Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

En son ilk kez yaptığınız birşeyi söylesenize

inaktifuye

Öne çıkan mesajlar

said:
fedaykin, 10 Şubat 2003 00:07 tarihinde demiş ki:
3 windowsmu, nasıl yane. İkiyi duymuştum ama 3 biraz abartı değilmi?[hline]
I get knocked down
But I get up again
You're never going to keep me down
Cücelerim ve ben yardımlarınızı bekliyoruz

Abimin benim bi de babamın :)
Ben Me,abim xp babam win 2000 prof kullanıodu[hline] Bir savaşa kötü kanla katılırsan, akşama kalmaz bütün kanın dökülür.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
StRencher, 10 Şubat 2003 16:24 tarihinde demiş ki:
Şerefsizim yarım saattir topiği anlamaya çalışıyorum.[hline] Reality Isn't What You See
Reality Is What You Feel

Bak şimdi ben sana açıklayayım.[Hani edebiyat editörüyüz ya ondan:)]
İnsan hayatında bazen bir şeyler yapar ve bununilk defa yapıldığı anlar vardır. Mesela ilk defa içki içtiğimiz günü, ilk araba kullandığımız günü, ilk öpüşmemizi hepimiz hatırlarız. Bu topicte sorulan ise bunun gibi iilk defa yaptığın ama belki bundan sonra hep yapacağın belki de hiç yapmayacağın bir şey olsun ama en son yaptığın ama hayatında ilki oluşturan şeyi söylemen.
Yanlız bir tek problem var(cümle başlı başına bir problem zaten de) en son yapılan bir şey kelimesi garibime gitti. Tamam cümle zaten tezat. Son ile ilk kelimelerinin birlikte nadir de olsa kullanıldığını bilirim ama en son ile ilk kelimelerinin birbirine tezat oluşturması yanında en son şey tektir ve tek olan bir şeyin içinden bir şey seçilip ortaya çıkarılamaz. O noktada ben de şaşırmadı değilim.
Benim yaptığım en son ve ilk şey ise bu kadar anlamsız bir cümleyi çözmeye çalışıp ona bir anlam yüklemeye çalışmaktır.
*!Yorulur*
Sosyal ağlarda paylaş

said:
ghaldszar, 12 Şubat 2003 00:19 tarihinde demiş ki:
said:
StRencher, 10 Şubat 2003 16:24 tarihinde demiş ki:
Şerefsizim yarım saattir topiği anlamaya çalışıyorum.[hline] Reality Isn't What You See
Reality Is What You Feel

Bak şimdi ben sana açıklayayım.[Hani edebiyat editörüyüz ya ondan:)]
İnsan hayatında bazen bir şeyler yapar ve bununilk defa yapıldığı anlar vardır. Mesela ilk defa içki içtiğimiz günü, ilk araba kullandığımız günü, ilk öpüşmemizi hepimiz hatırlarız. Bu topicte sorulan ise bunun gibi iilk defa yaptığın ama belki bundan sonra hep yapacağın belki de hiç yapmayacağın bir şey olsun ama en son yaptığın ama hayatında ilki oluşturan şeyi söylemen.
Yanlız bir tek problem var(cümle başlı başına bir problem zaten de) en son yapılan bir şey kelimesi garibime gitti. Tamam cümle zaten tezat. Son ile ilk kelimelerinin birlikte nadir de olsa kullanıldığını bilirim ama en son ile ilk kelimelerinin birbirine tezat oluşturması yanında en son şey tektir ve tek olan bir şeyin içinden bir şey seçilip ortaya çıkarılamaz. O noktada ben de şaşırmadı değilim.
Benim yaptığım en son ve ilk şey ise bu kadar anlamsız bir cümleyi çözmeye çalışıp ona bir anlam yüklemeye çalışmaktır.
*!Yorulur*

:D
Ben Hasta olmama rağmen benden daha beter durumdasın :)[hline] Reality Isn't What You See
Reality Is What You Feel

Sosyal ağlarda paylaş

walla kardesh son zamanlarda nedense bir ilk yaşayamadım. :) en son birkaç ilk'i birden geçen sene yaşamıştım. Sanırım hepsini geçen sene yaşamaktan bu seneye bişe bırakmadım :D
Ama en son şey yaptım galiba eskiden görsem beğenmiyeceğim birine aşık oldum [hline]günde bir öğün :P >>Join tHe war!
icq no: 97135892
send me a mail to : [email protected]

[Bu mesaj ShekiLChoCuq tarafından 13 Şubat 2003 13:44 tarihinde değiştirilmiştir]

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...