Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Crimsonland

arcane

Öne çıkan mesajlar

• 2 hafta sonra ...
  • 1 yıl sonra ...
survival a başlayınca 1 - 2 dk. hiç ateş etmeyerek ve hiç bi canavar sizi ısırmadan dolaşınca elinize yeni bi silah geçio silahın nası bişey olduğunu anlatmıycam sürpriz olsun

bi de yeni bi bonus çıktı bana ilk defa "energizer" diye bişi onu alınca bütün canavarlar mavi renkli oluyo sizden kaçıyo süper bişey[signature][hline]morning erection has you
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Eraq, 28 Aralık 2004 23:35 tarihinde demiş ki:
1-2 dk mı?
Ben rekorum 35 sn diye hatırlıyorum?
Bu survival her taraftan 666 tane yaratık fırlayıp kronometre çalıştıran mod değil miydi yoksa?

Dur yükliyip bi bakiyim.

Yok o rush

said:
ucanadam, 27 Aralık 2004 17:49 tarihinde demiş ki:
survival da 776367 yaptım
siz de gönderin high scorelarınızı

:tebrikz:[signature][hline]?????????????????Bugün Alomatik için ne yaptın?????????????????
Sosyal ağlarda paylaş

• 5 ay sonra ...
Quest'i bitirdim.
Sonra bir de hardcore'da bitirdim!

Son bölüm resmen dalga geçiyor ama :)
gerçi %99 şansa bakıyor. silah olarak hemen ion cannon ya da gauss shotgun çıksın, perk olarak da gerekli şeyler çıktı mı olay kopuyor zaten. Müziğin (manowar sağolsun) de yardımı oldu tabi.[signature][hline]Volfied, 25 Ocak 2005 11:16 tarihinde demiş ki:
abi rakı yudumlamak nedir ya
şarap yudumlanır yapmayın şunu allaşkına
Sosyal ağlarda paylaş

Evet hardcoreda belli bir yerden sonra sans cok onemli oluyor. Tam sikistigin anda elindeki gauss shotguna bir fire bullet, veya freeze ciktimi kurtuluyorsun.

Oyunu bitirince splitter gun diye ilginc bir silah cikiyor. 2 tanede gizli silah var biri b**** gun, digerini ise cok denedim ama bir turlu cikaramadim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...