Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Grup hepsi...

Zagg

Öne çıkan mesajlar

said:
Erutan, 13 Haziran 2005 14:10 tarihinde demiş ki:
valeron okumayı sök öyle gel.

okunmicak bişi yok. belki tarzıma uymadığı için boktan diyorumdur diyip bıraksan haklı olabilirdin, ki boktanı ekleyerek haksız konuma düştün.[signature][hline]^Dallas Mavericks^
Penthesilea'lar banlanmasın!
Level 10 Student (Level 2 Lise Prestige Class)
Sosyal ağlarda paylaş

Biraz araştırdımda elemanlar Nil KARAİBRAHİMGİL'in ben özgürüm şarksına sarkmışlar, ben özgür değilim' diye bi parçaları var..[signature][hline]        «³¹®¤R_e¤³_X¤³¹x¯²-»
Rap'de başbakan bu kajmeran !!!
[b]>>>X+ Projéct web design<<<
Sosyal ağlarda paylaş

hoşlar bence ve farklı bilşey yaptıkları için de desteklenmeliler
şarkıları da(en azından dinlediklerim)piyasadaki bi çok saçma salak şarkıdan iyi[signature][hline]İdealist kısa dönemi düşünmez.Çıkarcı uzun dönemi önemsemez.Gerçekçi ise kısa dönemde yapılan veya yapılmayanların uzun dönemi belirlediğine inanır...
Sosyal ağlarda paylaş

sadece farklı bişiler yapıyolar. dans kareografi gibi bi olayı türkiye yeni keşfediyo. ama buda türkiye için farklı bişi. yalan şarkıları sanırım anastacia'nın bi şarkısının aynısı. why d'u lie to me şarkının adıda zahir. albümdeki çoğu melodileride hafif tabirle "esinlenme". bu yüzden şarkıların altyapısı, düzenlemesi güzel geliyor.

ama en azından öncekiler gibi 5 kişi toplanıp aynı sesten şarkı söylemiyolar.[signature][hline]Mazhar Alanson - Cem Yılmaz:
Bir Zamanlar Fırtınalar Estirirdim.
Sosyal ağlarda paylaş

sermaye değil abi bu işler destekle, çevreyle oluyo.

Bu hepsi'nin nası pompalandıklarının farkında değilmisiniz. son 3 günde Zaga'ya, İbo Show'a, Ah Kalbim'e çıktılar.[Okul bitti mal gibi televizyon izliyorum :) ]. Bu işler tanıdıkla oluyo. Birisi alttan alttan veriyo odunu, basıyo körüğe.[signature][hline]Mazhar Alanson - Cem Yılmaz:
Bir Zamanlar Fırtınalar Estirirdim.
Sosyal ağlarda paylaş

Benimde kesinlikle tarzım değil ama her çıktıkları programı izliyorum nedeni ise eren.Bu kıza resmen bitiyorum ne oldu bana böyle anlamıyorum ama kızı görünce kendimden geçiyorum başka bi aleme,boyuta fln o derece yani.(isterseniz Zaugna ya sorun)Ama gel gör ki grupta bi onun sevgilisi var.(Ztn büyük benden ama bişeyler ayarlamaya çalışırdık oda olmadı yaa.)[signature][hline]The Guardian
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Valeron, 13 Haziran 2005 14:26 tarihinde demiş ki:
said:
Erutan, 13 Haziran 2005 14:06 tarihinde demiş ki:
bunlar sux. Yalan şarkısı hele okadar boktanki... ama gel gör kızlar cillop :^D

Belkide bu tarz bana hitab etmediği için boktan diyorum.Ki boktan :D

Yalan şarkısı hele o kadar boktanki
bunda şahsi görüşün yok direk bir yargılama var bence o kadar boktanki demen gerekir bu 1
ikincisi benle üslübuna dikkat et ben seni msn'de tehdit eden cocuklara benzemem onuda bil ..

