Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

garanti bankası

elma

Öne çıkan mesajlar

Garanti kadar rezil bir banka tanımıyorum.
Olay şu: Şimdi benim hesabım var ve baska bakaya para aktarıcam, eft yani. Şube den yaparsam 20milyon ücreti var. Hesaptan yapmam için hesabımın şubeye gitmemlazım, ki buna o anda imkan yoktu. Bankamatikten yapamıyorum çünkü açıklama metni yazmam gerekli. Kadına sordum öyleyse internet bankacılığı kullanın dedi. Tamam dedim. Şifreniz var mı dedi, yok dedim. Bİr form verdi, doldurun 3 güne kadar şifreniz oluşturulur dedi. 3 gün çok dedim. O zaman şifrenizi direk internetten oluşturun dedi. Oleyyy ne kolaymış dedim ve eve gidip açtım garantinin sitesini. Şifre oluşturmaya girdim. İşte bomba burda patladı. Internetten başvuruyorsun adamlar eve form postalıyor. Ve onu doldurup kimlik fotokopinle beraber şubeye götürüyosun!!!!
Bu nasıl internet bankacılığı?? MAdem uygulama böyle ordaki kadın neden bana direk formu doldurmak yerine internetten direk yapın şifreniz hemen oluşusun dedi???? Kabız ettiler entekim. Kılım garanttiye.[signature][hline]A.K.T.I.F: Android Keen on Terran Infiltration and Fighting
T.A.B.L.E.T: Transforming Artificial Being Limited to Exploration and Troubleshooting
Sosyal ağlarda paylaş

aciklama metni yazmam gerekli diyip atmden islem yapamayan bir seni gordum . yaz abicim asdfg gonder gitsin . o aciklamanin tek olayi karsidaki para niye hesabina yatmis onu bilmesine kolaylik olsun diye .

ayrica herseyi internetten yapmaya kalkarsan oyle hesap numarani bilen adam senden once sifre vs yapar hesabinda ne var ne yok afirtir . guvenlik icin o yani . tamam bankacilari sevmiyoruz ama o kadarda degil [signature][hline]

[Bu mesaj huun tarafından 09 Haziran 2005 22:05 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ATMnin neresinden yazıcam asdfg'yi! Garantiler'de böyle bir arayüz yok! Hem bunu da sordum zaten bankada, yok kimse de olmayıp Garanti'de olan birşey var ve bundan çalışanlarımn haberi yoksa oda ayrı bişey tabi.:D[signature][hline]A.K.T.I.F: Android Keen on Terran Infiltration and Fighting
T.A.B.L.E.T: Transforming Artificial Being Limited to Exploration and Troubleshooting
Sosyal ağlarda paylaş

ya bu banka mevzuları hep kasmıştır benim bünyeyi. fatura yatırmaya giderim deli gibi sıra vardır "aaa osman sen burda mısın diyerekten" sırası gelmeden işini halletmeye çalışanlar, sıra tartışmaları, 10000 dolar çekip önümden geçen adamlar *zın zın zın*, sıra kagıdı almak için allem edilip kallem edilerek yazılmış işlem listesi, ukala bankacılar , odun bankacılar, her girdigimde kıl kıl bakan güvenlik görevlileri (tipimden dolayı galiba), heryerde güvenlik kameraları , paranoya , panikatak,şizofreni vs.

2 gündür teletelden hesap açmaya çalışıyorum 10 dk boyunca " bankacılık işlemleriniz için 1 , yatırım fonları için 2 ..... " ı dinledikten sonra 1 e basıp kart numaramı girdikten sonra 5dklık bir seansla yapabilicegim işlemlerin tekrar sayılmasını dinliyorum sonra panik yapıp , sinirlenip kapatıyorum. 2 günde yaklaşık 20 kere fln arayıp şu anlattıgım olayı tekrar tekrar yaşadım. banka olayı bana göre degil kesinlikle, cash çalışmak gerekiyor.[signature][hline]Diez:
Kalgeldi
lvl 1x sin
Sosyal ağlarda paylaş

eheh annemle aynı gun kart basvurusu yaptık bılgısayar alıcam alıcagım yer garantıye taksıt yapıyor dıye neyse sube mudurunu tanıyoruz gıttık yanına yardımcı oldu fılan annemede zorla bonus cıkarttı bende ondan ek alıyım dedım yok yok unıbank al sen bosver ozgur ol fılan falan dedı doldurduk unıbank ı (bide ogrencı belgemı ıstedıler yoktu bende gıdıp onu cıkartmaya ugrastım bıde) neyse aynı gun verdık basvuruları olaydan 2 hafta sonra anneme zırt dıe geldı kart 3 hafta oluo anneme gelmesınden bu yana benımkınden ses seda yok uyuz oldum resmen[signature][hline]God's In His Heaven, All's Right With The World.
Sosyal ağlarda paylaş

• 9 yıl sonra ...
Mesela ben senin evindeki wi-fi ağına sızıyorum dışardan spy-wifi ile sonra yönlendirmeleri yapıp sen garant.com a girmeye çalışırken hoop benim makinama yolluyor bende fake bi garanti.com clonu yaratiyorum tabiki...

sende şifrelerinle otomatik giriyorsun sms gelio filan bende realtime olarak butarafta internet hesabına giriş yapıyorum...

Resim orda işi bozuyor o resim senin başta şifreyi oluşturduktan sonra seçtiğin bir resim ve o resimi görünce doğru yerde olduğunu anlıyorsun...

Çünkü artık SSL-intercept olaylarıda var o resim yardımcı oluo doğru yerde olup olmadığını anlamaya öyleyse ok diyip sms aşamasına yada şifrematik aşamasına geçiosun. :)

Asıl sorun senin resimini öğrenmemle başlıyor ki bunu bikere garantiye daha önce girmenle ben o resimi alırım... yani 2. defada o resimde bi işe yaramayacaktır.

Resim asıl olarak Dış ataklarda sorunu kaldırıo ortadan...

Mesela ben gidip toplu bi atack yapabilirim mesela ttnetin bir bölgesine bi routerine sniff yaparak Garantinin IP si benmişim gibi davranım bana yollayabilirm bütün garanti müşterilerini filan...
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Dworgian said:

seçtirmiyor. ama gösteriyor. yani fake siteye girmediğini anla diye. işbankasında da karşılama mesajı var mesela. istediğini yazıosun.

Akbank'ta da bu foto olayı var ama onda seçebiliyorsun. Aslında yanlış hatırlamıyorsam Garanti'de de o fotoyu seçme gibi bir opsiyon vardı.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...