Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Abyss Gemden çıkan en iyi item??

Dark_Soul

Öne çıkan mesajlar

Şimdiye kadar 50 ye yakın abyss gem kullandım çıkan en iyi item warrior chitin pads bide crimson boots oldu,en az 30 tane potion rice cake bilmemne çıktı,onun haricinde en fazla 200k lık itemler çıktıı,benmi çok şanssızım yoksa genelde bölemi,çıkan gemleri satsaydım en az 15m ederdi:(
Çıkan itemlerin kalitesinin mannerla alakası var mı yokmu??[signature][hline]from exile...
Sosyal ağlarda paylaş

pastane acmayı planlayan abyss kırdırsın baska işe yaramaz ...
açılan belkı 100. baslık bu ama hıç bialta yaramıo shard dusurenler var gold bar dusurenler var ss var hatta elımde:D dah da turlu ve orta hallı ıtem gelır aa bu arda totemıc spear dusmustu clandan bı abımıze:)[signature][hline]Sever: Ares
ID: _TRibula_
LVL: 5x
Clan: The_Others
Np: 1xxxx
Sosyal ağlarda paylaş

Gold bar düşüren arkadaşlarım var. Mannerle ilgisi olduğuna inanmıyorum çünkü bi tanesinin manneri 118 di. Birisi de daha level 30 yeni olmuştu. Level 30 da manner ne arar?[signature][hline]İnsanın fikri neyse, zikri de odur.

Nick : Lively (Leader)
Clan : The_Others
Allies : Academy & The_Hunos
Server : Ares

[Bu mesaj fatihkaraca tarafından zırt pırt değiştirilmiştir. Sonunda yalama olmuştur. Dikiş tutmamaktadır]
Sosyal ağlarda paylaş

yok lam o kadarda değil. bana chitin düşüo bol bol. cz de kullanmak için grc düşürmeye çalışıom ben hatta.. millet chitin için uğraşır ben grc :-P[signature][hline]İnsanın fikri neyse, zikri de odur.

[Bu mesaj fatihkaraca tarafından zırt pırt değiştirilmiştir. Sonunda yalama olmuştur. Dikiş tutmamaktadır]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
fatihkaraca, 27 Mayıs 2005 14:24 tarihinde demiş ki:
yok lam o kadarda değil. bana chitin düşüo bol bol. cz de kullanmak için grc düşürmeye çalışıom ben hatta.. millet chitin için uğraşır ben grc :-P

abi chitin nası düşüyo bol bol,kırmadan önce okuyup üflüyo musun:)
manner kaç sende?[signature][hline]from exile...
Sosyal ağlarda paylaş

Benim manner 165 yada 175 gibi bişi. Zamanında gob keserken gelmiş bi kaç manner var o kadar...[signature][hline]İnsanın fikri neyse, zikri de odur.

Sosyal ağlarda paylaş

Bir ay boyu her gün düzenli kumar oynadım...En az 1000 tane gem kırdırdım,en babası Rogue Chitindi...
Sonra bir haftasonu C.tesi sabahı Mirage Dagger düştü...Asbüke ne oluyoz oldum...Onu sattım öğleden sonra aynu gün ironbow düştü...Way canınasına felan derken o akşam bi de Harpoonla seriyi tamamladım...O gün muhtemelen 200 tane kırdırmışımdır,toplu diil 10 ar 15 er değişik zamanlarda...
Asıl bomba ertesi gündü...5 tane aldım,Totamic Spearı kaptım...Bunların hepsinin SS ı var evde,inanmayana yollarım...O totamici 180 den koydum,baktım o fiyata zor satılcak,+6 denedim,nasılsa beleş,yansın diye,velhasıl yanmadı...450 den +6 da zor satılcak gibi olunca bastım Trinayı,+7 oldu...10 Gold Bara gitti :)
Oyundaki en ballı 2 günümdü...
O günden sonra düzenli kumarıma devam ediyorum...Her gün 30-40 kırdırırım,chitin bile çıkmaz oldu...
Mübarek bi haftasonuydu zannımca...
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaşlar mannerla ilgisi yok ama size kesinlikle ilgisi olan bişi soyliyim .

diyelim lvl 50 charınızla moradonda worm kesseniz crude çıkma ihtimali nedir ?
ama aynı zamanda lvl 1 charla deneyin , crude , cristal tarzı itemler düşer . Yani burdan şuraya geliyorum . esas charınızla abys toplayın yeni char açın ona kırdırın abysleri.

ben bütün abyslerimi yeni charlarımla kırdırıyordum . 50 abysden mirage, 4-5 tane chitin çıktı

benden tavsiye...[signature][hline]Çözüme yardım etmezsen problemin parçası olursun ....
Sosyal ağlarda paylaş

said:
kaisersoze, 27 Mayıs 2005 14:42 tarihinde demiş ki:

ama aynı zamanda lvl 1 charla deneyin , crude , cristal tarzı itemler düşer . Yani burdan şuraya geliyorum . esas charınızla abys toplayın yeni char açın ona kırdırın abysleri.

ben bütün abyslerimi yeni charlarımla kırdırıyordum . 50 abysden mirage, 4-5 tane chitin çıktı

benden tavsiye...

:tup::tup:

Bu olaya bende inanıyorum.[signature][hline]İnsanın fikri neyse, zikri de odur.

Sosyal ağlarda paylaş

Kesinlikle inanmıyorum...
Civcivlerime hiçbir şey çıkmazken lvl 50+ charıma çıktı yukarıda saydıklarımın hepsi...
Mannerla dediğiniz gibi uzaktan yakından alakası yok...
Bende 100 manner bile yok...Kendim lvl atlamaya üşeniyom,nereye civcivlere yardım edicez...
Mob drop rate konusunda evet,lvl farkediyo,ama abyss tamamen random bana göre...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
kaisersoze, 27 Mayıs 2005 14:42 tarihinde demiş ki:

benden tavsiye...

bunun nedeni yaratıkların lvlı manner yada yeni karakter açmak abysste sökmüyor o yüzden.
tecrübeye dayanarak 100 tane bozdurunca 1 tane kaliteli silah düşebildigini söylemek isterim ortalama 2 rogue chitin 2 warrior chitin 2 priest chitin çıkar. rakamlar oynayabilir. kaliteli silah derken harpoonda çıkabilir elixirde çıkabilir iron bow , shard da çıkabilir. yanılmıyosam raptorda çıkar. shard ve raptor hariç o 3 ü çıktı zaten. bazen şansa 1-2 tane bozduranlara shard veya goldbarda düşüyor. şans işi sonuçta belli bir taktigi yok ama istatistik olarak 100 taneden saydıgım şeyler çıkıyor.[signature][hline]Diez:
Kalgeldi
lvl 1x sin

[Bu mesaj HasMez tarafından 27 Mayıs 2005 15:37 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Kelleden gayrı tanımam.... Alışkanlık yapmasında...[signature][hline]Bir insanın nick'i neyse kendisi de odur.
[Bu mesaj üzerinde fatihkaraca tarafından zırt pırt değiştirilmeye teşebbüs edilmiştir.. Sonunda yalama olmuştur. Dikiş tutmamaktadır. Arada bir gaz kaçırmaktadır. Ammawelakin taş gibin ayaktadır.]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...