Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Blue Chessteki Bal!

Milamber

Öne çıkan mesajlar

bugün 4 kez blu chest aldım(11-13m arası)
1.de :D rgoe shell çıktı 9m ye sattım zarar etttim
2.de hell breaker çıktı 80m ye sattım kar ettim
3.de durandel çıktı satmadım duruyo ama zarar ettim neyse gel gelelim 10dak. önce dts partisinden sıkılmış vaziyette moradona gittik arkadaşa sordum bak böle böle bugün 3 te 2 kere zarar ettim basıyımmı dedim bas dedi gitim 12m ye bir bluchest daha aldım ne düşer elbetteli
4.de hell breaker! merchant kurdum . Bunu yazmamın sebebi hile yapan arkadaşlara nasıl para kazanılacağnı göstermek görüyorsunuz ya hile yapmadanda para kazanılıyor bir anda 160m kazanabiliyorsunuz yeterki şu oyunu adam akıllı oynayın vede nooblara yardım edin manner etki deiyor ve paralar kırılıyor !
I love capon

[Bu mesaj hangman tarafından 19 Haziran 2005 21:59 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj hangman tarafından 19 Haziran 2005 22:00 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

senin oynadıgın yer japko ben eylo_tr tanısın herhalde itemlarımı vermıstım size sevindirik olmustu turkish assassin.orda gece abyss marc obırakıoru msabah 150 gem bussuuru para bana orda para kasıorum oo sole bole deme bi gunde ustume fuyll +6 chitin elime 2 mirage +6 cekerım.burası usko oraya benzemez item zor çıkmalıki parahlı olmalıki bi tadı olsun.mirage daggerın 250k oldugu bi yerde başka bişi diyemiorum.[signature][hline]-Beramus-
-Leiath-
Sosyal ağlarda paylaş

hmm doru yaw uskoda kaça fiyatları bunların? burda 12m ucuz uskoya göre tabi ha bide bende hile yapmayın diyorum sen bilmiyorusun bi sürü adam banlandı japkoda gmler uyandımı nedir? manyak fln gitti epy adamlar banalandı kimsii her gün banlanıyo fln o yüzden sakata gelmeyin diye yazıyorum
blue chest die bir item var onu abysee kırdığın adamda açtırıyon sana uniq ve ya değerli bi eşya verio o itemde 60+ ların girebildiği bi mekan var lost temple da ölmeden bitirebilirsen düşüyo çok değerli tahminimce uskoda...

[Bu mesaj hangman tarafından 19 Haziran 2005 22:24 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

USKO da öyle bişi yok denecek kadar az satan 1 kişi bile görmedim.[signature][hline]Nick: Volkann / / / Server: Xigenon / / / LvL :

6x Blade Master Warrior Clan : ßlack

[b]ABAZAN, 15 Haziran 2005 18:29 tarihinde demiş ki:

Bende abazan oldugum için geçen attırıyodum bizim kız aradı da bi heycanlandım asıldım iyice sabunda taşıyo elimden vıcık ses geliyo kız dedi napıyosun bende dedim seni dusunerek 31 cekiyorum dedim kız kapattı pazartesi yanına gittim elimi omzuna koydum bunu yazan tosun okuyana kosun diyerekten beni elleme dedi :d

Sosyal ağlarda paylaş

ya bende nadir gordum ya zati dupe de kalkıcak herkes rahatlıcak uskoda.şu boş ıvır zıvır gezinen veeltlerde gitse mutlu olcam.geçen adamın teki yeni açmış bana pelerini sat dio dedim satılmıor yalancı al onu sok g... gibi kufurler edio yaf.
dupe gitcek benim aldıgım canım shardımda giderse aglarım ya gm lere masa altı yapmam gerekicek :P[signature][hline]-Beramus-
-Leiath-
Sosyal ağlarda paylaş

Uskoda diez serverında forgotten temple sanırım 1 yada 2 defa bitirildi.... Ondan çıkan itemda lightning erenion du.... +7 yapıldı ve sanırım şu an bloddan birinin elinde... blue chestin satılması için önce elde edilmesi lazım... o yüzden emin olun diezde blue chest falan satılmaz... hatta bana göre bi daha bitiremezler bu forgotten temple ı.... ;)[signature][hline]Server: Diez
Nation: Karus
Char: Rogue
Lvl: 59(60 oluyorumm.. oluyorummm..)
Nick: Catastrope
Clan: Türk
Sosyal ağlarda paylaş

clanca filan anlaşcaklar nerden bilim Eternal knightlarr filan anlaşcak gitcek templer a o zmn anca olur o forgetten templer ı bitirme olayı ki 60~70 arasını bitirmesi gerçekten zor 60 adamlarla bitcek event deil o anca 65 + tipler gircek bi kerede o zmn olcak bişiler[signature][hline]Name:CamthalionTasardur| _TaFFy_
Lvl:61 | 46
Clan:ANCIENTS | ANCIENTS
Nation:Karus | Karus
Job:Elemental Lord | Shaman
Server:Ares | Ares
National Point : 5xxx | 100 :D
Sosyal ağlarda paylaş

valla bal işte :) anlamadığım adamda 12 tane var satıyor gidip basmıyor yaw. japkoda benim bi japon kanki var adam tüm gün merchant kuruyo bi savaşlara bide temple giren insanlar var sadece onu bekliyolar . uskoda daha bitirmek bile zorsa bu şekilde sizlerin para kasması imkanız kusura bakmayın :D[signature][hline]BuyucuCeycey
Japko-Adonis
5x-Fire Paper
Sosyal ağlarda paylaş

Bahsi geçen chest ler forgotten eventinden çıkmaktadır.

O eventler usko da o kadar saçmadır ki anlatayım.

Bütün yaratıkları öldürmeniz gerekmektedir ki spawn süreleri 30 saniye.

30 saniyede hapry sinden tutun da lich'ine kadar tonla yaratık çıkar. Siz hell breaker getirip usko da satın bakalım neler oluyor bütün server hatta serverlar da adınız duyuluyormu duyulmuyormu :) çünkü yok![signature][hline]//İki İnsanın İyi Geçinmesi Hiç Kusursuz Olmalarıyla Değil, Birbirlerinin Kusurlarını Hoş Görmeleriyle Sağlanır
//İnsanın tüm evrende kesin olarak düzeltebileceği tek bir şey vardır KENDİSİ
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...