Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ultıma Onlıne Nasıl Bırakılır?

Llama

Öne çıkan mesajlar

karpuz cok guzel demıssın saol nebula karakterler sılınmıyor o yuzden suan durumları gmlere analtıyorum adamalra banlıyın yada hapse atın sıyorum adalar hayır dıyor :)[hline]Umutsuzluk Yasak Yılgın Türküler Söylemekte...
Çünkü;Yürüyor Umudun Ordusu,Umutsuzluğu Kurşuna Dizerek...
Metall Ethlos & Athelas Ethlos
Sosyal ağlarda paylaş

onu bilmiyodum ki... o zaman ne yap biliyomusun acc name ve passwordunu brit bankda bağır daha kısa bi çözüm olur... ya da passwordunu değiştir gözün kapalı bir şekilde o da iyi bi çözüm olur en olmadı git bi GM e ana avrat küfret... forumlarda TOPUNUZUN SNEUASA KOYAYIM SAFASHEUA ÇOCUKLARI!!! de.... o zaman da kesin banlanirsin...[hline]Seraxis, 12 June 2003 22:44 tarihinde demiş ki:
frp dediğin de konuşmalı barbut dimi?

Icqm bu arada.:77103821 (bunu ben dedim)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
karpuz, 20 June 2003 23:49 tarihinde demiş ki:
Karpuz'un ULTIMA ONLINE ı Bırakma Yöntemi:
(Normal bir insanda kesin sonuç verecektir)
1- Ultima Online ın kötü birşey olduğunu ve bırakmak istediğini düşün.
2- Oyuna gir ve sadece Ultima Online ın kötü bir şey olduğunu, kısa vadede eğlence verecek olsa da uzun vade de büyük hasarlara yol açacağını düşünerek, karakterlerini birer birer sil. (bu işlemde zorlanılıyorsa aç karna 3-4 bira işi görecektir)
3- Ultima Online ı bilgisayarından uninstall et
4- Ultima Online CD sini kırıp camdan aşağı at
5- Bilgisayarından Ultima Online ile ilgili bütün dosyaları sil (örnek: Sphere, Clientler, UO launch pad, injection, connector VS)
6-Önündeki 1 hafta her gün için eğlencek birşeyler bul kendine arkadaşlarınla buluşma ayarla git bilgisayarcıdan oynayacağın SINGLE PLAYER! oyunlar al
7- Ultima Online dışında sohbetin olmayan insanları icq'ndan sil hatta ignore et
8- Arkadaşlarınla konuşurken UO konusu açılırsa konu değiştir.

Bunları step by step uyguladığında EMİN OL Kİ! (eğer normal bir insansan) uo yu bırakırsın... (test edilip onaylanmıştır...)[hline]Seraxis, 12 June 2003 22:44 tarihinde demiş ki:

karpuz adamın internet kafesi var dediklerini biz de söyledik de ilk 2 madde dışında imkansız adamın yapması hiç birini =)[hline]Antimodes a.k.a Bhaal Pheles.
UIN: 123455555
Sosyal ağlarda paylaş

o kadar tanıyan var nebulada ayıp olur kısılıgıme yakısmaz ben yarın en guzele gıyım en guzel ıtemlerımı soyle sekılk bır bızımde banlanıncaya kadar sped rulaz yapayım :)[hline]Umutsuzluk Yasak Yılgın Türküler Söylemekte...
Sosyal ağlarda paylaş

o zaman madem öyle hacklendim dersin kardeşim çok mu zor hacklendim demek hem küfürlü page atarsan itibarına birşey olmaz... ya o zaman o bölümü atla alalaaa uninstall et sonra kır CD yi devamını yap sonra...[hline]Seraxis, 12 June 2003 22:44 tarihinde demiş ki:

Sosyal ağlarda paylaş

Ben +3 halberd için gm sw gm tactic charımı bıraktım.Ondanda party guard a kurban gittim bana yakıştıramadım gururumdan.Bugünde bi 15k mı thief çaldı 30k kazık yedim 11k arkadaşa verdim yaklaşık bugün bi 60k boşa gitti şimdide gm bs gm mage gm miner charımı bırakmayı düşünüyorum.Ölünce sinir bozulur bırakırsın falan hikaye ama kazık yiyince cidden çok kötü oluyosun.Bırak uo yu silmeyi bilgisayara format atasın geliyor sinirden.[hline]
Anata wa watashi no koibito des.
Totemo anata wa watashi ni wakarimasen.
Anata wa ima İ-11 ni imas.
Anata o aishite imas.

Sosyal ağlarda paylaş

said:
ghaldszar, 21 June 2003 04:37 tarihinde demiş ki:
Valla ben 5 sene kadar oynadım ve sonra küt diye bıraktım. Nasıl bıraktım dersen DAOC' a başladım. Tavsiye ederim.
:lol:

uo kac senelık bır oyun ?[hline]Umutsuzluk Yasak Yılgın Türküler Söylemekte...
Sosyal ağlarda paylaş

bence şölleee güzel bi bütün yasak programları kullan sonra herkese küfür et taşşak geç sonra staffı ı çağır yanına banlayın lan beni de :)[hline]Khirsah, 11 June 2003 18:01 tarihinde demiş ki:
erkek adam dediğin ağır olur !
kermit_frog, 11 June 2003 18:05 tarihinde demiş ki:
ben 52 kiloyum ağırmıyım ?
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Necromancery, 21 June 2003 14:27 tarihinde demiş ki:
aşık ol benim gibi şıp diye bırakırsın[hline]kızı seviyorum ama unutamıyorum yardım edin yaw

asık olduk kızıda alıstırdık ıyımı[hline]Umutsuzluk Yasak Yılgın Türküler Söylemekte...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DynamicK, 21 June 2003 10:59 tarihinde demiş ki:
uoda tab a basınca war mode müziği olarak nihat doğan calsın oy kızlar naz eyleme , ölürem kızlar naz eyleme
cafede isen de hoparlörün sesi hiç kısık olmasın
bir müddet sonra lafı bile agır kaçar o an bırakırsın[hline]Grandmaster Hamburger
www.dynamick.net
dikla

:D :tebrikz:[hline]
Anata wa watashi no koibito des.
Totemo anata wa watashi ni wakarimasen.
Anata wa ima İ-11 ni imas.
Anata o aishite imas.

Sosyal ağlarda paylaş

Valla ben bırakırsam su ark meselesınden bırakcam valla ... Ulan adamların her isine kostuk sunu yaptık bunu yaptık geik su bu herif gmledi skilleri beni yenmeye calısıyo kesince de bohueee bittin oluym sen su bu yeter yaf ![hline]"III. Dunya savası'nın hangi silahlarla yapılacagını bilmiorum ama IV. Dunya Savası'nın tas ve sopalarla yapılacagına eminim."
Albert Einstein
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...