Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dolandırıcılık hakkında

KoRn3RoTh

Öne çıkan mesajlar

Bugün ___deniz_magican__adında bir mal human mage gözümün önünde arkadaşı dolandırdı.
hemde nasıl...aralarında konuşulan diyalog şöyle;

__deniz__magican__;abi bakarmsın bende staf var satcam acil para lazım lütfen para varsa alırmsısın_?
arkadaş;bakalım bi stafa +kaç neyin nesidir_?

trade açıp baktığımızda +6mage staf/48 glacier damage...

arkadaş;tamam olur ne kdr isitiyosun_?
__deniz__magican__;abi para lazım işte 3-4m versen yeter.
arkadaş;3.5verem 2sinin ortası:)
__deniz__magican__;ok gel trade
arkadaş;ok

trade açtığımızda staf güzelce gözüküyordu ancak tam 3.5mil verip ok'ye bastığımızda çantaya bir baktık dümdüz 14 vuran(upgradesiz) orc staf!!!!!!!!!!!!nasıl oldu anlamadık...
admda tabiki tabanları yağlayıp kaştı.. bu mümkün olabiiiiiirimi_?
wood staf görünüpte nasıl orc staf geldi anlamdık bunu açıklayabilcek varmı_?

+bazı türklerin yaptıkları pi..çlikler bütün serverin dilinde böyle tradeten hackleyenler bile varmış pes doğrusu !!!!inanmıyodum ama gözümle görünce inandım....!!!!
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaşının salaklıgı (afedersiniz.)

Bana da ironx i kakalamaya çalıştılar. adam baştan gösteriyo ironx i sonraki trade te öbürünü koyuyo. ;)[signature][hline]Name: CaNNi ------------ AbuzErliBaklava
lvl: 55++----------------- 33
Class: Rogue-Assassin-- paper mage
Race: El Morad---------- el morad
Server: Beramus---------beramus
Sosyal ağlarda paylaş

ewt war böyleleri adamın lvli 61 full chitin bana nerden felan dedi azcık soru sordu samimi olduk bana dedi ben seni çok sevdim staff arıonmu dedi bende ewt felan dedi bende +6 viper staff war baktım tradeden dedm bu 30 m ister şimdi adam 3 m ver yeter ddedi
bende hadi ya dalgamı geçion felan dedim adam yok walla çok param war sana kıyağım olsun dedi ama zırt bırt tradeden aynı stafı gösterio bide hadi aceleişim war diyor.neyse en son bankaya gidecem dedi 5 dk sonra geldi bidaha trade yine cancel yaptı en sonunda hadi bu son dedi
ilk önce parayı koydum o da stafı kek değiliz tabi bi baktım 19 dama ge wuran ama onun dışında tıpatıp uyan staff ve cancellledim adam kayıplarda.asıl konu adam hem türk hem lvli fazla 3m yana gözdikmiş acıdım adama siz siz olun tradede hep böyle hileler oluyor dikkat!
Sosyal ağlarda paylaş

ark beramusta öle 2 mirage +6/60 kaybetti ama nasıl olduğunu anlayamadık trade de bi bug var.Arka adam trade de koyuyor shard +6/60 ı ark koyuyor dual mirage +6/60 sonra adam trade e önceden basıyor ark sonradan basıyor ki çekmesin die ama tradeden sonra bi bakıyor ne mirage var ne shard adamda topukk[signature][hline]Krwlng in my skiN
Sosyal ağlarda paylaş

said:
HasMez, 09 Haziran 2005 16:08 tarihinde demiş ki:
valla bu olay enteresan bikaç kişiden daha duymuştum bunu. hadi iron bow yerine rapt bow koysa fln anlarımda mage staff yerine orc staff koyması garip. birbirine benzemeyen şeyler çünkü.

aynen bunu sölüyordum arkadaş anladı beni farklı tip ve resimdeki stafla hacklediler!!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...