Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yoklama Son durum.

Sorj

Öne çıkan mesajlar

Valla ben hemen her akşam oyundayım. Beni bulabilirsin.

Usta
Siyah
Toprak

bu sıra iledenersen sanırım bulursun beni.

Yusuf döndü gene akşamları geliyor. Bu ara Zorba ile oynuyo. Creys folly'de siyah-yeshil-zorba üçlüsü takılıyoruz.

Görüşelim...[signature][hline]City Of Heroes :
AdaSu Science Balster: AsaultRifle/Elec.Manup. L50
Usta Science Scraper: Dark Melee/Regeneration L48
Sosyal ağlarda paylaş

Bu arada P.A.T.I. H.E.R.D. mü oldu? Bu gidişle P.I.M.P. S.T.F.U. N.O.O.B. ye falan dönücek yani.

O kadar emek verdik, bi şeylere uğraştık, neden sürdürmek yerine yeni bir şeyler yaratma çabası var ki ? Tunch, sana diil lafım, genelleme yapıyorum.[signature][hline]"You have no cause to bar me, brothers. I wish to take nothing from the tower that you have been sworn to guard, but I will destroy you if you delay me."

Lord Soth, Knight of the Black Rose
Sosyal ağlarda paylaş

mainlerini gavur icadı PAya taşıyanlara laf söle asıl :D

ha bu arada .. h.e.r.d. i global friends gelmeden önce , husamettinle beraber oynayan iyi oyuncuları bir arada tutmak için kurmuştum. sonra biraz büyüdü birde üstüne hüsamın hızlı levellendirmesi geldi :) türkler kendiliğinden herd e gelmeye başladılar. p.a.t. veya h.e.r.d olmasının bi manası yok kanımca. önemli olan beraber bişeyler yapmaktı. yapıldıda. [signature][hline]www.kemirgen.net
DynamicK, 26 Mayıs 2005 00:31 tarihinde demiş ki:
bırah ya turklere erken bosalıyo diyen milletin takımı kazandı

[Bu mesaj tunch tarafından 15 Haziran 2005 14:52 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Yok taşınma falan olmadı aslında, zaten Global chat ve chat odaları açılınca SGlerin pek de önemi kalmadı. Mainleri redemptiona aldık. Mainler girince altlarda onların chat kanallarına girdi otomatik olarak.

Herdde çok sevdiğimiz kore ve brezilyalı elemanlar var, onları kaybetmeyelim diye bazı altları da HERD'e aldık.

Benim bikaç herom başka SG'lerde ama önemi de pek kalmadı aslında. Dedim ya herşey guild chat yerine global chatten geçiyo. Mesela healer'imiz başke serverda bile online ise onu görüp, TF içinn davet edebiliyoruz.[signature][hline]City Of Heroes :
AdaSu Science Balster: AsaultRifle/Elec.Manup. L50
Usta Science Scraper: Dark Melee/Regeneration L48
Sosyal ağlarda paylaş

Amuhaa Coh oynicam abi Abaz kaldım oyuna tabiri cahizse.Bu arada yeni oyunlarda oynuyorum.55 60 a yakın mmo oldu :D go goo durmak yok Gines rekorlar kitabına girmek istiyorum dünyada en fazla mmo oynuyarak.Sanmıyorum girebilceğimi ama :D[signature][hline]Kaptan Fistan ve Tayfası Erutan
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...