Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ray Crash (Yoğun istek)

BeIlow

Öne çıkan mesajlar

oyunun forumlarına bakıyorum da, bir sürü kişi tespit etmiş karakterlerin yerlerini belirten kodlarda abukluk olduğunu ve lag'in rakipleri vurulması çok güç hale getirdiğini. saşmamam lazım 1000 mermi atıp 10 tane filan isabet ettirmeme..

ve demişler ki "alicia al yakından oy".. :-p öyle yapıcam sanırım zira gigas ile rakiplerimi sadece kılıçla öldürebildim şimdiye kadar, kovalayamıyorum da çok hantal.. menzilli silahlar pek çalışmıyor şu roket yahut ileri seviye çoklu atış yapanlar harici..[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
People suck, if I want to game I'll do it with/against circuit boards and lines of C++ that know how to RP, not people that don't know how to string a sentence together.
Sosyal ağlarda paylaş

koysa koysa bir bardak su koyar getirir hayır duasını almak için.. :-p[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
People suck, if I want to game I'll do it with/against circuit boards and lines of C++ that know how to RP, not people that don't know how to string a sentence together.
Sosyal ağlarda paylaş

sam in yanıtlarda hehe,

sam navyfield ı çektim fena değil gibi ama başları kasış tayfayı eğitiyorum şu an seviyeleri artsın ki isabetlilik artsın filan.

Dandink brif firkateyn ile başlıyorum oyuna gerçi alıştırma bölümleri dışına çıkmadım iyi kide çıkmamışım adamın biri alıştırrmada battle cruiser ile dağıttı bir firkateyni tek salvoda oha dedim[signature][hline]sonunda yeniledik. , NMN

lord_elvyn, 12 Kasım 2004 20:06 tarihinde demiş ki:
artik patideki abazalardan korkmaya basladim...
Sosyal ağlarda paylaş

mex buyur? :-p

hangi oyundan bahsediyorsun cidden anlamadım, konular mı karıştı ne oldu? :)[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

Beyler bende obi_wan olarak katıldım aranıza. Şimdi girip deneyeceğim oyunu, görüşmek üzere..[signature][hline]There is no Emotion; There is peace
There is no ignorance; There is knowledge
There is no passion; There is serenity
There is no death; There is the Force

Obi-Wan "Ben" KENOBi
Sosyal ağlarda paylaş

Katılıcam dedim ama katılamadım. Oyunu indirdim kurdum. Patchlemeye başladı, ki patch de zar zor yaptı. Daha sonra acc aktif değil dedi. Aktive etmeye çalıştım zaten aktif dedi. Oyuna girdim böyle bir acc yok dedi. Yalan oldu bizim acc işi, bende bunaldım kaldırdım..[signature][hline]There is no Emotion; There is peace

Obi-Wan "Ben" KENOBi
Sosyal ağlarda paylaş

Verdiğin adrese bilgilerimi girdiğimde Sorry your account has not been activated and therefore you cannot proceed here after. Please Click Here to resend the email to activate your account gibi bir mesaj çıkıyor. Tıkla dediği yere tıklayınca emal e aktivasyon geliyor. Aktive et e tıklayınca da zaten active edilmiş gibi birşeyler söylüyor.. ?!?![signature][hline]There is no Emotion; There is peace

Obi-Wan "Ben" KENOBi
Sosyal ağlarda paylaş

İşte diyorum ya oraya bilgilerimi girince yazdığım mesajı veriyor..
[email protected]
sen bana burdan yardım et en iisi, forumu doldurduk :)[signature][hline]There is no Emotion; There is peace

Obi-Wan "Ben" KENOBi
Sosyal ağlarda paylaş

Acc sorununu hallettim şimdi de auto patch yaparken 4. de takılıyor. Bir türlü geçemedi.. of of..[signature][hline]There is no Emotion; There is peace

Obi-Wan "Ben" KENOBi
Sosyal ağlarda paylaş

konsept iyi ama kodlamada eksiklikler ve lag nedeniyle oyun potansiyelinin çoook altında şu anda.. silahların çoğu havayı vuruyor sen ekranında vurduğunu görsen de, düşmanın hareket etmese bile böyle yani.. eğlenceli ve yorucu ama şu aşamada beklenti büyütmemek gerek..[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

Serverların güçlendirilmesi lazım, lagı bırak connection lost oluyor çoğu zaman. Ama insan hırs yapıyor. Enteresan bir oyun..[signature][hline]There is no Emotion; There is peace

Obi-Wan "Ben" KENOBi
Sosyal ağlarda paylaş

bazı eşyalar bazı mechalara özel, okusaydın biraz keşke sağı solu.. :-p[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

düşündüğüm gibi, gigas'ı bırakıp alicia alıp sırf saber kullanmaya odaklandım, gigas ile oyun başına kazandığım xp'nin dört katını kazandım.. :-p bir de +%30'lu lance alırsam değmeyin keyfime ama bayağı zor para kazanılıyor gibi.. :-)

ekleme: benim alicia'nın nick Safir, puanlarınıza değer veriyorsanız karşılaşmayalım.. 8-)[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:

[Bu mesaj Sam tarafından 26 Şubat 2005 04:32 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Bende su and indiriorum. Cok merak ettim oyunu...
Sitesinde adam gibi ss bulamadim yada bende mallık var :D o nedenle bikaç tane koyar mısınız buraya?

Nick: Narayan[signature][hline]War, war never changes!!!

[Bu mesaj Chorap tarafından 26 Şubat 2005 16:23 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Bilgisayar pek kaldırmadı, çoook uzun sürüyor yüklemeler. Create char'a tıklayınca da saçma bir hata veriyor. Oynayamadım henüz ama hafta arası yepyeni, über bir bilgisayarda (benim değil ama :-)) oynarım artık.[signature][hline]horacegoesskiing, 14 Ocak 2005 18:48 tarihinde demiş ki:
iki şey söylicem. birincisi kargaya yavrusu şahin görünürmüş, ikincisi kedi g..ünü görmüş ben bu yaradan ölürüm demiş. :) evet bu kadar.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...