Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yarışma 1. Getiren Kayıt

RedallHoor

Öne çıkan mesajlar

kimse kişisel almasın ama ben jurinin objektifliginden şuphe duyuyorum
redall kaydınızı dinledim...
sana lafım yok ama gerçekten böyle çalıp birinci olmanız buyuk bi şans...hemde baya buyuk
şahane davullar=opeth....
vokal arkadaş hala devam ediomu şarkı soylemeye?...
acı yani...
lutfen ikinci olan hacı ömer tarman lisesinin şarkısını herkes dinlesin....
gerçekten sinirlendim yarışmaya...
neyse muzik hayatında başarılar muzisyen kardeşim...[signature][hline]
Souls from the dark seduction

[Bu mesaj moonfall tarafından 06 Haziran 2005 22:50 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj moonfall tarafından 06 Haziran 2005 22:53 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sawer, 06 Haziran 2005 19:58 tarihinde demiş ki:
vokeli beyenen arkadaslara burdan AMAUAHAHAHAHHA die guluolar bıraz daha kaliteli rock grupları dınlemenızı tavsiye ediyorum

Saver sende Başka tarzları dinleyip yorum yap bea!

asıl sana ve arkadaşlarına amuha Bi Korn bi godsmack dinlede ne dediğimi anlicaksın AYRICA İYİ OKUMANIZI ÖNERİRİM Bİ BÖLÜMÜNÜ OKUYUP DİYER YAZDIKLARIMI HİÇE SAYAMAZSIN eğitim şart[signature][hline]Kaptan Fistan ve Tayfaları
Sosyal ağlarda paylaş

Ben okadar yıllık Solistim... hayatımda bukadar berbat şive kullanan bir adam tanımadım hiç kusura bakmayın ama... bu adam yabancı şarkı söylemesin gitsin... Brutal yapsın başka bişey yapmasın... gerisi güzel[signature][hline]"siz mektubunuzda, bana onun "imkansiz" oldugunu soyluyorsunuz. bu sozcuk fransizca degildir..." Napoleon

[Bu mesaj Shikamaru tarafından 07 Haziran 2005 01:09 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşlar Bugun Saat 6 Da Dream Tv Den Yarışmayı izledik eksilerimizi ve artılarımızı gördük şuan yanımda vokal arkadaşım var üzdünüz çocugu :) Kendisi bu parçayı Kayıt tan 2 gün önce dinledi ve bu şekli verdi parçaya ben bu zamanda bu işi yaptıgı için ben onu kutluyorum ve sizdende anlayış bekliyorum neyse çok saolun arkadaşlar[signature][hline]------------------------------------------
nedanko, 06 Şubat 2005 23:13 tarihinde utanmadan demiş ki:"Hayatımın film izleme rekorunu kırdım 21 saat, peki en çok siz ne kadar izlediniz diyede bi topic açabilirdim. Ama herkes şüpheli o yüzden açmadım..
Sosyal ağlarda paylaş

İriyim ben Yarıyım Ben :)[signature][hline]------------------------------------------
nedanko, 06 Şubat 2005 23:13 tarihinde utanmadan demiş ki:"Hayatımın film izleme rekorunu kırdım 21 saat, peki en çok siz ne kadar izlediniz diyede bi topic açabilirdim. Ama herkes şüpheli o yüzden açmadım..
Sosyal ağlarda paylaş

sahneniz fena değildi bende izledim bu gün programda
tek bi şeye kıl kaptım :) çok uraştınız diceksiniz ama biraz daha çalışrsa solistinzide gayet güzel söyleyebilir
tek nokta o sahneye çıkışı böle kötü bi izlenim yarattı bende el hareketleri fln[signature][hline]I am lost in the black chamber.There's no way to turn back. I'm possessed by the old creature who has planned all to take my soul. Too late for me, in my hands, in my head. He is in me, my soul is lost in his black chamber...
Sosyal ağlarda paylaş

ehehe ezer valla

said:
Siamon, 06 Haziran 2005 23:34 tarihinde demiş ki:
Redall sen davulcuydun dimi.. ii çalıosun....... ama biraz 32lik faln yapsaydın paso 16lk.. varsa saniye sölede bakim şarkıda..

Hızlı çalmak iyi çalmak anlamına gelmez kurtulun su zihniyetten :)[signature][hline]o . o .. o/ . o/ .. o/ .. o/
|. | . /|/. /|/ .... |__ .. |__
_______/___/___/_____/____

Kuğu Gölü..
Made by Çukulatalı Korax
[Pati halay ve bale ekibi kurucusu]
Sosyal ağlarda paylaş

Korax ben seni çok seviyorum ya valla sana bi 32 lik mi yapsam korax :P Son derece katılıyorum hızlı çalmak iyi çalmak değildir 32 likle iş bitseydi kendime çip taktırır ilk önce kollarımı sayıflatır sonrada hızlı çalmaya bakardım...[signature][hline]------------------------------------------
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Slider, 08 Haziran 2005 00:33 tarihinde demiş ki:
euheh bence hizli calmak cok onemli ama yeri gelince tabiiki. Bole yavas yavas olmaz herzamn.

Redall zayifla tabi biraz... :P

yok o gelecegin dennis chambersı, solaryuma gircekmiş zaten 2 haftaya lol :p[signature][hline]böyle iyi.
Sosyal ağlarda paylaş

Bugun bluejean dan aradılar... Elidor la ilgili bişi söylediler anlamadım röportaj yapmak istiyorlar diyince koptum şampuanla benim ne işim olur[signature][hline]------------------------------------------
Sosyal ağlarda paylaş

kimsenin iyi çalıştıgı yok valla Profesyonel anlamda düşünüyormusunz diye sorsalar evet diyecekler ama kimsenin bişiye çalıştıgı yok[signature][hline]------------------------------------------
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...