Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İhtiyaçtan Paticiksel Halısaha Maçı bilmem kaç

Hill

Öne çıkan mesajlar

Şu güzelim yaz aylarımızda, hazır ağaçlar çiçek açmış, sınavlar bitmeye yüz tutmuş ve tatilciler çoktan yollara koyulmuşken, sezonu bir an evel açmak hedefiyle, yarın güneşin kimseyi pişirmediği bir saatte Moda Arena'da futbol oynayabilecek 12 Dev Adam aranıyor.

Saat 20.18 itibari ile gelmesi kesinleşenler,
Hill, tora, jankis, sabo, fizban, holyman, babacum, bomb...

Bu saatten sonra nah bulursunuz tarzı yaklaşımlardan kaçınan ve futbol oynamak isteyen arkadaşlar bu geceye kadar gelip gelemeyeceklerini bildirirlerse çok mutlu oluruz.

PFF adına Hill

[Bu mesaj fizban tarafından 10 Haziran 2005 21:31 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Maç tahminen 4-7 saatleri arasında oynanacak ve oynayacak oyuncular seçilirken her zamanki kurallar geçerli olacaktır.
Seçim yapılırken, öncelik çok güzel kızların sonra temiz sicilli topçuların ve en son olarak iştirakçilerin milli olma sayıları göz önünde bulundurulacaktır.
Sosyal ağlarda paylaş

tarihi göremedim okurken de geliyorum ben ehe.kimse haber vermedi o da bi ilginçlik hani.
edit: ayın 11inde falansa maç lütfen arayın haber verin ehe.
:D.[signature][hline]nova cone snap nova cone uptıs caktıs

[Bu mesaj arcane tarafından 11 Haziran 2005 05:27 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Saha bugün Moda 5-6 ya alınmıştır. Geleceklerin hemen hemen hepsine mesaj atmaya çalışıyorum. Yalnız bende Mr. Bomb ile Apex'in numaraları yok. Onlarada biri maçın saatini ilietirse berhudar olurum.

Son durum ile oynayacaklar;

Hill Tora Jankis Sabo Fizban Holy Babacum Bomb Kendedr Apex ingham ve Silth. birinin gelememesi durumunda Arcane oynayacaktır.

Artık takımlar kurulsun...

[Bu mesaj Hill tarafından 11 Haziran 2005 12:14 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...