Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Neden Nba?

Lothrodel

Öne çıkan mesajlar

Dikkatimi çekti basketbol forumunda sürekli nba den bahsediliyor şahsen ben bundan rahatsız oluyorum tbl bu sene cidden cok zevk veriyor bana özelliklede beşiktaşın bu sene çok iyi olması tbl'e yönelmem konusunda büyük bir artı ama diğer takımlarda çok iyi en alttaki takım lideri yenebiliyo biraz türk basketboluna sahip çıksak?biraz türk basketbolunda konussak detroit maç topici açacagımıza birazda fener,efes,ülker,bjk... maç topicleri açsak?[signature][hline]In Flames We Trust
a member of AAL'05
Sosyal ağlarda paylaş

boş milliyetçiliğe lüzum yok

bariz bi kalite farkı var bi kere ben daha çok eğleniyorum diye onu izliyorum türkiye ligi çok amatör geliyo nba i izledikten sonra

türk futboluna sahip çıkıyoruz ama ortada hali, şikeler teşvikler havada uçuşuyo.

orda izlediğin sadece adamların daha fazla zıplaması daha güzel hareketler yapması değil ordaki sistem güzel bi kere, sürekli basketbolu geliştirmek için ne yapmalıyız diye düşünüyolar yeni kurallar çıkartıyolar,draft denilen mükemmel bi olay var sürekli çaylaklar çıkıyo üniversitelerden her sene genç oyuncu yetişiyo
bunlar bütün olarak nba i zevkli hale getiriyo izlettiriyo

ayrıca evet yasak değil tbl topiclerinin açılması,sende açabilirsin sürekli
[signature][hline]

[Bu mesaj -Mandrake- tarafından 27 Şubat 2005 17:16 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
raingman40, 27 Şubat 2005 17:24 tarihinde demiş ki:
kesinlikle doğru sonuçta tbl bizi tatmin etseydi tbl topicleri açardık ayrıca tbl topici açmak yasak ta değil isteyen açar bizde tartışırız sonuçta basketbol deyince tbl den çok nba geliyor herkezin aklına maalesef avrupada her yerde olduğu gibi böyle

evet haklısınız ama insanın doğasında var en çok neden zevk alıyosa onu konuşur burdada sanırım nba daha zevkli geliyo çoğuna ben de dahil ondan nba konuşuyoruz.basketbolda türkiye nin de kötü olduğunu söylersek ayıp ederiz .burda nba den nie bu kadar bahsedildiğini anlatmak için herhangi bi nba takımı ve türkiyenin en iyi takımının maçlarını izleyip karşılaştırma yapan anlayabilir die düşünüyorum...

ama bu türklerden hiç konuşmıcaz anlamına gelmio konuşuluyo zaten ama az...[signature][hline]Hayat merdivenlerini çıkarken insanlara iyi davranalım.Çünkü inerken gene aynı insanlara rastlayacağız...
Sosyal ağlarda paylaş

i love this game..budur..[signature][hline]Saeros, 16 Ocak 2005 11:51 tarihinde demiş ki:
otobüste kıza aşık olunmaz. otobüste kıza karşı hormonlar azar.
nedanko, 03 Aralık 2004 11:06 tarihinde demiş ki:
Bi muz için bu kadar kavga edilir mi? Alın vereyim ya...
karakedi, 14 Ocak 2005 21:47 tarihinde demiş ki:
merak etme türkiyede sevişme teklifini reddeden erkek pek bulunmaz.
Sosyal ağlarda paylaş

algılama ve bağdaştırmada sorun mu yaşıyon jankiscim heuh

benzer bir örnek verdim. eskiden spor bölümünde %90 futbol konuşulurdu popüler olduğu için

şimdi basket açıldı, baskette de %90 nba konuşuluyor popüler olduğu için

kapiş? =)[signature][hline]Old loves they die hard
Old lies they die harder...
Sosyal ağlarda paylaş

Sanırım bir yanlış anlaşılma söz konusu
İsteyen tabiki istediği topic'i açıcak benim buna sözüm yok benim yakıntım tbl topicinin hiçe yakın hatta hiç olmaması.Nba'i tabiki bende büyük bir zevkle izliyorum tblden daha fazla keyif verdiği kesin.Bide hiçbiriinizmi tbl'i izlemiyorsunuz elbet içinizde izliyenler vardır ama topic açılmıyor bi nba topicinde yüzlerce yorum varken bi tbl(bikaç tane açmıştım maçla ilgili) pek ilgi görmemesi ne bilim bana göre o kdrda amatör değil tabi nba e kıyaslarsan avrupa şampiyonu bile yanlarında ezilir nba çok ayrı bişi o yüzden tble biraz daha ilginin artmasını istiyorum ha isteyen duyar isteyen duymaz umrumdada diil açıkcası :)
not:mandreke yazımın milliyetçilikle ne alakası var çözemedim :)[signature][hline]In Flames We Trust
a member of AAL'05
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
ya "çünkü i love this game" açıklaması o kadar salakça geldi ki kusura bakmayın. şey gibi gözüktü, çünkü etkisi altında kaldım gavurların ondan gibi birşey.
yani türkiyede de smaçlar nbadeki gibi havada uçuşsa,bizde de carter lar shaqlar yetişse tabiki burayı da izleriz. ama nba deki maçların heyecanı, mucize gibi son saniyede maçın yönünün deişmesi, insan olamaz dedirtecek hareketler, bunlar orda oluyo burda olmuyo. ki benim baskette ilgimi çeken olay bunlardır. yoksa tbl izleyip de sevmedik basketbolu. herifler 1960 larda bizim şimdi verdiğimizden daha çok önem veriyorlardı baskete, her yerde kale değil pota var heriflerin ülkesinde. bu nedenle nba den bahsediliyor.[signature][hline]abeo nihilum demonstrere
quod abolesco dum te defendo
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...