Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dile yapılan piercing den sonra dilin şişmesi

LethE

Öne çıkan mesajlar

sağlık ocağı konusunda da dikkat etmek lasım bence b çünkü büyük ihtimalle gideceğiniz sağlık ocağında sizle ilgilenecek olan görevli bu tür bi vaka ile ilk kez karşılaşıyo olur ve daha da kötü olabilir .. bence en iyisi piercing i yapan kişinin dediklerini uygulamak ..[hline]Time asks no questions, it goes on without you
Sosyal ağlarda paylaş

bi de şu olay var dile piercing de
neymiş katı yiycek yemiyceksin hep çorba felan cart curt sonra doğru düzgün konuşamıycaksın
bi de bu adamın kardeşi gibi dilin şişcek töbe töbe neden yaptırırsınızki hadi kaşa felan taktırırım ama dile asla[hline]Khirsah, 11 June 2003 18:01 tarihinde demiş ki:
erkek adam dediğin ağır olur !
kermit_frog, 11 June 2003 18:05 tarihinde demiş ki:
ben 52 kiloyum ağırmıyım ?

[Bu mesaj Popeye tarafından 19 June 2003 13:39 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

evdekilere de syleyemi yo kız.. yası koclak.. neyse.. zaen sağlık ocağına gitmem diy tuturdu.. yok çok kötü bakıyorlarmış da .. (kuaföre gititğinde dövmeli bi kız varmış 20 tane kadının hepsi birden off puff fln yaparak kıza laf sokmuşlarda :)][hline]I Turned Off The Light
And Murdered Dawn..
KoC
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Silthanas, 19 June 2003 14:27 tarihinde demiş ki:
said:
kermit_frog, 19 June 2003 14:21 tarihinde demiş ki:
işte akıl denen şey parayla alınsa iyi olurdu aslında ![hline]Khirsah, 11 June 2003 18:01 tarihinde demiş ki:
erkek adam dediğin ağır olur !
kermit_frog, 11 June 2003 18:05 tarihinde demiş ki:
ben 52 kiloyum ağırmıyım ?

istersen sana satarim biraz akil...bende fazlasiyla war[hline]Mecnun muyum a. icin kosayim colde...
Leylayi da s.kiyim ayseyi de...
-Can Yucel-
Gereksiz yere tarti$ma cikarmakta ustunuze yok..

[hline]tHe Original fi$h®

[Bu mesaj -Wissy tarafından 19 June 2003 14:28 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

eheh bana bakmadan yazmış bile kız.. (dövmek laı mbenim accountu kulanıyo)
17 yaşında benim ikzimdir bunu yapan şahıs..
isteyen g*tune isteyen diline kaşına yapar ZEVK meselesi Frp ye konuşmalı barbut dien arkadaş durumundasınız..
şu tantumu bi deneyelim saolun..[hline]I Turned Off The Light
And Murdered Dawn..
KoC
Sosyal ağlarda paylaş

Lethe tantum en mantıklı fikir..muhtemelen kardesinin gumus-metal vs.alerjisi yoktur ama bunu da dusunmek gerek.1-2 gun anti-histaminik kullanırsa duzelme oluyorsa olay budur. hangi eczaneden istesen verirler.ama bir suru cesidi vardır.uyutma etkisi yapanlardan alma ama bıkmıssan cenesinden bas uyusun 2-3 gun aklı basına gelsin :) bir kac gun sıvı beslensin ve agrı-kesici alsın.sıcak-soguk icmesin yemesin.bazen soguk daha irritan olabilir. atesi olursa parasetamol kullanın.spectator daha tecrubeli ona sor kac gun daha sis kalabilir diye.sureyi gecerse doktora gotur mutlaka.eger ates cıkarsa yani devamlı olursa 2-3 gun muhtemelen enfeksiyon demektir hemen doktora gotur.saglık ocagına hic kasma bozarlar sinirini 2 laf edip.

sorun olursa elimden geldigince cevaplanır..

gecmiş olsun.[hline]Est solarus oth mithas
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...