Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

doritos sound check 2. lik alan şarkılardan biri

Angelfire

Öne çıkan mesajlar

vokalist yanlız değil
ahmet ve tunç ta çok iyiler
neden inatla bu parçayı çalıyolar bilmiyorum bende daha çok kayıtları var ve çok daha güzel parçaları
ama heralde gizemin söylemekte ne rahat ettiği parça bu onlarda bunu çalıyo[signature][hline]I am lost in the black chamber.There's no way to turn back. I'm possessed by the old creature who has planned all to take my soul. Too late for me, in my hands, in my head. He is in me, my soul is lost in his black chamber...
Sosyal ağlarda paylaş

abi bu $arkı harika ya nasıl 2.olmu$? soad ı cok dınledıgım ıcın mıdır bılmıyorumda toxicity nın coverına sıcmı$lar.bir bateri kurtarıyor gibi.ba$langıcta sözlere ba$ladıgında herhalde soad ın vokali söluyor sandım da asıl bagırma kısımlarında bellı oluyor hatta bı kısımda backvokal daha önce gırıyor sözlere yanlı$ıkla koptum orda :)
kısa sözün özü bu 2. olan bence 1. olmalıydı kız kac ya$ında bılmıyorumda sesi cidden harika ya da $arkıya cok guzel gıtmı$ :-p[signature][hline]Pyro
Sosyal ağlarda paylaş

Bi kac gun once bi alman kanalinda en iyi klip yarismasi vardi. Bu natalie bilmemnenin torn adli parcasi da ilk 10`a girmis. Size surprizimiz var dediler, bi baktim natalie cikti canli canli söyledi torn`u. Daha bi anladim cover`in süper oldugunu. Günde bi kac kez dinleyip ilham aliyorum :D.[signature][hline]Icq: 50896214 / Msn & E-Mail: [email protected]
Homer to aliens: "Don't eat me, I have a wife and children! Eat them!"
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...