Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Splinter Cell Choas Theory

codename_curse

Öne çıkan mesajlar

Manyak bir oyun olmuş. Şu an türkiyede yok - daha doğrusu cracki çıkmadı. Ben nasıl oynuyorum diye sorarsanız ingiltereden orjinal aldım. Özellikle önceki oyunlarla dalga geçiyor.

Sam'e opsat den ne yapacağın söyleyen adam :There are alarms on the ship
Sam : 3 alarms and mission is over?
Sam'e opsat den ne yapacağın söyleyen adam :This not a video game sam we are in real life

artık üç alarmda oyun bitmiyor hatta yapımcılar dalga bile geçiyor. vereceğiniz paraya değen bir oyun özellikle multi oynamak zevkli oluyor[signature][hline]saadetin teksoy reha muhtara demişki
-ya reha sen hiç kutupta namaz kıldın mı
reha
-acı var mı acı

Sosyal ağlarda paylaş

bir türlü ısınamadım şu seriye. mgs'yi çok sevdiğim için olabilir, mgs ile sürekli rekabet halinde olduklarından olabilir. bir süre sonra chaos theory mi snake eater mı topiki açılacağından da olabilir. (gizli mesaj: yapmayın arkadaşlar)
ayrıca sp daha gerçekçi diyen olursa "hadi len mgs'de acıkıyon bi kere! :-P" der kaçarım :-)
ciddiye almayın[signature][hline]Volfied, 25 Ocak 2005 11:16 tarihinde demiş ki:
abi rakı yudumlamak nedir ya
şarap yudumlanır yapmayın şunu allaşkına

[Bu mesaj Eraqrest tarafından 04 Haziran 2005 19:08 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
McsPeyn, 04 Haziran 2005 18:47 tarihinde demiş ki:
Orjinali nerde buluyoruz?

valla ben izmir'de Kipa da buldum. Ama D&Rlarda falan satılıyordur herhalde.

Ha ayrıca bu tür bir oyunda acıkmak tamam çok gerçekçi olabilir. Ama oyunda atmosferi soğutuyor bu olay Sonuçta adam öldüreceksin kardeşim sims mi oynuyoruz?[signature][hline]Hep sevdiğim kadın kal...
Sosyal ağlarda paylaş

eski oyunlara göre kısmen daha kolay ama bır ışığa tabancayla vurduğuımuzda düşmanlar yerimizi biliyor ve ateş etmeye başlıyor. Alarm olduğunda görev bitmiyor onun yerine peşinize adam takılıyor. Eskiden tabancanın ikinci görevi lazer çıkarmaktı şimdi ise ışıkları geçiçi olarak söndürüyor. Bu sessiz olduğundan düşman yerinizi göremiyor. Ana silah ta ise shotgun eklentisimi sniper eklentimisi diye soruyor. Ayrıcana kuşun sayısı ve alet miktarını bize soruyor. burada 3 e ayrılıyor:

Assault: Çok mermi ama az alet (daha az bomba, bayıltıc)
Stealth: Az mermi ama çok alet (çok bomba,bayıltıcı)
Recomended: İkisinin ortası[signature][hline]try to walk while your brain is not inserted

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Leathas, 04 Haziran 2005 22:12 tarihinde demiş ki:
aldim/alamadim,surdan burdan aldim kismini gecseniz de oyunun nasil oldugundan biraz bahsetseniz?neler degismis/yenilenmis gibi.

pardon hoca ya özür dileyebilirmiyiz senden tüm türkiye olarak ?
oyun bok gibi mutlumusun ?[signature][hline] Those who have long enjoyed such privileges as we enjoy forget in time that men have died to win them
[i]Franklin D. Roosevelt
Sosyal ağlarda paylaş

said:
kermit, 05 Haziran 2005 09:23 tarihinde demiş ki:
said:
aldim/alamadim,surdan burdan aldim kismini gecseniz de oyunun nasil oldugundan biraz bahsetseniz?neler degismis/yenilenmis gibi.

pardon hoca ya özür dileyebilirmiyiz senden tüm türkiye olarak ?
oyun bok gibi mutlumusun ?

evet.[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

said:

Sanki nasıl olduğundan bahsetmemiz için önce oyunu oynamamız gerekiyor di mi? Nasıl bulunduğunu bilmediğimiz bir oyunu nasıl oynuyoruz?
Sosyal ağlarda paylaş

geçen gün bi tane oyun almadım süperdi oyun manyak grafikler vardı oyunda ama almadım işte
almadığım oyundan bahsetmek ne kadar güzel dimi[signature][hline] Those who have long enjoyed such privileges as we enjoy forget in time that men have died to win them
[i]Franklin D. Roosevelt
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...