Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kablonet için Yükseltici

Adiemus

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşa sinyal gitmiyormuş o yüzden yükseltici takmışlar adam 64K modemle 22kb avarage download yapmaya başladı ben 13-14 ortalama ile download yapıyorum. Şimdi bu yükselticiyi her isteyene takarlar mı ne yapmak lazım bunun için bilen var mı ?[hline]`eğer tanrı varsa, parmağını bile kıpırdatmadan tüm kötülüklere nasıl katlanıyor` stendhal
Sosyal ağlarda paylaş

normal noktalarda takmamakta fayda var
kabloda belirli bir sinyal aralığı var bunun altında ve üstünde bağlantı durmadan kopuyor

şayet ilk bağlanırken sinyal iyi ayarlanırsa herhangi bir eklentiye ihtiyaç duymadan sorunsuz kullanırsınız bu tür bir yükseltici sinyal seviyesini normalin üstüne çıkardığı taktirde yarardan çok zarar getirecektir[hline]MAN WHO WALKS ALONE
Sosyal ağlarda paylaş

Bak şimdi

Gece saat 5 te geliyorsun orta derece telnet, üst derecede cisco router bilgisi gerekli, Kazaa ya download ları diziyorsun, 2 saat açık bırakıp yaklaşık 2 saatde 8-9 divx çekiyor, sonrada eski haline getiriyorsun, hem kimsenin hakkını yemiyorsun o saatte kullanım az olduğu için, hemde yurtdışında hissediyorsun kendini biranlığına.

Tavsiye ederim, isteyenlere anlatabilirim
Sosyal ağlarda paylaş

Beyler konu dağılmasın da madem yazılımsal olarak sinyal hızları ayarlanabiliyor ben de en makül hızı nasıl ayarlıcam. Telekom yetkilileri geldi kabloları döşediler modemi ethernet kartına taktılar bağlantıyı kurup gittiler sinyale minyale bakmadılar. Avarage 15kb ile indiriyodum hatlar bozukken ama hiç 20 yi geçtiğimi hatırlamıyorum.[hline]`eğer tanrı varsa, parmağını bile kıpırdatmadan tüm kötülüklere nasıl katlanıyor` stendhal
Sosyal ağlarda paylaş

Walla bi ara hakkaten millet uncapping i çatır çatır kullaniodu ama artık akıllandı kablo ISS leri, log dosyalarında kuş uçurtmayıp adamı mahkemeye veriyorlar anında ..[hline]TheSilver, 18 June 2003 22:17 tarihinde demiş ki:
unutmamalı ki kadere birtane patlatamazsın ama dm playerın yanı başındadır.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...