinal, 25 Haziran 2005 14:31 tarihinde demiş ki:
ad aware indirdim scan ettim geldi liste criticallar falan ama simdi onları napcam???

scan edince criticaller geldi. listede sağ tuşa tıkla, select all yap. hepsini seçsin, sonra next'e tıkla. bunları karantinaya alıcak.
quarantine listesini aç, karantinaya almış olduğu dosyaları seç, delete'e bas, tümden silinsin..

bu arada messenger'ı kapadın mı? bence senin sorunun messenger hedesi.[signature][hline]Beş Hececiler
Sosyal ağlarda paylaş

haydaa msn var ama[signature][hline]"Buraya geri geldim çünkü bir süre tek basima huzur bulmam lazim.Sen uyumalisin,hala bir yatakda yatma sansin varken.safakla seni Hükümdar Denethor'a götürecegim.Hayır,safakta degil çagirildigin da götürecegim.Karanlik basladi.Artik safak olmayacak."
Sosyal ağlarda paylaş

yukarda yazdım ya okumuyor musun :)
msn ile microsoft messenger service farklı şeyler.
messengeri kapasan da msn çalışmaya devam edecek.
oyunda çıkan popuplar büyük ihtimalle messenger service'dan dolayıdır.
bahsettiğim gibi kapa onu, oyunlarda o popuplar açılmaz.[signature][hline]Beş Hececiler
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...