Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Knight Online'ın real life'a zararları

Reflective

Öne çıkan mesajlar

Belki bir tek bende oluyor ama ben insanlar bana birşey söyledilermi ingilizce cvp veresib geliyor. 2-3 kezde verdim bana özentiymişim gibi baktılar.
İngilizce kompozisyon sınavında you yerine u kullanmadan kırılan puanlar + are kullanmak yerine kullanılan r +why yerine kullanılan y ler bana çok puan kaybettirdi.
Başka problemi olan yassın ,paylaşalım...[signature][hline]kO yoQ artıK
Sosyal ağlarda paylaş

KO yok artik(birakamiycam)[signature][hline]Do you belive in fate
İ belive
And i belive that i will be a Master Jedi likeYoda
İ belive i have force in me but i can't use it
When you see the light in the future there will be a jedi and that jedi will be me
And never turn your lights of that is the way that goes to the dark side.
Sosyal ağlarda paylaş

aıleyle her gece kavga kız arkadasınla tartısma ınsanların psıkolojık sorunlu gozuyle bakması sırt ağrıları goz bozulmalrı... vs.

ama muhtesem arkadaslıklar var ve dunyanın kahrolası pisliğnden kurtulmak için bı yol bence[signature][hline]Nick: _TRibula_
Clan: The_Others
LvL: 57 sin
Server: Ares
Sosyal ağlarda paylaş

Knight online ı bırakmanın tek yolu, oyunu uninstall edip uzun bir süre internetten uzak yaşamak...[signature][hline]Bir insanın nick'i neyse kendisi de odur.
Name: KASIMPATI_MANYAGI
Nation: El-Morad
Clan: The_Others
Lvl: 6x
Server: Ares
Cesaret ödül gerektiren bir yetenek değildir.

http://forum.paticik.com/view.php?id=120703
Sosyal ağlarda paylaş

tribula her zaman ki gibi tak koymus cewabı basladıımdan beri millet bana odaklandı annem kuzenler kankalar zart lar zurtlar hele bi kanka war nerde sülük kız ayarlıo yeterki bırakıyım die ama yok bıramıcam :F bide dısarı cıkınca öğlenleri günes e cok küfür sallıom walla[signature][hline]Nick:Silverpain
Server:Ares
Clan:Academy
Class:Warrior
Race:El Morad
Sosyal ağlarda paylaş

walla oyun baydı artık 2 serverda oynadım we ii bişeler yaptm.Arkadaslıklar kurdum ama artk baydı.Gözler bozuldu sırtım da öle .oyunu 2 gündür oynamıyorm habire geziyorm süper oluyo:S. bırakmanın yolu da belli herşeyinizi arkadaşa wern charı bi daha acınca zati bırakıyosunuz kalbinize iniyo
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...