Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Nihat 2006'da Chelsea'de....

mentalman

Öne çıkan mesajlar

zannetmem...! Chealsede oynayamaz en iyisi cska.[signature][hline]BabacumMostors, 03 Ocak 2005 19:31 tarihinde demiş ki:
paticik'in bana girmesindense, benim paticike girmemi tercih ederim -Robert Mostors
Razu, 24 Mayıs 2005 20:33 tarihinde demiş ki:
Resmin en sağındaki yapı bakıldıgında penise benziyor.Değiştirilmeli.

BabacumMostors, 30 Mayıs 2005 12:37 tarihinde demiş ki:
neden iki yeşil daire denildiğinde aklıma yeşile boyanmış memeler geldi? alla alla bahar -vurdu galiba
24$ KazanaLım.. Hadi KurbağaLar =)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
uncla, 11 Haziran 2005 17:14 tarihinde demiş ki:
nihat'ın chelsea'de kadroya girebileceğini düşünmüyorum cska'da rahatlıkla oynarda.

nasıl oynayamaz anlamadım adam genç birincisi 2. si ise azim var adamda[signature][hline] Those who have long enjoyed such privileges as we enjoy forget in time that men have died to win them
[i]Franklin D. Roosevelt
Sosyal ağlarda paylaş

Çelski deki hücum hattı pek etkili değil bana göre,gollerin çoğunu ortasaha attı bu sezon dikkat ettiysen.Drogbanın son vuruşları kötü,kezman vasıfsız,tipik bi golcü,gudjohnsen iyidir ona bişe diyemicem ama formda bi Nihat deler geçer bunları.[signature][hline] İki şey sonsuzdur,insanoğlunun aptallığı ve evren.Fakat ikincisinden o kadar emin değilim...
Albert Einstein
Sosyal ağlarda paylaş

momo aksine chealse de oynarsa nihat iyi oynayabilir (joe coledan lampardan vs. den süre bulursa)
farkındaysan chealse klasik ingiliz kanat sistemiyle oynamadı bu sezon ve çok iyi bir sezon geçirdi
kafa golu çok yok genelde orta sahadan gelip atıyorlar, ki nihat ingilizlerin hantal savunmacılarını çok rahat çalımlar[signature][hline]try to walk while your brain is not inserted

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...