Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

TRT 1'de şu anda Heat (Al Pacino, Robert de Niro)

Sam

Öne çıkan mesajlar

fazla olmamış başlayalı ama tebrik ediyorum bu kadar alakasız bir saate koydukları için..[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
People suck, if I want to game I'll do it with/against circuit boards and lines of C++ that know how to RP, not people that don't know how to string a sentence together.
Sosyal ağlarda paylaş

bu aralar pek tv izlemiyorum ama yine de fragmanını göremediğime şaşırdım, süpriz oldu bi anda zaplarken gördüm.

bi de sanırım chicken run dı, eğer o ise ayıp etmişler maç saatine koymuşlar..[signature][hline]It is said that the mere touch of a kami is like embracing the sun itself.
Sosyal ağlarda paylaş

ya rica ediorum bu filmde al pacino yu dublajlayan adama bundan sonra big gay al dan daha erkeksi bi karakter vermesinler, veya ne biliim dandik 3. sınıf aksiyonlarda rus bilim adamı dublajlasın falan.
abi bi bağırdı falan, olmamış, "susturun!" diye tepki verdim.

geçen gün şeytanın avukatındakiyle farklı sanırım ? aynıysa da naapmış bu buz parmak mı yemiş seslendirmeden önce.. öeah.[signature][hline]It is said that the mere touch of a kami is like embracing the sun itself.
Sosyal ağlarda paylaş

[spo1=e hadi spo olsun]tom sizemore'un ölmediği bir film göremedim henüz, iki gün önce cnbc-e'de harley davidson ve marlboro man vardı, herif orada da ölmeyi başarıyor.. :-p bence kasten senaryoda ölecek adamı seçiyor ehe[/spo]

kavhe sohbeti ve sondaki el tutup arkaplandan çekim bölümü süper, birkaç defa seyrettim halen keyifli..

fizboz eskiden ilk oynadığı zamanlarda da fazla tanınmamıştı film, sonra tv'de oynadı gene tanınmadı. karabüyü filan var üstünde gibi.. :) jon voight bile var yani..[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
People suck, if I want to game I'll do it with/against circuit boards and lines of C++ that know how to RP, not people that don't know how to string a sentence together.

[Bu mesaj Sam tarafından 10 Ekim 2004 02:23 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Heati çok sevdim, zaten yıldızlar karması..
Ama o filmden sonra iyice bıktı neden bu allahın cezası sinema dünyasında hep kötüler kaybetmek zorunda diye.[signature][hline]
[/b] Aşka dair ne var ne yoksa, al giderken
İşime yaramaz.. Bana yaramaz..
Çünkü artık çok zor aşık olmak
Ama bir de olursam, bu son olacak [/b]
Sosyal ağlarda paylaş

10 senesi yok bu işin, ben gidip 1945 yapımı filmi de izleyebilirim
2004 ü de, bi filmi izleyenler olduğu gibi daima izlemeyenler de vardır.
forum saolsun kitapları filmleri rafa kaldırıyoruz, tag kullanınız, kullandırtınız.[signature][hline]It outnumbers you one to many.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sereglin, 10 Ekim 2004 02:39 tarihinde demiş ki:
böyle bir kadroyla çok daha iyi bir film yapılabilirdi.

bu filim zaten oldukça iyi.Ayrıca Robert De Niro ve Al Pacio'nun sadece bu filimde karşılıklı oynadıkları sahne var.Mesela Godfather'dada ikisi var ama aynı oynadıkları sahne yok.

Ayrıca filmin sonlarına doğru Robert De Niro nun otelden çıkarken Al Pacino'yu görüyoya orda sevgilisi bekliyor ona o bakışı gözlerimin önünden gitmez.Bittiğim sahnedir.[signature][hline]Love is Divine
Sosyal ağlarda paylaş

ya o filmde al pacino yu seslendiren adamın sesi neydi ben al pacino vari bir ses bekliyordum sesi duydum direk dumur oldum ama yarısında uyumuşum nasıl bitti acaba film[signature][hline]Uzaklardan bir yerlerden bir çığlık duyarsanız bilin ki o çığlık ümidini yitirmiş birinin çığlığıdır o yüzden siz siz olun ümidinizi kaybetmeyin
Sosyal ağlarda paylaş

[spo1=mimik olayı aşmış adamın]en sonunda kızla arabada giderken tipi süperdi
elemanın hangi otelde oldugunu ögrendikten sonra o suratının aldı halleri unutamam eheh bin şekile girdi 10-15 sn içinde :) [/spo][signature][hline]Don't be afraid of the dark! Be afraid of what it hides!

neter, 07 Eylül 2004 23:08 tarihinde demiş ki:
dur gidip soyuniim o zaman
Sosyal ağlarda paylaş

• 7 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...