Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Deneyimi oyunculardan yardim gerekli...

Gothic_Angel

Öne çıkan mesajlar

Evet arkadaşlar benim zaten diez serverında level42 warrior karakterim mevcut fakat defansive olduğu için (Elimde +3 Philum + Full Plate Set) Çok fazla damage veremiyorum ve dolayısıyla para kasamıyorum..
Başka bir serverda (büyük ihtimal Beramus) yeni bir karakter açmayı düşünüyorum fakat bir kaç soru takıldı aklıma ;

1)Assasin'in + ve - leri nelerdir..
2) Battle priest tek başına hangi yaratıkları kesebilir (Level40 ta)
3)Mage açmak mantıklı mı ?
4)Level 40 Warrior nasil chitin alıyor kendine ben o kadar kasamıyorum para..

Şimdiden çok çok teşekkürler...

3) Soruyu daha bir açıklıyım ; benim amacım oyunda tek başına olsam bile item cıkarabilmek....

Ve genel olarak önerdiğiniz Class...[signature][hline]Böcek olmayı kabullenenler, ezilince şikayet etmemelidirler.
Sosyal ağlarda paylaş

valla assasian aç ama cok masraflı bi characterdir kendileri :P benim düşüncem 45-55 artık neyse bi mage acıp para falan kasmak assasian icin setleri falan hazırlamak sonrada canawar gibi bi assasian kasmak yoksa zorlanırsın gibi geliyo bana assasianla 5x olmadan hatta 55 olmadan para kasmak biraz zor zaten en pahallı itemler rogue itemleri biraz daha araştır istersen ;)[signature][hline]ve tAnrI gIzI yArattI; eRKekLerDe gAdInI :pP
Sosyal ağlarda paylaş

priest master görevini yapınca paladin olur

hızlı lvl kasmak istiyorsan buff/heal str priest olabilirsin

zaten lvl 60 a kadar çok fazla bir para lazım olmuyor

ama rogue için herşey çok fazla para demek habire para kasarsın vallahi chitin ve dagger almak için
basit bir heaspla +6 rogue chitin 5 tane 250 mil 2 de mirage alsan onlarda 200 er den 400 mil =650 mil gibi bi para bu günün piyasasında o da 800-1000 tane abbys yapar aşagı yukarı

yani rogue açmadan iyi düşün derim .
Sosyal ağlarda paylaş

zaten priest i ilk olarak hızlı level atlamak icin buffer yaparsın.Sonrasında level 60 ya da uzerindeyken reskill yaparsın ve onune gelene sopa cekersin.
Ama level 60 olana kadar dogru duzgun atağın olmadıgından sıkılabilirsin.cunku surekli buff werip heal etmek dısında dogru duzgun baska birsey yapmıorsun. Kendi basına saglam yaratıklara giremiorsun. Ama bence oyunun en zewkli karakterleri assasinlerdir ve de level 60 sonrası debufferlar..[signature][hline]ottoman_prince(co-leader)
OTTOMAN_EMPIRE
level:6x
Ares
Moradon serbest piyasa broker ı
Ah bu ben nerelere gitsem diodm da aslında hadi gel gidelm salla gerisini,tırmanmaktan yorulduysan sana yukardan uzatırım elimi
i love this game!
i am waitin in the shadows to kill u
Sosyal ağlarda paylaş

level 30 uzeri olana yardım edemiorm level difference diye baarıor.Eğer geceleri geliorsan saat 10 dan sonra bana pm at.Ulaşabiliyorsan zaten cevap weririm ve en azından level 30 a kadar hızlıca level aldırırm.Ama bi mage ile voker bulabilirsen cok daha hızlı level alırsın onu da ekliim.Yani benim tek tek kesmemle.Vokerın butun brethi voke layıp sonrasında mage in aoe sinden gelcek exp ile benimki arasında daglar tashlar kadar fark war.[signature][hline]ottoman_prince(co-leader)
OTTOMAN_EMPIRE
Ares
Ah bu ben nerelere gitsem diodm da aslında hadi gel gidelm salla gerisini,tırmanmaktan yorulduysan sana yukardan uzatırım elimi
i love this game!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
mrproblem, 06 Haziran 2005 14:20 tarihinde demiş ki:
zaten priest i ilk olarak hızlı level atlamak icin buffer yaparsın.Sonrasında level 60 ya da uzerindeyken reskill yaparsın ve onune gelene sopa cekersin.
Ama level 60 olana kadar dogru duzgun atağın olmadıgından sıkılabilirsin.cunku surekli buff werip heal etmek dısında dogru duzgun baska birsey yapmıorsun. Kendi basına saglam yaratıklara giremiorsun. Ama bence oyunun en zewkli karakterleri assasinlerdir ve de level 60 sonrası debufferlar..

full str lvl 54 te apos a 1700 damage veriyordum üzerimin yarısı hp bonus olduğu halde 45 ten sonra dts alabiliyordum 18k xp veriyordu
buff/heal/malice de statlarımdı
Sosyal ağlarda paylaş

sorunun en kısa cevabını verim.
assassin diger türlere göre daha düşük levellarda bi haltlar becerebilir. masraflıdır , damage ı güzeldir , ekipmanı pahalıdır.

