Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Paticik hub tekrar açılsın!

elvyn

Öne çıkan mesajlar

said:
Grimwolf, 15 Haziran 2005 13:59 tarihinde demiş ki:
Allah allah ben de enayilik var galiba...
1 yıldan fazla süredir hem üniversite bağlantısından hem de evdeki 256k adsl bağlantıdan dc ve torrent kullanıyorum.
Daha hiç netlimiter kullanmadım kullanmaya lüzum da görmedim. Zaten kullansan da dl başına ne kadar değişecek 2-3 kb.
Limiter kullanmam kullananı sevmem bu yüzden de Türk hublarına girmem ve Asgard, Sky ve Area51 networklerinden de vazgeçmem...

Dünya'nın heryerinde kullanılıyor netlimiter Türk'lere has birşey değil sonuçta. Ben en kral torrent sitelerinde de gördüm limit koyanlari. 256k adsl ile max. 6kb ul yapıldığı zaman dl max 10-12 arası oluyor. Sonuçta kimseye enayi demiyorum sen o şekilde kullanırsın, ben bu şekilde o senin tercihin, saygı duyarim.[signature][hline]swift,silent,deadly
mercenary
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Zopik, 15 Haziran 2005 03:54 tarihinde demiş ki:
netlimiter kullanmadan orası paylaşım ortamı olmaz anca chat kanalı olur. adsl'de max upload verdiğinizde downloadınız sürünür sanki bilmiyorsunuz. ha ne olur hayvanlık edip 1 kb ile limitlenmez, hattınıza ve upload hızınıza göre limitlersiniz. bir kaç kb ayırırsınız sizi etkilememesi için ...

6kb nerde 26 kb nerde ... amaç downloadken ve arada bu kadar fark varken var mı aranızda limitlemeden upload yapacak adam? hiç sanmıyorum ...

Aksini Düşünüyorum. Şimdiye kadar hiç kullanmadım netLimiter ve hiçbir sorun çekmedim. 6ile upload yapıpı 20lerle download yaptım ve hala yapıyorum. Netlimiter bencillik bence başka birşey değil.[signature][hline]Deniz, Yıldızlar, Yakamoz ve bir kupa nescafe...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...