Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Paticik hub tekrar açılsın!

elvyn

Öne çıkan mesajlar

Bencede iyi olur, dc++ kullanıyorum, acayip iyi olur ya, dosyalarımızın alayını paylasırız, ancak kedi kelicek birazdan ve diyecekki;
" sayfamız yenilik sürecini assın, herşey olucak, mrk etmeyin "
bunun icin bekleyelim görelim diyorum..[signature][hline]Hep arkada oturduk, hep yalnızken mutluyduk biz, sonra biraz da gurur vardı, yaklaşmazdık, konuşmazdık, hep ayrı bir dünyadaydık, hep ordayken mutluyduk biz, sonra biraz da gurur vardı;yaklaşmazdık, konuşmazdık ve şimdi bir duvar örülü, hiç yıkılmaz aramızda. yaklaşmak zor istesen de, biz yarattık acıları... kaderimizi biz yazdıkça;
Renklerle bir siyah yaptık! Renklerle bir siyah yaptık!

[code=php] i died for you !
[/code]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mayhem, 14 Haziran 2005 18:40 tarihinde demiş ki:
" sayfamız yenilik sürecini assın, herşey olucak, mrk etmeyin "

+1[signature][hline]Wendigo, 09 Haziran 2005 17:28 tarihinde demiş ki:
zaten ellerim titriyor kac saattir thread kitlemedim die ;)=
----
Hiçbirşey yok aslında...
By Joker...
----
Wow:Troll Rogue ByJoker lvl 60 / Burning Leg.
Sosyal ağlarda paylaş

evet blackchaos bende uyuz oluyorum su netlimiter kullananlara, bir kere olsun acıp limitlemedim, ne anlarlar ya..[signature][hline]Hep arkada oturduk, hep yalnızken mutluyduk biz, sonra biraz da gurur vardı, yaklaşmazdık, konuşmazdık, hep ayrı bir dünyadaydık, hep ordayken mutluyduk biz, sonra biraz da gurur vardı;yaklaşmazdık, konuşmazdık ve şimdi bir duvar örülü, hiç yıkılmaz aramızda. yaklaşmak zor istesen de, biz yarattık acıları... kaderimizi biz yazdıkça;
Renklerle bir siyah yaptık! Renklerle bir siyah yaptık!

[code=php] i died for you !
[/code]
Sosyal ağlarda paylaş

netlimiter kullanmadan orası paylaşım ortamı olmaz anca chat kanalı olur. adsl'de max upload verdiğinizde downloadınız sürünür sanki bilmiyorsunuz. ha ne olur hayvanlık edip 1 kb ile limitlenmez, hattınıza ve upload hızınıza göre limitlersiniz. bir kaç kb ayırırsınız sizi etkilememesi için ...

6kb nerde 26 kb nerde ... amaç downloadken ve arada bu kadar fark varken var mı aranızda limitlemeden upload yapacak adam? hiç sanmıyorum ...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
huntercik, 15 Haziran 2005 13:38 tarihinde demiş ki:
Netlimiter'siz ul yapılırmı? Sanmıyorum :)

Ul'a limit koyulmadiği zaman hat felç ne dl yapabiliyorsunuz, ne web'de gezebiliyorsunuz, ne msn'den muhabbet edebiliyorsunuz vs vs..

Herkes kendi imkanları dahilinde gönderir, bence en mantıklısıda budur.

Bilgisayarın başında olmadığımız zaman kullanmasak ?[signature][hline]tuana...
Sosyal ağlarda paylaş

Allah allah ben de enayilik var galiba...
1 yıldan fazla süredir hem üniversite bağlantısından hem de evdeki 256k adsl bağlantıdan dc ve torrent kullanıyorum.
Daha hiç netlimiter kullanmadım kullanmaya lüzum da görmedim. Zaten kullansan da dl başına ne kadar değişecek 2-3 kb.
Limiter kullanmam kullananı sevmem bu yüzden de Türk hublarına girmem ve Asgard, Sky ve Area51 networklerinden de vazgeçmem...[signature][hline]Barbar Conan:Barbarizm, insanlığın doğal durumudur, medeniyetse doğal dışı. Bu, geçici bir durumdur ve barbarizm, önünde sonunda her zaman kazanacaktır...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...