Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Reverse Mouse

Predator

Öne çıkan mesajlar

Gecenin bu saatinde nasıl sardım bilmiyorum zamanında bitirmiştim yine biticem az kaldı. Mouse ters hareket ediyo ve belli yerlerden geçirmeye çalışıyosunuz. Allah sabır versin şimdiden :) 16. bölümde özellikle eheh geçene kadar imanım gevredi 19. bölümde baya kasış

http://gprime.net/game.php/reverse[signature][hline]nedanko, 08 Şubat 2005 23:31 tarihinde demiş ki:
Aşk bir elma şekeridir. Bitince sapı kalır..
Sosyal ağlarda paylaş

ben direk ekranı 180 derece çeviriyorum ekran kartı ayarlarıdan daha uber oluyo..[signature][hline]Cmabridge Üinversitesi
Cmabridge Üinversitesinde yaıpaln bir arşaıtrmaya gröe, bir kleimedkei hafrlrein hnagi sıarda didizlikleri dğeil, ilk ve son hafrlrein dğoru yedre olamalrı öenm tşamıatkadır. Geirsi taammen kamradaşır ve ynie de surosnuz olraak okubanilir. Buunn sbeebi isnan benyinin her hafri tek tek dieğl kemileelri bir btüün oralak omukadısır.
Sosyal ağlarda paylaş

15 dakkada reverse şekilde bitti ya. Zevkliymiş ama. :)

edit: yanlız oyun bitti, patiyi gezerken farkettim ki scroll ederken aşağı gitmek istersen yukarı ittim mouse'u hehe.[signature][hline]Icq: 50896214 / Msn & E-Mail: [email protected]
Homer to aliens: "Don't eat me, I have a wife and children! Eat them!"

[Bu mesaj Mirage tarafından 20 Haziran 2005 14:06 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Cintonick, 20 Haziran 2005 12:50 tarihinde demiş ki:
ben direk ekranı 180 derece çeviriyorum ekran kartı ayarlarıdan daha uber oluyo..

ii fikirmiş bende yaptım final leveldan sonra baydım
ps:yanlış anlamayın bitmedi final levelda bıraktım[signature][hline][/b]Msn adresim
Mayhem, 15 Haziran 2005 00:28 tarihinde demiş ki:
Yok benim dedem pipili kızdı.
elvyn, 19 Haziran 2005 02:09 tarihinde demiş ki:
Denizden balina penisi çıksa yerim
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...