60 tan sonra hepsi hemen hemen eşit olur onun için bişey farketmez.[signature][hline]Diez:
Kalgeldi
lvl 1x sin
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Gothic_Angel, 06 Haziran 2005 14:31 tarihinde demiş ki:
Çok teşekkürler...

Peki 30dan sonra nerde kasıyım Assasin ile...

ps: Msn varsa veriyim Ö.M ile

war msn sen at ozelden gece acarm ben msn i.
Ha bi de apos a 1500 lu wurmak iyidir tabi ama o aposun uzerinde sen wurmadan once ne turlu debuff oyunları dondugunu de bilmek lazım. Ben de 7000 kusur damage bilirim.Ama pvp ye geldiginde olay degisir.Ne kadar guclu olursan ol deneyim cok onemli; mesela ben pvp de cok deneyimsiz biriyimdir. Np kasmaya baslayalı cok kısa bir sure oldu.İstersen ortamın en guclu adamı ol,deneyimsizliginden dolayı yanlıshlıkla tam kadro deneyimli bir partinin icine girersen seni orda evire cevire sopalarlar.
Bunun yanında priestler bir partinin wazgecilmezleridir de.Dedigim gibi master olunca da tekbaslarına rahat rahat dolasırlar.Heal pot gerekmez hatta kendileri yapar satar para kazanır.Bence bir priest in cok artısı war. Yine de pahalı olsa bile assasindir benim faworim.
Bu arada level 54 de pek dusuk bir level degildir debuffer ın gucunu hissettmeye basladığı leveldir. Assasin ise asıl gücünü level 55te ortaya koyar.[signature][hline]ottoman_prince(co-leader)
OTTOMAN_EMPIRE
Ares
i love this game!
Sosyal ağlarda paylaş

Warrior en iyisi bence. Neden mi?
- En az 3500HP [Unique Jewelery ile 4kyi geçer]
- En az 1000 AC [Ayni şekilde unique ile 1.2Kya geliyor]
- Yaninda 100+ HP ve 200+ Mana potu aynı anda yanında taşıma özelliği
- Bütün bosslara tank yapabilme [OBL Hariç :-p]
- AP en az 1400+ [Attack Power Scrollsuz / Wolfsuz]
- Delayı olmayan Sword Dancing [Spammable]
- Yüksek resistance ve resistance potlari, magelere karsi ideal
- Dagger def giydiğinde, assassinler spikela 500-600 vuruyor, paper mage gibi assassinlere karsi ilk hedef olmazsın :lol: Zaten assassinler warriorlari alamiyor, tabiki debuff olma veya 411 vs. gibi saniyede 19 hit vuranlar istisnaları hariç
- Ekipmanları assassinlerden daha uçuz
- Asla "spiketown" yemiyorsun :D
- Orc Warriorsan shell giyince çok sexy gözükürsün [Kendimden biliyorum :lol:]

Bildiğim 2 dezavantajı var, Sword Dance skilli bir kerede 300 Mana harcıyor. Buda demek oluyorki PKda tonla mana potun olması lazım. Diğer bir dezavantajı ise debuff yiyince düdük gibi ortada kalıyorsun [Tek başına solo yaparken]. Ama priest ve sinler kendilerine cure atabiliyor.

Bu arada Battle Priestler LVL 63+te çok etkili.
Massive/Judgement Skill/1920 Heal
Örnek olarak bizim clanda [Symbolic - Diez] AnimaVillis diye bir BP var, LVL 63 AP 2000+, üzerinde her türlü unique jewelery, Mirage +8/80, +8/15 STR set, Priest Cap +6/25 dagger def ve dahası. Humanlar bunu görünce yön değiştiriyolar :lol: Çünkü durdurmak imkansız gibi birşey. Adam bir parasite atıyor, karşı taraf ya townlıyor yada 1hitte ölüyor.
Sosyal ağlarda paylaş

yoo yoo 411 saniyede 19 hit vuramaz
ki ole bişi olsaydı kimse duramazdı karsısında
ama 411 cok saglam ve cok güzel oynuyor.karsınıda ancak FP+6 dd ile duruyom.Kıcınıda yaktım ama Dargo Duffladı...[signature][hline]Server: Diez
National: El Morad
LVL: 60+
Nick: ShadowFax
Clan: -----------

