Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Eurovision

Seregwethrin

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar ya izlemeyi kaçırmışım hiçbiryer de reklam filan olmadı sessiz sedasız yarışma başlamış ve bitmiş izleyen arkadaşlar ülkeleri, performanslarını ve düşüncelerini belirtebilirler mi biz izlemiş kadar olalım bari :)[signature][hline]www.wow-turk.com - Türkiyenin World Of Warcraft Portalı
[email protected]
Sosyal ağlarda paylaş

ben moldovayı beğenmiştim en fazla ama şarkıları nasılda tam hatırlamıyorum açıkçası şu anda. ayrıca yunanistanın şarkısını da beğenmedim; ucuz bir pop şarkısyıdı. ama oyunu kuralına göre oynamak lazım. önemli olan kazanmak, iyi şarkı yapmak değil (biz iyi şarkı yaptık demiyorum) onun için inşallah gelecek seneye biz de ingilizce bir piyasa şarkısı yaparız ve beğenilir.[signature][hline]oasisoyun.net
Mail/MSN: [email protected] , ICQ:6254196
Sosyal ağlarda paylaş

o şarkıyı oraya seçip de göndereni de gülsereni de o şarkıyı besteleyen herifi de allah bildiği gibi yapsın başka bişey söyleyemiyorum.
aslında norveçle macaristan fena değildi ama ikisi de beklediği yere gelemedi. zaten yunanistanın birinci olcağı belliydi. adamlar 1 ay önceden şarkıyı piyasaya çıkardı hertarafta şarkının klibi zartı zurt oynadı. insanlar da önceden dinleyip beğendikleri şarkıya yağdırdı puanları.
yalnız şu moldovayı beğenen arkadaşa -lütfen alınmasın- bişi sorucam. şarkının neresini beğendin? şarkının adında bile hayır yoktu ya. (büyük anne davul çalıyor)

genel olarak eurovisiona eskiye oranla daha kaliteli parçalar gelmiş. yani o önceki örovizyonlardaki abuk subuk parçalar yoktu enazından...[signature][hline]The smile on your face lets me know that you need me
There's a truth in your eyes saying you'll never leave me
The touch of your hand says you'll catch me if ever I fall
You say it best when you say nothing at all
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
said:
Smoke, 28 Mayıs 2005 02:13 tarihinde demiş ki:
kazanan şarkıyı ilk kez bugün duydum, sanırım "avaramu"nun bi coverı olmuş. Bunu bi yaptırımı falan yok her halde...

Abi şarkı direk avaremu. Yani dinledim. Neden çamur atmıyoruz bu şarkı bizim diye? Neden çemkiren olmadı? Yunanlar...[signature][hline]A.K.T.I.F: Android Keen on Terran Infiltration and Fighting
T.A.B.L.E.T: Transforming Artificial Being Limited to Exploration and Troubleshooting
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...