Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

kissli coca cola reklamı

duende

Öne çıkan mesajlar

reklamda suratları beyaz boyalı 4 adam aptal uflemeli calgılar flan calıp dilencilik yapıyolar sonra bikac hiphopcu bunları kovaıy bunlar everinde kacıolar birisi sinirlenip boyasını silmeye gozunden baslıyo tam o sırada kola içerken(sadece gozu silinmiş) aynada kendini goruyo kolanın evrdigi ilhamla gozune yıldız iziyo otekilerde suratlarını boyayıp cıkıyolar 4u yolda yuruken birisi hey we should make a rock band gibilerinden bişi soyluyo sonra kissi konserde i was made for lovin' you soylerken 2-3 saniyeligine gosteriyo

bu reklamdan cıkarılcak ders:
kola size ilham verir kiss bile bizm sayemizde olustu ama tabiki ekalmın oanın kissin sponsoru olması
Sosyal ağlarda paylaş

Merak ettiğim konu şu: Bu reklam Türk kanallarında da gösterime girmiş mi? Girdiyse ciddi bir pazarlama hatası var demektir. Türkiye'de Kiss'i kaç kişi tanıyor ki?[signature][hline]''Ben ilk lanetlenmiş olanım; zamanın başlangıcından sonuna ve hatta zamanın ötesinde sonsuza kadar.Ben kardeşinin etini ilk tatmış olanım.İlk kanı ben akıttım, ilk defa ben kıskandım.Çılgınlığın boşluğundayım...bir ruhum yok benim.Ne insan, ne melek, ne de şeytan.Ben...vampir"
Sosyal ağlarda paylaş

yok bizde tabiki böle bi reklam :)

cola her ülkenin yapısına uygun reklam yapıyor herzaman.

mesela bi süredir bizde olan gelinli/damatlı halay vb reklamı çok çok güzel bence, ben her denk geldiğimde izliyorum (reklamcılık okuyorum zaten :)).[signature][hline]FR - Wow - MM - G.Spot - SmS - NwN-II
let the echoes of doom resound across this wretched world that all who live hear them and despair
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...