[Bu mesaj ShdwFx tarafından 06 Haziran 2005 15:55 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

arior elinde bardish +6 ile bile ki armorlar +4-+5 jewelery gnelde +9 bi kısmı +6 o nun bile 1600-1700 civarı ap si oluyo elinde bardish i gören ezik sanıyor dalıyor cevabını alıp town yapıyor warior 60 dan sonra kesinlikle çok sağlam oluyor kendine birde priest kanki bulursan beraber takılacak
senden kral olmaz

şahsen ben lvl 55 te re stat yapıp int priest oldum 3 tane warior 60+ ark edinice şimdi 59 um ama shell armorları düzdüm bile (upsız gerçi ama olsun)
gayet iyi parada yaptım
yanımıza bi healer daha alıp ben (960 heal im )
darkmare kesebiliyoruz

hemen hemen her bosu kesiyoruz

bi warior bi ben spawn süresi bekleyerek cz golem kesiyoruz

yani item da para da gani

defense zaten sağlam 57 dagger defense 40 spear defense

750 civarı ac 2700 hp kolayda ölmüyorum bir tek resistlerim az şu an onlarıda uniq lerel tamamlayınca tam ölümsüz olacağım
Sosyal ağlarda paylaş

gothic geldim ama yoksun...biraz daha bekliorm areste brethte..[signature][hline]ottoman_prince(co-leader)
OTTOMAN_EMPIRE
Ares
i love this game!
Sosyal ağlarda paylaş

Kendi başına İtem para ve exp kasmak istersen en iyi char Battle Priest tır .Level 45 e kadar tek başına bir hiç olacaksın
bunu unutma parti adamısın 960 buff level 42 de açılır 42 ye kadar Aura ya vereceksin artan skill pointleri heale vericeksin yanlış hatırlamıyorsam 44 lvl da 960 heal 960 buffı olan bir priest olursun.buraya kadar problem yok ama bir püf nokta var oda bütün stat pointlerini STR ye vereceksin.Kıyafetlerin proconsouldan yaptırdığın +4 1. level kıyafetler olacak.Cus ile proconsoul yapıyor sol üstteki Q tuşundan beginners armor upgrade questi ayrıntıları anlatır.kıyafetlerin str yada hp bonus olabilir bu çok vurmak yada çok yaşamak istemene göre değişir jeweleryde de aynısı geçerli.Lvl 45 olduğunda priestın ezici üstünlüğü ortaya çıkar Prayer of Gods Power bu kitap Sundries de satılır ve attack powerını %50 artırır .Eline alacağın Bİr LArge Breaker +6 ile 1000 attack power ın üstüne çıkabilirsin hemde lvl 45 gibi düşük bir levelda.şöyleki biz 3 priest level 45 de CZ de apos dönüyorduk.5 li spawnı kurutmuştuk :) .Batlle priestın holly skiline vermesi gerektiğini düşünenler yanılırlar.Bütün stat larını STR ye veren her priest Battle priesttır.ister buffer olsun ister holly ister healer.Kendine 960 buff atarsın heal pota para harcamazsın.Large brekerın mana absorblusunu bulursan mana potada para harcamazsın.level 60 olana kadar level 35 ken aldığım +6 LB yi kullandım ki kendisi mana absorbluydu.Tek başıma DTS yatırırken etraftan gelen şaşkın bakışlarla gaza geliyordum :) büyük bir keyifti .daha beramusun 3. günündeydik.

Batle priestın üstünlüğü burda da bitmez level 60 olduğunda full healer olup 720 heal pot yapabilirsin.bi süre sonra para kasmaktan sıkılıp(günde 5 saat uğraşırsan 50-100 m arası para kasabilirsin) Holly water we mirage sword olayını anlatmama gerek yok sanırım .full hp takılar ve kıyafetlerle 3200 can ve 1500 attack powerım var gördüğüm en yüksek damage insana 1000+ aposa 3000+ :) str takı ve kıyafetleri henüz denemedim 3000 üstü hp m den memnunum.Herkese İyi oyunlar (sakın unutma paladinde olsan combo macrosu olan wariror senin çekineceğin adamlardır)[signature][hline]Nick:Hera_Xul
Server:Beramus
Level:60
Class:Paladin
Clan:JusTown
Np:20xxx
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...