Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Prince Of Persia Türkyie

Seregwethrin

Öne çıkan mesajlar

POP-TR

Mambo ile yapılmış şöyle güzel bi sitem yoktu bende açayım dedim. Aslında kendim yazacaktım ama php ile onu yapana kadar o zamanı dizayn'a ayırdım. Site unoffical ama offical'lik için baş vuracam akşam. Umarım beğenirsiniz :)

Eğer giremezseniz BURAYA tıklayın
[signature][hline][ www.wow-turk.com | mail to me ]
Adamın biri demiş ki:
Ahmet topu at cümlesinde Ahmet insanmı¿ İsmi neden ahmet¿ bide neden topu atıyo¿ O_o

[Bu mesaj Seregwethrin tarafından 24 Haziran 2005 17:05 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Hımm :)

Prince Of Persia'nın ilk serisi 1989 yılında çıktı. Dos oyunuydu. Kindred Blades ile 6 seri olacak. Ve serilerinin biteceğini sanmam. Ubisoft böyle bir oyunun yakasını bırakmaz.

Yeni Kindred Blades filan çıkınca takılırsın işte bi iki mesaj atarsın güzel oyun filan :-P[signature][hline][ www.wow-turk.com | mail to me ]
Adamın biri demiş ki:
Ahmet topu at cümlesinde Ahmet insanmı¿ İsmi neden ahmet¿ bide neden topu atıyo¿ O_o
Sosyal ağlarda paylaş

iyi peki=p birinci oyunun ailecek hastasıyız zaten=)siyah-beyaz bilgisayarda ms-dosta açardık ne bomba olurdu ha.bi de o bilgisayarda simcity ve swos oynamışlığım vardırki bu 3 oyundan aldığım zevk kadar hiçbir oyundan almadım[signature][hline]Gilean's Blog - Life with Gilean
Maedhros, 20 Haziran 2005 01:01 tarihinde demiş ki:
kocakarı mocakarı dene ondan sonra gel konus hehe
nasıl emiyo bi bilsen
cidden arkadaslar deneyin diyorum baskada bişi demiyorum yani...
Sosyal ağlarda paylaş

geçen sene telefona yüklemiştim oyunu ve telefon oyununda bile süperdi akıllıca şeyler vardı oturup 2 saat oynayıp bütün modlarını bitirmiştim :D
efsanedir artk bu oyun da siteye gelince POP-TR birz kötü olmuş hatta baya kötü olmuş açılımını yaz çok daha güzel gözüküyor[signature][hline]Düşündüğünü hemen yap; yoksa karar vermek zorunda kalırsın!...
Sosyal ağlarda paylaş

Yorumlarını ileten arkadaşlarıma sonsuz teşekkürler ediyorum...

said:
ultrAslan, 24 Haziran 2005 18:02 tarihinde demiş ki:
güzel bir site olmuş.
eğer hala oynuyor olsaydım forumlardan hiç çıkmazdım.
en son pop 3d oynamıştım çok güzeldi.

Bence pop sot ve ww'yi oyna. En azından oyunu biri oynarken bi bak. Hadi onuda geçtim sitemizin galeri bölümünde screenshotlar var sot ve ww için. Onlara bir bak. Link de vereyim

The Sands Of Time
Warrior Within Screenshotları
Kindred Blades Screenshotları (bu kasımda çıkmasını bekliyoruz, umarım uzamaz)
Veee işte POP wallpaperları, buraya bakın yoksa gözünür açık gidersiniz allah korusun :-P[signature][hline][ www.wow-turk.com | doruan.com | POP-TR | mail to me ]
Adamın biri demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

Kaileena bu sallayın bunu ya alttaki daha güzel :-P

Buda Shahdee, ehueh sizlere en güzel wallpaperları sergiliyorum :)[signature][hline][ www.wow-turk.com | doruan.com | POP-TR | mail to me ]
Adamın biri demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

yahu sitedeki flash prince of persia orjinali değil mi? ama harita değişik sanki, ben böyle hatırlamıyorum?

kılıcı bulamadım resmen, aşağıda, soldan gidince yolun sonunda olması lazım ama karşıma nerden gidersem gideyim hep bir kılıçlı eleman çıkıyor, öldürüyor.[signature][hline]ben BombaciMulayim
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...