Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fire Clanı

Fire_Tjutg_Simzb

Öne çıkan mesajlar

burda da tanıdık tanıyacağımız kadar, başarılar.. 8-)[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
People suck, if I want to game I'll do it with/against circuit boards and lines of C++ that know how to RP, not people that don't know how to string a sentence together.
Sosyal ağlarda paylaş

aldıydık ama neyse. :)

Bu arada türkiye'de soldata gereken değeri veren tek server paticik diyebilirim. diğerleri kuruyodu serverı ondan sonra bırakıp gidiyolardı.
sizde unutmayın nolur bizi sonra çok üzülürüz :( :P[signature][hline] "Eğer kişi hem akıllı hem çalışkan ise takdir et, çalışkan fakat akıllı değil ise dikkat et, akıllı fakat tembel ise ikaz et, hem akılsız hem tembel ise imha et!.."
Sosyal ağlarda paylaş

Alex Krusty Toledor la dün geç vakte kadar oynadık kaliteli oyuncular.Alex görece iyiydi dünkü oyunda.Toledor M79 kullanıyordu;ilk oyunlardan beri kendisine sempati besliyorum :P
Başarılar...Dubai !...[signature][hline]Vatandaşa sorduk:PATİCİK NEDİR?
Dağver Odunluk(92)
-Bence paticik insanın kendine yakışanı giymesidir.İnsan pırıl pırıl giyinip 2 dirhem 1 çekirdek sokağa çıksa etraftan kızlar "sahip ol bana paticiğimm!" demezler mi?...Dubai!
Sosyal ağlarda paylaş

Hmm tamam o zaman. Eski üyeleri çıkardık klandan revizyon sırasında zaten kimsede girmiyordu. Bir tek Atrin'i gördük sonradan oda hala formunda olduğunu gösterince klana aldık. Şu an yeterli sayıda oyuncumuz var ama yetenekli insanlara da her zaman kapımız açık hele ki eski bir üyemize. Oyunlarda görüşmek üzere.[signature][hline]Computer science is no more about computers than astronomy is about telescopes. - Edsger W. Dijkstra
Sosyal ağlarda paylaş

Toledor kendi isteğiyle klanımızdan ayrılmıştır. Tek tabanca takılmayı seven kardeşimize soldat hayatının geri kalanında başarılar diliyoruz :). Kapımız kendisine her zaman açıktır.[signature][hline]Computer science is no more about computers than astronomy is about telescopes. - Edsger W. Dijkstra
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
Nbl NsT :)
Hani bir zamanlar ezdiginiz clan :P
Ubyn ben.. Grafik sorunlarını çözebilirsem dalacağım paticik soldat a. Hayırlısı..
p.s. bayağı eski bir konuyu hortlattım galiba :)[signature][hline]You kill me with a single world.
When angels fuck and devils kiss..

------
Jack off Jill - Angel's Fuck

Mail | Icq | Alemin en kral sözü
Sosyal ağlarda paylaş

Bir kaç kart var sorun çıkartan ama hep eski kartlar yenilerde sorun yok. Manuel a bir göz atmanda fayda var orda yazıyor bazı kartlardaki sorunların nasıl çözüleceği onları dene belki hallolur.[signature][hline]Computer science is no more about computers than astronomy is about telescopes. - Edsger W. Dijkstra
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...