iyide eleman doğru söylemiş kolpanın önde depar atanı bir şarkı....kısaca boktan..[signature][hline]Feriştah Yinge, ateşli bir yaz gecesinin bilinmeyen tarihinde demiş ki:
Adının sonradan Mando olduğunu öğrendiğim ''M'' harfli genç...
Sosyal ağlarda paylaş

yalan şarkısında nakaratı öyle bi söylüyolar ki
yalllaaaaa gibi çıkıyo şimdi farkettim.[signature][hline]You say you're nasty pirates...
...scheming, thieving, bad bushwhackers?
From what I've seen I tell you...
...you're not pirates! You're just slackers!
A pirate I was meant to be!
Trim the sails and roam the sea!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Valeron, 14 Haziran 2005 10:48 tarihinde demiş ki:
Siz İnsanların şarkısına BOKTAN Dıyemezsınız bencede siz BOKTAN'sınız .Azcık seviyeli olun insanların eselerine emeklerine saygı duyun Beyenmıyosan" ben beyenmedım" veya "ben bu muzikten nefret ederim,benim hoşuma gitmez" gibi itamlar kullanın boktan deme hakkını kımse vermıyo sıze sız o ınsanların eserine,EMEĞİNE boktan diyorsaniz Sizin Alayınız Boktan .Ahlaksız adamlar..

öncelikle itam değil itham...ya sen bu insanların emeğine felan diye şahlanmışsında bu insanlar zaten basit insanlar...onların yüzüne söylesek boktansınız diye senin kadar tepki göstermezler....

bunlar mart ayı kediler hele bir ay bitsin görürüz bunların seslerini çıkıyor mu bir daha...kafanı yorma bişey biliyoruzki boktan diyoruz...[signature][hline]Feriştah Yinge, ateşli bir yaz gecesinin bilinmeyen tarihinde demiş ki:
Adının sonradan Mando olduğunu öğrendiğim ''M'' harfli genç...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Ra_d, 14 Haziran 2005 00:45 tarihinde demiş ki:
sermaye değil abi bu işler destekle, çevreyle oluyo.

Bu hepsi'nin nası pompalandıklarının farkında değilmisiniz. son 3 günde Zaga'ya, İbo Show'a, Ah Kalbim'e çıktılar.[Okul bitti mal gibi televizyon izliyorum :) ]. Bu işler tanıdıkla oluyo. Birisi alttan alttan veriyo odunu, basıyo körüğe.

ra_d'cığım sen bana sermayeyi bul ben sana çevreyi bulucam söz kırıcaz parayı :)
şaka bi yana
bu arada o saydığın programların hepsini ben de gördüm (aynı şekilde okul bitti yatıyorum), dediğin doğru.[signature][hline]sanerixx, never change a winning nickname!
msn => [email protected]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Horrible, 13 Haziran 2005 14:32 tarihinde demiş ki:
''hiç bana bakma olmaz oğlan sen kendine ısmarlan'' nası yani???

onlar elit takılıyor.. senin gibi night elfler gibi ormandan gelmemişler, görgüleri var edepliler... ısmarlan yani, çok derin anlam ve önemi var. :)

grup hepsi hakkında yorumum benim çok parlak değil.
ortada şu an "güzel kızlar" felan dolaşıyor da, ortada zaten doğru dürüst kız grubu olmadığından güzel geliyor insanlara bence. yoksa hepsi de çirkin bence. ya da kendilerini büyük gibi göstermeye çalıştıklarından çok çirkin gözüküyor da olabilirler.
şarkıları bana uymuyor, "eh işte popüler olsun da nasıl olursa olsun" tarzında hareket etmişler.
belki ikinci albümlerini çıkartırlar, sonra sönüp giderler.
piyasada sağlam olabilmek için uğraş verdiklerini görmüyorum.[signature][hline]Beş Hececiler
-Never trust a bartender with bad grammar.
-Doom to all who threaten The Homeworld
-For Auir! En Taro Adun!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...