Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İntihar Yazısı

MartinLGore

Öne çıkan mesajlar

Nasıl bir yazı, nasıl bir yorum, nasıl bir görüştür ya..

Umarım bende bir gün bu kadar mantıklı cümeleyi, simgeyi bir arada kullanarak bir yazı yabilrim, özendim şahsen...[signature][hline]        «³¹®¤R_e¤³_X¤³¹x¯²-»
Rap'de başbakan bu kajmeran !!!
[b]>>>X+ Projéct web design<<<

Şebnem Ferah Fan Club
Sosyal ağlarda paylaş

Şu yorum da süper olmuş..

#

Adamın kalemi ölmüş, taziyelerinizi dile getireceğinize neler yazmışsınız.
Bir ölümü, bir tükenişi nasıl övüyorsunuz, hayret edilecek bir şey.
“Çok güzel ölmüş” diye düşünenleriniz de olabilir.
Ama Melik Bey’e bir katil gözüyle de bakabiliriz. Kalemi Melik Bey öldürmedi mi?
Eğer kalem intihar ettiyse, intihara teşvik eden de Melik Bey değil mi?
Kalem son mürekkebini verirken, Melik Bey’in seni seviyorum diye günah çıkarması da çirkin.
Kalem can derdinde Melik Bey hala kendi duygularından bahsediyor bencilce. Ya kalemin duyguları. Acaba kalem hiç Melik Bey’i sevmiş miydi?
Belki onca zaman gönlü hep kendisini o rafta bırakıp gidende kalmıştı, hep onu sevmişti, son mürekkebini verirken belki de yine onun parmaklarını, avuç içini düşünüyordu Melik Bey’in elleri yerine, kendisini rafta unutup gideni.

Bahri Çiftçi — 8 Nisan 2005 - Cuma [8 Nisan 2005 - Cuma / 11:13]
[signature][hline]King Kong gelsede dans etse..
Nostalji Mp3 : MFO- Ali Desidero | arşiv******
Sosyal ağlarda paylaş

Burası Komik geldi bana;

said:
Bu kalemi yaklaşık bir sene önce, tren garında dergilere bakınırken buldum. Sahibi bir şey not etmek için çıkardı, sonra da koyduğu rafın üzerinde unutup gitti herhalde diye düşünmüştüm o gün. Şimdilerdeyse sahibinin, kalemin şu an yüzleşmekte olduğum trajik sonunu o günden sezerek korkmuş ve bu acı olaya göğüs geremeyeceğine inanarak, yeni sahibini bulması için kalemi oraya bırakıp kaçmış olma ihtimali üzerinde duruyorum. İyi hatırlıyorum o günü; raflardaki müzik dergilerine bakınırken gözüme takılmıştı, şöyle bir etrafı kolaçan edip kalemi cebime atmıştım. Siyah bir tükenmez kalemdi. Uzun süredir maviyle yazdığımdan, benim için önemli bir değişiklik olacaktı bu. Sevinmiştim.
[signature][hline]Titrek Bir Mum Alevinin Havaya Biraktigi Bulanik Bir is Ve Göz gözü Gözmez Bir Sis Değildik biz..
Beni Bilimle Anlat iki Gözüm , Felsefe ile Anla Ve Tarihle YARGILA!!
Sosyal ağlarda paylaş

Bi de sey dikkatmi cekti.Tam seni cok seviyorum derken kalem bitiyo ve veda ediyo..Aslinda hani hep konusulur ya , birini sevdigimizi zmninda solemek lazim , sonradan bi anlami olmuyo ya da is isten geciyo die.ona guzel bi ornek olmus.hosuma gitti yazi :)[signature][hline]Su olsam , Ates olsam

www.tev.gov.tr
Sosyal ağlarda paylaş

çok güzel bi yazı olmus cidden çok beğendim...[signature][hline]Sleepwalker, 15 Ocak 2005 21:02 tarihinde demiş ki:
dikkat ederseniz hayvanın midesine bakıyor ve ne kadar çok gaz var böyle diyor içinden

------------------------------------
''ağlamak ruhun fiziksel dünyaya bir yansıması, bir boyut değiştirme çabasıdır...''

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...