Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Full Str Warriors...

OogieBoogie

Öne çıkan mesajlar

Full STR derken herhalde Takılar ve Armorlardaki yüklü olan Str lerden bahsediyor arkadaş.

Açıkçası AP'min 2000 HP'min de: 3300 olmasını tercih edeceğime, AP 1400 HP: 4100 tercih ederim.. Çünkü Warriorlardaki AP assassinlerdeki gibi farketmiyor... Dolayısıyla Raptor +7/70 yerine 2 adet 1 handed weapon kullanıyorum.. Bu daha seri şekilde atack yapmamı sağlıyor... arasındaki dmg farkı da max imim 50 DMG dir. çok bişey farketmiyor...[signature][hline]Nation: El MORAD
Race: Barbarian
Level: 61
Job: Blade Master
Clan: DarkThrone
Sosyal ağlarda paylaş

madem konu genişliyor hemen cevap vereyim
full unique itemlera sahip olursan (bakınız ben)
ve üzerindeki armorlarda full str değilde;1 veya 2 parça hp olursa zaten en az 4100-4300 civarlarında hp ye sahip olursun.
ok 1 hand ler seri vuruyor hak veriyorum.
fakat raptor diyorum başka bir şey demiyorum.
artı ben shell giymem diyorsan(bence saçma) hp ni 90 yap chitin armorlarını +7 yapmayı dene.(94 hp ye vereceğin 4 puanı str vermek? saçmalık)[signature][hline]Name: VAnGeL
Clan: My name is
Lvl: 6x
Class: Berserker Hero
Nation: Karus
Server: Diez
Sosyal ağlarda paylaş

raptor'un 2 vuruşu = 2 adet 1 handed ile 3 vuruş

bi warrior a raptor la 500 vurdun diyelim

aynı warrior a ben (en kötü ihtimal) 430 vurdum diyelim...

2 x 500 = 1000 DMG
430 X 3 = 1290 DMG..

ha ama şöyle bişi var. tam olarak çözemedim peşpeşe 2 SD vuran arkadaşlar var... veya 2 SD diildir de 2 ayrı skilldir...

Burada benim bi sorum var. düz mantık nasıl yapılır bu işlem?

SD + R attack + skill...

aynı assassin deki gibi vuruyorlar...

ben bunu denediğim kısmen oluyor. Info kutusunda

Using sword dancing= 440 dmg
R atack = 180 DMG
Using Thrust.......

thrust vurmuyor..
herhangi bir bilgisi olan var mı bu konuda?[signature][hline]Nation: El MORAD
Sosyal ağlarda paylaş

1- raptor ile en az 500 vurduğun birine tek el hangi silahla 430 vurulur?
2- aynı sürede 3 tane attack yapmak özellikle rogue lara neredeyse imkansız.
3- özellikle malice torment gibi sevdiğimiz saydığımız dostlarımız varsa olayın içerisinde bana hiç bir warriorun +7 raptor ile vurmasını istemem.
4- bir ihtimal totemic +7 ve impact +7(diezde yok) sağlam olabilir.
5- en önemli faktör(bence) kişinin oyun stili ile alakalı.
ben raptor derim
başkası başka bir silah söyler.
saygı duyarım :)[signature][hline]Name: VAnGeL
Clan: My name is
Lvl: 6x
Class: Berserker Hero
Nation: Karus
Server: Diez
Sosyal ağlarda paylaş

Totamic spear +7 ve Giga +7...

neyse.. 3 vuruş birden yapıyorum... Ama tesadüfen oluyor. Bi şekilde 2 tane peşpeşe SD vurduğumu söylemişti Burial.. Ona da sorabilirsiniz. Ama bunun farkında ddiildim...

zannedersem POT kullanırken bi şekilde skill menüsüde bi gariplik oluşuyor. veya bunun gibi bişi. Tam çözemedim.. bulmak için de hala uğraşıyorum.[signature][hline]Nation: El MORAD
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Murtaza, 07 Haziran 2005 17:11 tarihinde demiş ki:
Totamic spear +7 ve Giga +7...

neyse.. 3 vuruş birden yapıyorum... Ama tesadüfen oluyor. Bi şekilde 2 tane peşpeşe SD vurduğumu söylemişti Burial.. Ona da sorabilirsiniz. Ama bunun farkında ddiildim...

zannedersem POT kullanırken bi şekilde skill menüsüde bi gariplik oluşuyor. veya bunun gibi bişi. Tam çözemedim.. bulmak için de hala uğraşıyorum.

r skill r r skill combosunu denesene belki warriorda da calısır..[signature][hline]ottoman_prince(co-leader)
OTTOMAN_EMPIRE
level:6x
Ares
Moradon serbest piyasa broker ı
Ah bu ben nerelere gitsem diodm da aslında hadi gel gidelm salla gerisini,tırmanmaktan yorulduysan sana yukardan uzatırım elimi
i love this game!
i am waitin in the shadows to kill u
Sosyal ağlarda paylaş

bildiğim kadarı ile warior iki tek el silah ile combo yapabiliyor

arkadaş benim üzerimde arenada denedi nasıl yaptı tam bilmiyorum ama 3 damage i aynı anda vuruyor üst üste görüyordum 3 damageyi de

ama tek silahla combo yapamıyorsun tamam bi seferde 500 vuruyor ama diğer türlü 200-400-170 gibi vuruyor aynıanda

ve eğr eline 2 sağlam silah alırsan +7/-8 graham totemic yada totemic impact gibi daha kullanışlı olacağını söledi ama 5 graham 4 totemic yaktuktan sonra vazgeçti tekrar raptor a döndü garibim
Sosyal ağlarda paylaş

ha bu arada full str warior olmaz full str istiyorsan ki bu max damage min armor için galiba battle priest açarsın malice /parasite /torment gibi güzelliklerden faydalanırsın
ben illa çok damage i olan warior istiyom dersen o zaman da 94 hp yi verir verdiğin o fazladan 29 hp için 65-66 ya kasarsın

o zaman dehşet atağın olur işte hem de shell armor giyersin

ha 65 e kasmak biraz büzük ister o ayrı konu
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...