Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İnanılmaz ötesi bir papağan!!

pigeon

Öne çıkan mesajlar

daha once açılmıstı ama gusel papagan cidden harika becerileri var..[signature][hline]
Cmabridge Üinversitesi

Cmabridge Üinversitesinde yaıpaln bir arşaıtrmaya gröe, bir kleimedkei
hafrlrein hnagi sıarda didizlikleri dğeil, ilk ve son hafrlrein dğoru yedre
olamalrı öenm tşamıatkadır. Geirsi taammen kamradaşır ve ynie de surosnuz
olraak okubanilir. Buunn sbeebi isnan benyinin her hafri tek tek dieğl
kemileelri bir btüün oralak omukadısır.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Eryn_Lasgalen, 18 Haziran 2005 12:31 tarihinde demiş ki:
neler var yaw ben kendi papağanımı konuşturabilmek için o kadar uğraşıyım da başaramıyım bu gavurlar kuşa talk show yaptırsınlar yoksa benim papağanımın cinsi mi konuşmuyo ne yeşil küçük bir cennet papağanıdır kendisi

bende de var cennet papağanı, zamanında bakmıştım. pek konuşan cinsten papağan değillermiş kendileri. anca cak cak ötmeyi bilirler :) ama aileden biri apartmana girdiğinde bile hissediyormu napıyor bilmiyorum, ötmeye başlıyor.
çok nadir olarak cennet papağanları 1-2 kelime ezberleyip söyleyebiliyorlarmış. onun için de çok zor diyorlar[signature][hline] xaty / tyxat / yac / kullar / ave quaxe / 26ee140
:rock:
Sosyal ağlarda paylaş

Gerçekten de süpermiş yaa! Özellikle horoz ile maymun sesi cok iyi. Bir de surat ifadesini boring yaptı.
Orada koptum :)[signature][hline]Bivrip, 19 Haziran 2005 21:14 tarihinde demiş ki:
dopluk insanın üstüne yakışanı giymesidir..

Manti, 20 Haziran 2005 02:03 tarihinde demiş ki:
bugün de hava ne güneşliydi ne güneşliydi..bi ara kafamda aşağı bi bardak su dökeyim dedim neyse ki yağmur imdadıma yetişti
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...