Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

16 Haziran Perşembe - Paticik Pizza Hut Buluşması

Spidee

Öne çıkan mesajlar

dediğim gibi, böle yolun karşısından fırlayıp "HEPİNİZ TOPSUNUZ" die bağırabilirim.. 11.30 gibi evden çıkacam bp nin ordan kadıköy dolmuşuna binecem, eğer o saatlerde orda olursanız söverim! eahehhe :)[signature][hline]Fear.. Fear attracts the fearful
The Strong. The Weak. The Innocent.
The Corrupt.

Fear.. Fear is my Ally!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Chemical, 16 Haziran 2005 11:19 tarihinde demiş ki:
ya bpde sorun yaşıyorum hala ben göztepe postanenin çeşmenin oradaki bp mi bu ya?

e ikisi de aynı yerde?
ptt benzincinin solunda , çeşme de benzincinin karşısında.[signature][hline]valandil ownz j0o!
she is the one that i adore
creed of my silent suffocation .

WoW - Kelvin , Shadowcaster of Nerull
Sosyal ağlarda paylaş

abi öle demiyorum 2 tane var teki başka bir yerde ben orada göztepe postanenin çeşmenin orada derken birleşik demişim[signature][hline]Eski nickim Chemical idi. Şimdi ise Chemical. tamam yok bişi. bakma...
MAY EXPLODE IF DAMAGED OR DISPOSED OF IN FIRE.
DO NOT SHORT-CIRCUIT.
KEEP UNDER -30°C
bakmasana lan
Sosyal ağlarda paylaş

Daha kimse gelmedi mi geri ben cok gec kaldım diye eve dondum simdi girdim eve off keske gitseymisim gerci onunden gectim dolmuslada boyle bir ac ordusu gormedim dogrusu pff:([signature][hline]"I can give anything you want,but don't want something that i don't want to give"
"Deneyim zor bir ögretmendir çünkü sınavı önce,dersi sonra verir"

Mix|MSN|Blogs of my life
Sosyal ağlarda paylaş

Gelicek resimler sabredin eheh bi ac ordusu napar kanıtlarıyla elimizle var fotograflar. Az sonra...[signature][hline]Delanoresse, 08 Kasım 2004 20:08 tarihinde demiş ki:
hmm o zaman gorillere epilasyon yaparsak dunyayi domine edebiliriz

fizban, 08 Kasım 2004 20:52 tarihinde demiş ki:
ideal kız arkadaş ideal gaz gibin bişeydir. Z = 1 dir ideal kız arkadaş için. 1 atm de oda sıcaklığında muhteşem bir insandır o kız arkadaş.

Eskinin Saendulu oldu patinin Venatoru
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...