Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Flüt

b1vRiP

Öne çıkan mesajlar

arkadaşlar dün itibari ile grubumuza bir adet de yan flüt çalan bir arkadaşımızı dahil ettik.bundan önceki tarzımız rock ve metal idi.ancak şimdi biraz aklımız karışık flütün çok iyi ve farklı gideceğini hissediyoruz ancak aklımıza bişi gelmio yaratıcılığımızı açmak için sizden de yardım istiorum
grubumuzda 2 gitar,1 bateri,1 solist :D,1 bass,1 klavye,1 de flüt bulunuyor artık..
gruplarında daimi bi flüt bulunduran grup var mı?
içinde flüt bulunan iyi veya süper denilebilecek metal/rock şarkılar var mı aklınızda?
flütü nasıl kullanabiliriz grubumuzda?[signature][hline]The circle is now complete...
Sosyal ağlarda paylaş

bu arada konu açılmışken ben söliim slipknot sülale boyu diolar ama adamların idda etti şey şu " biz müziğimizde destek almıyoruz" mesela greenday offspring (aklıma şimdi bunlar geldi) bazı şarkılarında turntable,ses ve farklı efektler katılmış..demek oluyo ki gruptan başka diğer elemanlarda yardım ediyor yada katılıyor..çoğu grup böyleydi limp bizkit,evanescence,avri lavigne etc etc.. Slipknot gerçekten çok kişili bir grup ama adamlar destek almadan yapıyolar[signature][hline]I thought it would be nice to lie down and close my eyes
It never occurred to me that I am already asleep
Sosyal ağlarda paylaş

said:
anathema - fragile dreams

bu şarkıya baktım cidden çok beğendim bu şarkı çalınabilir cidden :D
beesech ve jethro tull u da biraz araştırdım beğenicekmişim gibime geliyo
şimdilik şöle bi dinniyim nası kullanılıyo flüt sonrası zaten gelir gibime gelio flütçümüze güvenioz yani :P[signature][hline]The circle is now complete...
Sosyal ağlarda paylaş

4 senedir caliyorun yan flütü gerçekten çok güzel bir karar vermişsiniz çok güzel uyum sağlıyor. Bizim çıktığımız konserlerde, dinletilerde birçok insan flütü benim beğendiğimden çok daha çok beğendi. 1 kere Thick as a brick çalmazsanız olmaz :) o şart eğer bilmiyorsa o parçayı ankaradaysanız yardımcı olabilirim. Diğer tüm jethro tull leri de denelisiniz. Bunun yaninda ben her türlü parçaya türkçe pop yabancı pop slow özellikle evanescence şarkılarına çok eşlik ettim ve çok beğenildi onları çalın derim. Ama gerçekten çok iyi karar vermişsiniz :)[signature][hline]İyilik et, iyilik bul.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...