Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

kLavyedeki iğrenç tu$Lar

Todesengel

Öne çıkan mesajlar

Ya $u klavyemdeki Power Down Suspend ve ,WAke up gibi tu$Lara sinir oLuyorum...heLeki Power Down tu$una...

Dün ak$am tam Nbl'de action yapIyorum ewe girecem Opendoor macrom oLan F12 yerine Power Down tu$una bastIm ve kafam attI tu$LarI ne yapsam söksem mi?[hline]icQ=135954330
Berk,17 June 2003 00:12 tarhinde demi$ ki:
eheh ikiyol hatun değilmiydi
BonePART, 17 June 2003 00:13 tarihinde demi$ ki:
ikiyol aslında erkek
processor kullanıyo kız sesi olsun diye
Sosyal ağlarda paylaş

ben bi kere matt e yenildim pvp de die delirmiştim yanımda 5 yaşında kuzenim vardı habire bişi yapıo vuruo çekio0 klavyeyi sallıo vs. yenildim ben tabi matt e yanımda kuzen var ondan yenildim diom o da "oha artık bahaenin bu kadarı hhuaaoa" dio du lan tırlatmışıtm o gün :P[hline]canjovi, 17 June 2003 21:33 tarihinde demiş ki:
yani metala sokuyo burdakiler
Sosyal ağlarda paylaş

Wish:Abi bu maci sen yap ben bir$eyler ati$tiracam.
Hell:Tamam hoca kimmi$ rakip?
Wish:Bilmiyorum ya..Metallica dinlemi$ ozenmi$ Kirk Lee koymu$ nicki adam..Max 3 saniye diyorum..
Hell:Ehurf
...
Turnuva Alaninda:

Kirk:Cat cut ctonk(Warrior bu abimiz arena da 3 kare falan..)
Mor:Ciuvvvvv...
Kirk:OoOoOoOo

Wish:Ehuuheuue
Hell:Ehuuhuhe[hline]tHe Original fi$h®

Sosyal ağlarda paylaş

said:
-Wissy, 19 June 2003 13:58 tarihinde demiş ki:
Wish:Abi bu maci sen yap ben bir$eyler ati$tiracam.
Hell:Tamam hoca kimmi$ rakip?
Wish:Bilmiyorum ya..Metallica dinlemi$ ozenmi$ Kirk Lee koymu$ nicki adam..Max 3 saniye diyorum..
Hell:Ehurf
...
Turnuva Alaninda:

Kirk:Cat cut ctonk(Warrior bu abimiz arena da 3 kare falan..)
Mor:Ciuvvvvv...
Kirk:OoOoOoOo

Wish:Ehuuheuue
Hell:Ehuuhuhe[hline]tHe Original fi$h®

gidin kardeşim 3sn fln sürmedi ne güzel dalıodum ben orda adam glacial çıkardı ben ne bileyim bi de utanmadan senin için int imi 100 ledim dio sonunda o hell de az adi değil :)
o zamanlarda warriordum ohh daracık alan ne güzel keserim dedim ühühüh HAYALLERİMİ YIKTINIZ[hline]canjovi, 17 June 2003 21:33 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

heh onları sayma orda warriordun ben magedim 2 adımlık yer uus jux atamıom sendeki de normal bi silah olsa neyse ehm.

ama kabul ediorum ben seni yeenrsem uni verceğin pvp güzeldi (ben yenilirsem bişi vermicektim eheh) tam yencektim gaza geldim cafedeydim bi de herkes başımda baırıodu sora yenildim lame gibi :P[hline]canjovi, 17 June 2003 21:33 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

said:
metboy, 19 June 2003 14:07 tarihinde demiş ki:
git lan ölüodun orda potion içtin kaç kere ( ben 50 kere içtim tamam bişi demiom) bu topicle ne alaka abi şimdi bi topic açın uo anılarınız die orda yazalım kastırmayın adamı :)[hline]canjovi, 17 June 2003 21:33 tarihinde demiş ki:

Aklima geldi yazdim..Boyle "NBL Action" gibisinden $eyler gorunce bir anda hatirliyor insan..
Hatta Forum accountum aklima geldi..Ay aglicam.
Biri beni "Banshee" diye rename etsin ya :)[hline]tHe Original fi$h®

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...