Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

16 Haziran Perşembe - Paticik Pizza Hut Buluşması

Spidee

Öne çıkan mesajlar

MSN'iini kullanabilen biri Mandoo'ya ulaşırsa, Mandoo gidip bir konuşsun Pizza Hut ile, benim açma imkanım yok da şu anda..

30 kişi falan oluyoruz, oturacak yer problem olmaz; ama pizza yetiştirip yetiştiremeyecekleri problem olabilir gerçekten..

Ama boru değil hayatlarının paralarını kazandıracağız adamlara =)[signature][hline]Click!
Lopeth, 23 Ocak 2005 23:00 tarihinde demiş ki:
Neil Armstrong muson du zaten.Beklenir ondan
Sosyal ağlarda paylaş

+30 kişi bulunmuştur daha önce orada, onları doyurmak açısından pek bir problem yaşayacaklarını zannetmiyorum; ama birbirini tanıyan 30 kişi muhabbet ederkenki kaosa nasıl dayanacaklar ben onu merak ediyorum =)[signature][hline]Click!
Lopeth, 23 Ocak 2005 23:00 tarihinde demiş ki:
Neil Armstrong muson du zaten.Beklenir ondan
Sosyal ağlarda paylaş

ya nereye yakın :P yani hiç kasamam çok pardon yarın gidip halledecez..ha olmadı caddeden kaptırıp kadıköy e doğru devam ederiz...şampiyon kokoreç+bira yada gakkoş usta çiğköfte dürüm+bira olabilir..[signature][hline]Feriştah Yinge, ateşli bir yaz gecesinin bilinmeyen tarihinde demiş ki:
Adının sonradan Mando olduğunu öğrendiğim ''M'' harfli genç...
Sosyal ağlarda paylaş

walla ben kalkınca o saate kadar hiç bişey yemiicem.. ki 8-9 arası kalkarım sabah.. eğer o olmadı buraya bu olmadı şuraya derken bayılırsam yolda sorumlusu sizsiniz ona göre :D

ps: eğer yolda ölürsem aileme, pizza hut ararken kahramanca can verdi diyin :)[signature][hline]Grom_Hellscream, 13 Haziran 2005 20:28 tarihinde demiş ki:
ada buluşmasında paintball mı olcak?!?!?

[b]DeSo[b] Was Here!!!

[Bu mesaj Desolator tarafından 15 Haziran 2005 13:23 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Space tuşlarını koruyalım, kuruyemişi klavye üzerinde yemiyelim.[signature][hline]Hep arkada oturduk, hep yalnızken mutluyduk biz, sonra biraz da gurur vardı, yaklaşmazdık, konuşmazdık, hep ayrı bir dünyadaydık, hep ordayken mutluyduk biz, sonra biraz da gurur vardı;yaklaşmazdık, konuşmazdık ve şimdi bir duvar örülü, hiç yıkılmaz aramızda. yaklaşmak zor istesen de, biz yarattık acıları... kaderimizi biz yazdıkça;
Renklerle bir siyah yaptık! Renklerle bir siyah yaptık!

[code=php] i died for you !
[/code]
Sosyal ağlarda paylaş

çok vahşi bir filim olucak gibime geliyor :D

ha bi de ekliyim herkes saatini KanalD nin saatine göre kursun dk şaşırmayalım :D[signature][hline]Feriştah Yinge, ateşli bir yaz gecesinin bilinmeyen tarihinde demiş ki:
Adının sonradan Mando olduğunu öğrendiğim ''M'' harfli genç...

[Bu mesaj Mandoo tarafından 15 Haziran 2005 14:35 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

sormuştum gece ama cevap veren olmamış. göztepe bp den cadde'ye hangi yoldan ineceksiniz ? benimle beraber bir ya da iki kişi daha var sanırım caddebostanda olan. muhabbet geyik tanışma için çıkılır tabi o yol ama çok sıcak olursa hava burda gölgeli bir bankta da beklenebilir hani :-p
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...