Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Liverpool vs Everton

Razu

Öne çıkan mesajlar

ismini hatırlamıyorum ama bir spor yazarı TVde şampiyon olan takım gelecek sene şampiyonlar ligine direk katılır diye bir madde yok dedi o yüzden everton gidicek ama eğer ki liverpool yollarlarsa büyük haksızlık olur.[signature][hline]Düşündüğünü hemen yap; yoksa karar vermek zorunda kalırsın!...
Sosyal ağlarda paylaş

ilginc olan iki klupte liverpool takımı :)
yani dusunsenize turkıyede bole bişi oluo
fb'mi gidicek gs'mi :)
birisi gitmesse kıyamet kopar
ben liverpool elemlerle girsin diyorum...[signature][hline]sheref, 05 Haziran 2005 05:07 tarihinde demiş ki:
Yapış yapış mı ? kola mı ?
emin misin lol
Rock City
[b]Slash Online
The Metallica Club Of Turkey
Almora Sevenler Buraya
Sosyal ağlarda paylaş

Olay çok ilginç.Kural gereği Şamp Ligini alan takım,diğer seneki kupaya direk katılır.Ama Liverpool İngilterede 5.olduğu için (ing de ilk 4 samp ligine gider) İngiltereden 5 takımın katılması gündeme geldi.Durum böyle olunca da ülke puanı yüzünden FB'nin ön eleme oynaması gerekebilir,ya da Everton veya Liverpooldan 1 i gider.[signature][hline] İki şey sonsuzdur,insanoğlunun aptallığı ve evren.Fakat ikincisinden o kadar emin değilim...
Albert Einstein
Sosyal ağlarda paylaş

az once senez erzikin agzindan roportajini dinledim,izledim
sizle paylasiyim:
alinacak kararda fenerbahce hic konusulmuyacak bile, cunku fenerbahce her turlu onelemesiz giriyor bu sene.
sadece ingiltere futbol federasyonu(bisi istemis ama hatirlamiyorum suan) istedigi icin bir gorusme yapilacak, o da toplanti degil telefonla yapilacak bir gorusme olucak, everton ile liverpool konusu konusulacak.(cumleler onun degil benim cumlelerim, ama kendi agzindan bunu anlatmak istedi)

yani hic bir karar fenerbahceyi etkilemiyor, fenerbahcede hic bir karari etkilemiyor. turkiye sampiyonu bu sene de direkt katiliyor, bilginize.[signature][hline]dahi'ye gore bisi yok.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...